סוף סוף - יש מקום!!

noit4

New member
סוף סוף - יש מקום!!

אחרי סאגה ארוכה ומייגעת, במהלכה גילינו שיש לנו כישרון להתאהב בגנים בלי רשיון ועם בעיות משפטיות מכאן ועד להודעה החדשה - סוף סוף סגרנו מקום. חתמנו לפני שעה על חוזה במקום בטבע עם שילי המקסימה, ואני הכי שמחה בעולם... וגם - בבת אחת יש 3 V דנדשים וחשובים... מקום: מקום בטבע קייטרינג: טעם וצבע באר: אמורפי באר צלמת: רוני הרמן (אותה מצאנו במקרה על ההתחלה, וכל כך אהבנו אותה שסגרנו עוד לפני שהיה מקום...). הצעד הבא זה לדבר עם אמיתי עצמון (אני אשמח לשמוע תגובות ורשמים מחתונות שלו, אם כי שמעתי עליו המון המלצות), ובתקווה לסמן V גם על הדי ג'יי... וכמובן, להתחיל לחפש שמלה! ואגב, החתונה בתחילת אוקטובר, אז אם יוצא לכן - תשלחו מחשבה חיובית לאוויר, שלא יהיה לנו קריר וגשום
ערב מקסים לכולם

claire12

New member
מזל טוב!!!!

אחרי הסגירה של הגן יש הקלה גדולה, ואת מתפנה לכיף האמיתי (והסיבה שלשמה כולנו התכנסנו כאן
)- השמלה! סתם תהייה- הקייטרינג שלהם זה הטעם השישי, למה כולם כותבים טעם וצבע?!?

noit4

New member
כבר לא

עד לפני שנה מקום בטבע היו בשותפות עם ליד הנחל, וקייטרינג הבית בשניהם היה הטעם השישי. עכשיו מקום בטבע עובדים עם טעם וצבע, לפי מה שהבנתי הם שייכים לאותם בעלים. הבנתי שהטעם השישי קייטרינג מצוין, אבל בעיני אין על טעם וצבע.

claire12

New member
אנחנו בררנו לא מזמן

(בסביבות דצמבר) לתק' של יולי. ואמרו לנו שזה הטעם השישי... מוזר... (אפילו בדקתי בדפים שקיבלתי)

שולחת מחשבה חיובית ../images/Emo8.gif

ותתחדשו!! איזה כייף זה לסגור מקום!!! זה ה-
הכי מגניב.

איללי

New member
אנחנו גם התלבטנו בינם למקום אחר

המקום יפיפה והרמה נראית מאוד מקצועית, אבל ההבדל יצא בערך 10,000 ש"ח. המון כסף, אז ויתרנו. אבל בסופו שלדבר בחרנו בלב שלם את פוקט אני בטוחה שתהיה לכם חתונה יפיפה ומתחילה להחזיק אצבעות מעכשיו...

noit4

New member
תודה לכולן!

לגבי פוקט - שמעתי שמקסים שם, והבנתי שעד יולי (או סוף יוני) יש להם אישור מבית משפט לעבוד. ככה שנראה לי שאת בטוחה, לא? מזל טוב, בטח תהיה לכם חתונה מקסימה!

למעלה