סוף בטוח..

סוף בטוח..

ראיתי אנשים עוברים חיים ביחד חשבתי על הרגל חשבתי על הכרח ולא יכולתי אז להאמין שבפעם יהיה יפה גם ככה כי איך יכולתי אז בכלל לדעת שאוהב אותך כל כך ברחוב החנויות פותחים מוקדם בבוקר החנוונים הציעו תקוות בתשלומים קנינו אושר בקופסת זהב עם ריח שעלתה נורא ביוקר ורוב הזמן היא נעולה כי המפתח מסתתר אי שם בפנים תן לי רק סרטים עם סוף בטוח סיפור פשוט תפור בין צחוק ובין דמעות כי לפעמים אני חושבת - אם תלך לי - ובוכה בין השמיכות הו אלוהים, שמה שיש לי ימשך לי שישאר לי עוד... תחת לרצפה במרתפים שלנו חבלים סבוכים קשורים בין הגזעים פעם הייתי מקלפת את הטיח לראות דברים שלא רואים עכשיו כיסינו את החושך בשטיח זה הרבה יותר נעים תו לי רק סרטים עם סוף בטוח סיפור פשוט תפור בין צחוק ובין דמעות כי לפעמים אני חושבת - אם תלך לי - ובוכה בין השמיכות הו אלוהים, שמה שיש לי ימשך לי שישאר לי עוד... ראיתי אנשים עוברים חיים ביחד ולא יכולתי אז בכלל לדעת שאוהב אותך כל כך
רוצה לאחל לכולכם ערב טוב עם ירח מאיר כוכבים מנצנצים במרום ואוהבים. סליחה שלא כותבת תוהה איפה המילים כואבת ושואלת את עצמי אם באמת יגיע פעם הסוף הטוב. אוהבת ...

irka

New member
מאיקה שלי

שלום לך , מאיקה שלי. מקווה ש היום יום יותר טוב מאתמול. אתמול קרתי בספר ש"איכות החיים שלך נקבעת על פי איכות המחשבות שלך" ואני יודעת כמה זה נחון. וכמה קשה לעבוד על המחשבות שלנו. אבל כדאי, זה משתלם ולא רק בסוף. תדפדפי בספר "הנזיר שמכר את הפרארי שלו" יש שם עוד כמה אימרות חשובות לדעתי. אוהבת אותך מאוד. אירקה שלך.

למעלה