סוף מזופת

סוף מזופת

ליום מזופת. עכשו שמעתי שאחת מבנות TLC מתה. למה כל מי שאני אוהבת מת? עוזב? הולך? לא שומעים ממנו יותר? עכשו כל פעם שאני אראה שיר שלהם , במקום להתפעל,אני ארגיש צביטה בלב. איזה נאחס, פשוט נאחס, פשוט לא יאמן כמה נאחס לי. אוף. אני לא יודעת מה לעשות עם זה.

סיוון1

New member
שמעתי על זה גם אתמול

אני אוהב את השירים שלהם. אל תהי בבסה.אני מקווה שמצב רוחך ישתפר.

תודה סיוון

מה שחבל לי זה שאני כבר אהנה מהשירים שלהם כמו פעם,זה כואב לי. יש להם שירים חברתיים ורגשיים כל כך טובים ,כל כך מוצלחים, ועכשו אני אתעצבן כל פעם שאני אשמע אותם. זה ממש מעצבן וחבל לי.

נטלי666

New member
אל../images/Emo46.gif, תיהיה ../images/Emo2.gif או../images/Emo7.gif או ../images/Emo13.gif

אין לך ממה להתעצבן, זה באמת עצוב אבל תנסה להפנים שזה לא בשליטתנו וזה לא מכוון (ברוב המקרים) נטלי

leaper

New member
למה להתעצבן?

למה להתעצבן? אני אישית אוהבת את קווין, וכידוע לכולם (או לא לכולם, אני בטוחה שיש אי שם אנשים שלא יודעים בכלל מיהם קווין), הסולן פרדי מרקורי מת לפני כעשר שנים מאיידס. אני ממש לא מתעצבנת כשאני שומעת שירים שלהם. כן - לפעמים עצוב לי כשזה שיר שאני ממש אוהבת ומדגיש את הכישרון הגדול של פרדי, כי אז אני חושבת איזה הפסד גדול גרם המוות שלו לעולם המוזיקה. האלבום האחרון שלו גם היה אלבום פרידה בעצם ורובו מדבר (בלי לומר את זה במפורשות) על ההתמודדות שלו עם המחלה והמוות הקרב שלו. זה עצוב, אבל אני מחליטה לשים את זה בצד ולהינות מהשירים, וגם כשזה כן עולה לפני השטח, אני מנטוות (?) את זה לכיוון חיובי - להגברת האהבה והערצה שלי ליוצר גדול שכבר לא איתנו. leaper

.אחת

New member
אהלן משימה, מה שאת מתארת זו דוגמא

למחשבה שמביאה אותנו לתחושת דכאון. לפני שאנחנו חשים דכאון, עוברת לנו הרי מחשבה בראש שבגללה אנחנו מדוכאים. למשל "אף פעם לא אצליח". למשל "כל מי שאנחנו אוהבים מת, עוזב , הולך". אבל למחשבה הזו אין אחיזה במציאות. כל דפדוף בכל עיתון במודעות האבל, יראה שיש אנשים רבים שאנחנו לא מכירים שנפטרים. מוות זה חלק מהמציאות שלנו, לא משהו שנעשה אישית נגדנו.גם אם נביט סביב נראה שלא *****כל******** מי שאנחנו אוהבים מת או עוזב. יש אנשים שנאהב והם יעזבו. ויש כאלו שישארו.שלא נכיר והם יעזבו. ויש כאלה שישארו. אין קשר בין הדברים. אני מבינה כמה זה עצוב וצובט בלב לראות זמרת מוערכת שנהרגת בתאונת דרכים. אבל אם התחושה שציינת היא לא ארעית, אלא קבועה, את צריכה להתמודד מולה.

למעלה