סוף סוף, הסרט...

nadav barak

New member
סוף סוף, הסרט...

לכל הטיסנאים שלום, סוף סוף, לאחר הרבה עבודה, עומד להסתיים הסרט על הערבה הפתוחה 2002. הסרט יצא מדהים ובאיכות צילום מעולה. על מנת שלא לשעמם אתכם ולו לרגע אחד, נדחסו 10 שעות צילום לזמן שבין 3/4 שעה לשעה של החומר המעניין ביותר. החומר עבר עריכה, הוספת אפקטים מרשימים ותוספת סאונד. על מנת לסגור את אירוע הערבה הפתוחה באופן מושלם, אני מזמין את כולכם ערב טיסנאים (אשר מפורסם באתר WWW.FLYHI.ORG.IL) אשר בו תינתן במה של כבוד למארגני האירוע בעין יהב, וכן יוקרן בפעם הראשונה סרט הערבה הפתוחה 2002 אשר הפקתי. בהזדמנות זו אני מעוניין להודות לכל מי שעזר לי במלאכת הכנת הסרט. תודה מיוחדת וענקית על התמיכה והעזרה לאורך כל הדרך ל: אמיר סוויסה - על העזרה בקידום וחשיפת הסרט, והרמת ערב הפתיחה. יואב ערוסי (יואביק) - על עבודת הגרפיקה הנפלאה אשר יצר במיוחד לצורך הסרט. מרק בלאו - על כל העזרה בהפקת ערב הפתיחה. על מנת לשמור על איכות גבוהה, הסרט יופק על גבי קלטות וידאו בהקלטה ישירה מפורמט דיגיטלי. שיכפול זה, אשר נעשה ע"י חברה מיוחדת אמנם מייקר במקצת את עלות הסרט, אך מבטיח איכות גבוהה. בסרט הושקעו המון המון שעות עבודה והרבה כסף. אני מבקש ומצפה מכלל הטיסנאים שלא יעתיקו או ישכפלו את הסרט, אלא ירכשו אותו, על מנת שאוכל לכסות את הוצאות ההפקה, ונוכל כולנו להנות גם בעתיד מסרטים דומים. לפרטים נוספים, הן לגבי ערב ההקרנה והן לגבי הזמנת הסרט, אנא הכנסו לאתר WWW.FLYHI.ORG.IL בברכה, נדב ברק

hifly

New member
ערב טיסנאים../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif../images/Emo106.gif../images/Emo72.gif../images/Emo72.gif

כל מי שרוצה להגיע צריך להרשם בדף הרישום שיתחיל לפעול ביום שלישי. ההפניה תהיה מהעמוד הראשי באתר. אנחנו חיבים לדעת מי מגיע מראש כדי להערך בהתאם,מספר המקומות מוגבל ל 200 איש פחות או יותר.ברגע שמערכת הרישום תתחיל לפעול הרשמו כמה שיותר מהר,במיקרה של עודף אנשים ניצטרך לארגן אולם גדול יותר וזה לוקח זמן. ניתן להוריד סירטון נוסף שנדב הכין במיוחד כפרומו לסרט,מהדף הראשי באתר. בברכה ולהתראות ב 11.4.2002
אמיר

גיא1234

New member
יש לי בעיה להגיע לפתח-תקווה

למה כל כך רחוק??? בברכה גיא ארושס

nadav barak

New member
זה לא רחוק ידידי...

זה קרוב לרוב האנשים שהם מן הסתם מאזור המרכז. בכל מקרה, חבל שלא נראה אותך, אך את הקלטת תוכל תמיד לקבל גם בדואר. בברכה, נדב ברק

rubber duck

New member
אוטובוס 995 מבאר שבע לתחנה מרכזית

פ"ת או קו 380 לתחנ המרכזית ת"א ומשם דן 51 לתחנה מרכזית פ"ת ולסיום אוטובוס 76 עד לבית התלמיד
שרון

המצב בארץ חרא במיוחד במרכז

בואו לדרום אפשר לארגן יום הטסות בבוקר ובערב הקרנת בכורה של הסרט

nadav barak

New member
לא לדאוג. ננקטו סידורי אבטחה.

שלום דודו. לכל המודאגים. תפסיקו להיות בפניקה. חוץ מזה האירוע יהיה מאובטח ע"י מאבטח חמוש, כפי שמתבקש מכל ארוע כיום. דודו, במקום לנסות לזרוע פחד ולהעלות רעיונות לא מציאותיים כגון להגיע אליך, תגיע וזהו.

היי נדב

חס וחלילה אני לא מתכוון לזרוע פחד אני יתארגן עם כמה חברה ונישתדל להגיע שיהיה בהצלחה לכולנו (עכשיו כולם יודעים שהאירוע מאובטח עי שומר) בברכה דודו

nadav barak

New member
למעוניינים לדעת במה כרוכה הפקת סרט

למעוניינים לדעת במה כרוכה הפקת סרט וארוע שכאלו, הינה רשימת המשתתפים בהפקה: משתתפים בהפקת הסרט ------------------ נדב ברק - צילום ועריכה ינון זך - צלם משנה אורן לוינטוב - עוזר צלם שי פישמן - עיבוד מוסיקלי איציק ביטרן - עריכה מוסיקלית אילנה אביגדור - שקופיות יואב ערוסי (יואביק) - גרפיקה אמיר סוויסה - פרסום ושיווק ?? הפתעה ?? - משתתף בסרט מרק בלאו - משתתף בסרט צביקה שוורץ - משתתף בסרט משתתפים בהפקת האירוע -------------------- שרון פירסט - ארגון אולם האירוע רונן אייזנברג (מנהל קלוב התעופה, סניף פ"ת) - ארגון אולם האירוע ערן פרלדיק - מערכת סאונד ירון - מקרן סרטים ראשון אבירם ארבל - מקרן סרטים שני תודה רבה לכולם.

העתק מהסרט

הי נדב שלח העתק אחד, מהר כמה שתוכל. ציין במשלוח צורת התשלום להעברה. דני שבי ציון ת.ד. 115 מיקוד 25227

nadav barak

New member
אהלן דני...

לא לפני הקרנת הבכורה, ידידי. חוץ מזה אני מקווה לראות אותך ואת כל החברה משומרת. אני יודע שהחברה שלך קצת עצלנים, אך שווה להגיע ולא רק בשביל הסרט.

למעלה