סוף סוף, הסרט...

nadav barak

New member
סוף סוף, הסרט...

לכל הטיסנאים שלום, סוף סוף, לאחר הרבה עבודה, עומד להסתיים הסרט על הערבה הפתוחה 2002. הסרט יצא מדהים ובאיכות צילום מעולה. על מנת שלא לשעמם אתכם ולו לרגע אחד, נדחסו 10 שעות צילום לזמן שבין 3/4 שעה לשעה של החומר המעניין ביותר. החומר עבר עריכה, הוספת אפקטים מרשימים ותוספת סאונד. על מנת לסגור את אירוע הערבה הפתוחה באופן מושלם, אני מזמין את כולכם ערב טיסנאים (אשר מפורסם באתר WWW.FLYHI.ORG.IL) אשר בו תינתן במה של כבוד למארגני האירוע בעין יהב, וכן יוקרן בפעם הראשונה סרט הערבה הפתוחה 2002 אשר הפקתי. בהזדמנות זו אני מעוניין להודות לכל מי שעזר לי במלאכת הכנת הסרט. תודה מיוחדת וענקית על התמיכה והעזרה לאורך כל הדרך ל: אמיר סוויסה - על העזרה בקידום וחשיפת הסרט, והרמת ערב הפתיחה. יואב ערוסי (יואביק) - על עבודת הגרפיקה הנפלאה אשר יצר במיוחד לצורך הסרט. מרק בלאו - על כל העזרה בהפקת ערב הפתיחה. על מנת לשמור על איכות גבוהה, הסרט יופק על גבי קלטות וידאו בהקלטה ישירה מפורמט דיגיטלי. שיכפול זה, אשר נעשה ע"י חברה מיוחדת אמנם מייקר במקצת את עלות הסרט, אך מבטיח איכות גבוהה. בסרט הושקעו המון המון שעות עבודה והרבה כסף. אני מבקש ומצפה מכלל הטיסנאים שלא יעתיקו או ישכפלו את הסרט, אלא ירכשו אותו, על מנת שאוכל לכסות את הוצאות ההפקה, ונוכל כולנו להנות גם בעתיד מסרטים דומים. לפרטים נוספים, הן לגבי ערב ההקרנה והן לגבי הזמנת הסרט, אנא הכנסו לאתר WWW.FLYHI.ORG.IL בברכה, נדב ברק

למעלה