סוף יום

אלוניס

New member
סוף יום

איפה כולם? אני בדיוק חזרתי מהליכה של יותר משעה. שיפרתי זמנים במסלול שלי. את כל העצבים של היום הוצאתי בזה. מרגישה הרבה יותר טוב. לילה טוב חבר'ה.

ברוח אותה נוסטלגיה - סוף היום שלי

אכלתי מסודר. עבדתי יעיל. לא עשיתי ספורט אבל חשבתי על זה (תודו שזו התקדמות). נותרה לי רק מטרה אחת להגשים, והיא ללכת לישון מוקדם. נראה מה יהיה.

אלוניס

New member
בטח שזו התקדמות../images/Emo6.gif

קרן, הספורט עוד יחזור ובגדול. וכל הכבוד על ההישגים האחרים. חלומות פז,

חיננית3

New member
באותו כיוון...

סוף היום שלי נהדר, אכלתי מסודר ללא רעב וצעדתי לעבודה ברגל כתחליף לאימון ההליכון הקבוע שלי

פיצי 5

New member
../images/Emo29.gif קרן, הלכת כבר לישון, או שאת

רק....חושבת על זה?

כמה נחמד....

סיכומהיום שלי:
תזונה - משנה קצת את התזונה. בצהרים אכלתי מעט מידי (סטייל אייה כזה...) אז בערב הוספתי חלבון ופחמימה. שובע ושלווה נסוכים בי.
מים - ממש לא שתיתי כלום!!! ואלוניס, את תמשיכי לשתות!!!
סידורים - עשיתי
עבודה - הכל בטירוף מצליחה להרגיע אט אט. יום חביב ונחמד. יש פעילות גריאטרית כאן וזה נחמד!!!

אושר - לשתות! בפקודה!

את לא יודעת כמה טוב זה עושה להרזיה. זה עושה ספונג'ה לגוף מבפנים, עוזר לרדת בלי קמטים וספיחי עור בכל מיני מקומות, טוב לעור הפנים - מים, מים, מים! אחד הטריקים האהובים עלי הוא לשתות שתי כוסות עם כל ארוחה - אחת לפני ואחת אחרי. וככה בלי לשים לב אפילו, וכמו שפתיתית שלנו אומרת, בלי שהיות ופהיות, את שותה 10-12 כוסות, ושאר לך לשתות רק עוד 2 ביום. (מתרגלים לרוץ לשירותים כל רבע שעה, אבל זה שווה את זה.) לכי לשתות!

סופיום שלי

למרות העצבים יצא מוצלח (ואני יודעת שאכלתי פחות ממה שקבעתי בתפריט... פשוט את התפריט הכנתי מאוחר יותר :)00 9:00 – נס קפה עם חלב 0% ושני סוכרזית. 13:30 – שתי פרוסות חזה עוף מתובל בתנור + שעועית צהובה + ירקות ורוטב שום לייט 17:00 - נס קפה עם חלב 0% ושני סוכרזית 19:20 – פשטידת פטריות וסלט ירקות עם שמן זית 20:00 – 30 דקות אופני כושר 21:00 - נס קפה עם חלב 0% ושני סוכרזית שמתם לב? 30 דקות אופני כושר !!! היה מעולה והרגשתי מצוין עם זה. אני גאה בי היום (אפילו שאכלתי פחות. נו מה אני אעשה אני לא רעבה!)

דרכך רצופה כוונות טובות../images/Emo3.gif

וזה יפה אבל... נס קפה זה לא ארוחה... גם אם ככה כתוב בתפריט של המלון... אז מאז שקמת עד אמצע היום לא אכלת כלום וזה רע!!!! בין הצהרים לערב שוב לא אכלת דבר חוץ מסוכזית.. (לעסת לפחות???) ח"ח על הפעילות הגופנית אבל את לא מכניסה קלוריות ומוציאה הרבה. תזהרי מבולמוס חסר שליטה בו הגוף יאלץ אותך להחזיר לו את המגיע לו בריבית דריבית... אם בוקר רק קפה (מבינה אותך) אז ב11:00 תאכלי יוגורט בתוספת אולבראן, גרנולה או פיבר 1 ... "מריץ" את המערכת... ארוחת 4 גם היא חשובה וברר מה טוב לך. פחמימה (אני, אני), פרי, ירק, יוגורט? ומה אחרי הכושר???? הצילו הילה!!! פחמימות קצת חלבונים!! יוגורט (לא דיאט) או דניאלה או כריך קל עם פסטרמה. מיד להתעשת אחרת הגוף יחזיר לך באבואבוהה!!

yassmine

New member
סוף יום

לא מאוד מרוצה ...
בוקר - כריך חמאת בוטנים שני כריכים מלחם קל בעבודה (גבינה %5) וחטיף גרנולה ובמבה. בערב אכלתי חזה עוף עשוי בתנור ואורז, וקצת סלט. ספורט: עצוב הגוף ואירובי, היה שיעור טוב, אבל חזרתי רעבה והתנפלתי על שאריות ארוחת הערב בבולמוס פתאומי (עוף). לא יודעת אבל נראה לי שמשהו לא בסדר, אולי כי לא אכלתי את הירקות החתוכים שהבאתי לעבודה. ואולי זה קשור למחזור שאני אמורה לקבל...

סמיילי22

New member
יסמין להבא

תאכלי משהו קל לפני הספורט (דוגמת פרי) ואח"כ את ארוחת הערב במלואה.

עכשיו???

את רוצה שאני אוכל עכשיו אחרי התעמלות ?? זהלא נוגד את כל הכללים כביכול ??

סמיילי22

New member
חובה לאכול אחרי התעמלות!

המאגרים של הגליקוגן בשריר מידלדלים והגוף צריך לבנות את עצמו! אגב קיבלתי ח"ח מהמאמן שלי כשראה אותי יוצאת מהמלתחות בסוף האימון עם בננה ביד
בננה מיד אחרי אימון זה מצוין! (ותודה לאלי).

אלי ו.

New member
הילה, ביומן אכילה שלך

התחילי לכתוב קלוריות. אם בסוף היום לא הגעת ל 1200 קלוריות, הכריחי את עצמך למלא את החסר.

חובה לאכול אחרי אימון ../images/Emo70.gif

ואם זה לא ברור אז חובה לאכול אחרי אימון ומוקדם ככל האפשר אחרי האימון. טווח של שעה זה טוב מאוד. חשוב לאכול צירוף של פחמימות וחלבונים, עם דגש על חלבונים. לא צריכה להיות ארוחה גדולה (יש אנשים שלא מתאים להם לאכול הרבה אחרי ספורט), אפשר למשל שתי פרוסות לחם עם גבינה/ביצה.

חן Y

New member
השארנו לך אלוניס את הכבוד ../images/Emo6.gif

ויופי לישמוע שהוצאת את העצבים של כל היום בהליכה זה מה זה משחרר. טוב לי היה יום ניפלא אומנם לא היספקתי חצי ממה שרציתי לעשות אבל העיקר שכייפתי קצת -מה לא מגיע לי קצת להתפנק? וכשאני מאופרת ולבושה בבגדים החדשים הלכתי עם ראש מורם לשיעור והירגשתי יופי, תטופחת משידרתי תחושות חיוביות. עכשיו הגיע הזמן לצעדה ואחר כך יהיה לי כפי הניראה לילה לבן מאוד כי לבטלה יש מחיר.ומה שלא עשיתי ביום אף אחד לא יעשה במקומי מסתבר.

עוד יום נחמד...

אוכל - ממש לא שגרתי אבל בהחלט סביר. בוקר רגיל צהרים במקדולנד (משחקיה לילד) נגטס וקצת צ'יפס - ממש לא מספק ויותר מידי שמן איך החשבתי את זה פעם למעדן אני לא מבינה. ערב - מצויין הוספתי עגבניה לביצה ויצא ממש מעדן. ארבע חתיכה קטנה מהעוגה יחד עם האורחים. בקיצור מאד לא שגרתי אבל מסודר ושפוי. ספורט - הלכנו היום קרוב לשעתיים ברגל בעליות ההרים שווצריות.. כמה טוב שאין מכונית.. משפחה - ממש נהנו גם מהטיול גם מהחברים (עם ילדים קטנים) וגם אחרי מערב ביחד. גליתי הבוקר שבעלי כרגיל (דיסלקט נשאר דיסלקט) טעה והוא עדיין יכול להרשם לאוניברסיטה בשיקגו. רמת האושר עלתה. מחר חזרה לעבודה עם מצברים טעונים. שבוע טוב לכולם. ענת

פתיתית

New member
הו, אלוהים, איזה יום גרוע...

עזבו את היום המזעזע שהיה לי בעבודה, איך שאני יוצאת ממנה, מה אני מגלה? גררו לי את האוטו. לא שזה כזה סיפור להוציא אותו משם, וכפרה על הכסף, ואפילו פגשתי אנשים טובים באמצע הדרך, אבל סתם הרגשה נאחסית. באתי הביתה - וישר הלכתי לישון, וחבל שקמתי ולא ישנתי עד מחר בבוקר, כי עכשיו התחילו המשחקים של סינוני הטלפונים. נו, לא משנה. אה, והכי נורא - לא הלכתי היום לאירובי, שזה משהו שמאוד קשה לי לסלוח לעצמי עליו, כי זאת הדרך היחידה שהיום אני עוד מצליחה לשלוט בעצמי. אוכל? נדמה לי שהיה בסדר. לא כל כך בריא ומזין, כי לא אכלתי היום ארוחה חמה, שלא לדבר על ירקות, אבל אני לפחות מקווה שלא עברתי את מספר הנקודות שלי (לפי החישוב שלי לא, אבל יכולתי להשתדל יותר). בספק אם מחר ייפתח דף חדש, נדמה לי שכל השבוע הזה נדון לכישלון. אבל היי, מה אני כבר מבינה. טוב, מספיק וסליחה על הקיטורים.

למעלה