סוני - למה ?!?!?!? הממשק למשתמש

dodo281

New member
סוני - למה ?!?!?!? הממשק למשתמש

קשה לי מאוד עם תפוז - בעיקר משום - שהודעה שכבר קראתי שבה ומקבלת כוכבית כהודעה חדשה !!!! זה משגע !!! ומכריח תשושימים - לקרוא שוב ושוב כותרות של אותן ההודעות - כדי להבחין בין חדש וישן, וזאת במיוחד כשסדר ההודעות בדף משתנה - בשיטת ה"קפיצה לראש" !!! ברור לי שזה כלי מערכת המאפשר להם לנתב הדברים - ולהפריד בין הודעות חדשות לישנות לצרכי המערכת - אך לצורכי המשתמש ?!?!?!? פוי !!!! אז ?!?!? אולי תפוז יידאגו לשינוי/תיקון קל - שיאפשק למשתמש לדעת מה כבר קרא ומה טרם קרא?!?!?!? בכל דרך שיבחרו - או שהצבעיה של הודעה שנרקאה תיוותר בכחול - ולא תשוב להיות שחורה, או שיוסיפו סימון נוסף - שונה - ליד הכוכבית - שיאפשר להבחין בין מה שטרם קראנו למה שרקאנו. לא נראה עניין כ"כ גדול - אם לתפוז יש רצון , נכונות וגמישות - כפי שאתה אומר !!! אני משוכנעת שזה יועי רבות לכו-ל-נ-ו - !!! דווקא במימד זה אני מוצאת את הפורום בוואלה הרבה יותר נוח - והרבה יותר ידידותי למשתמש ! אתה יכול לעשות משהו בנושא ?!?!?!

שריק 7

New member
|באלדודו ולסוני!!! אכן בעייה בממשק.

כבר עם לידתו של הפורום החדש ציינתי שהסימון בכתום אינו נעלם כשצריך. זו ממש שגיאה. אני אוהבת לקרוא ולדעת את כל המתרחש, לכן זה מאוד מייגע. יותר מכך- אם יש לנו קוראים שמתפקדים מחוץ לבית, בוודאי לא יצליחו לעקוב אחר מה שמעניין אותם, כי כשהזמן לשיטוט קצר- אין צ´אנס שילמדו בע"פ את הכותרות שראו לפני שעות.... לכן אני מצטרפת מחדש לבקשתה של דודו- לצבוע/לסמן/להדגיש/ הודעות שנקראו ע"י המשתמש. מקווה לשיפור-
שרי

שריק 7

New member
דודו- רק לי זה קורה???

לאייקונים שאני בוחרת יש רצונות ונשמה משלהם. לכן- בבחירת החיפושית=באג- החליטה החיפושית החמודה להזדהות במונח:באג, וגם זה רק בקושי.... אני גם לא יודעת איך נקבעים ה"חוקים" אם אאקון הכותרת יופיע בסופה, או בראשיתה. פעמים רבות מנסה לשבצו בסוף, והוא,להכעיס, נכנס לראש השורה ועוד מרשה לעצמו להיכתב, במקום להצטייר !!!!........... פלאי הממשק. ועוד לא קיטרתי על "העמדת האייקון על מקומו" בגוף ההודעה.... לילה רוגע- שרי

tshgn

New member
הבעיה תיפטר בחלק ניכר מהמקרים..

הבעיה תיפתר בחלק ניכר מהמקרים אם יאפשרו כותרות ארוכות יותר.

dodo281

New member
שריק - לא רק לך - ../images/Emo13.gif אבל במיוחד לך

בכותרת ההודעה - הקפידי כי תאור האייקון יופיע בשלמותו - כשקו אנכי משני צדיו - ואז לא תהיינה תקלות, אבל - אם אין לך סבלנות לכך - אשמח אם תמשיכי בשלך - זה יוצר שעשוע ו/או סקרנות

daud

New member
כאן אני אשמח לעזור לכל ב ../images/Emo56.gif

אחרי קצת ניסוי וטעיה עליתי לע הפטנט, אני אפילו כבר יכול לכתוב אותן בקוד ישיר אם אני זוכר את השם כמו לדוגמא
@ ועוד... תתקשרי אלי ותראי איך בשתי דקות את גם לומדת לשבץ אותן, בזמן הכתיבה אחריה או לפניה בכל מקם שתרצי כנ"ל לגבי הדגשות ועוד אז
בבקשה את יודעת את הזמן בו אני לא

daud

New member
אני לא יודע אבל אני יכול לנסות ../images/Emo13.gif

בכל מקרה מה שאני עושה זה א. דואג להתייחס להודעות שהן תגובות להודעות שלי ע"י זה שאני דואג שתגובות להודעתי יגיעו לאי מייל שלי, ואח"כ אני קורא את כל ההודעות האחרות ובמקביל מוודא שאין הודעות שצריך למחוק, או משתמשים עם כינויים פוגעים וכו´. מעבר לכך כמו שאמרתי אני מתכוון לשאול (ואני אקבל תשובה) אבל אם המערכת של תפוז זזה מהר בגלל שקרנל (ליבה) שלה בנויה כמו שאני חושב שהיא בנויה אז אני חושב שנכון לעכשיו (אחרי משהוא כמו חצי דקה מחשבה) איתרתי בעייה לוגית שמאוד תקשה על העניין. אבל כמו שאמרתי ננסה לארגן כמה כוכביות אולי על אחת נמצא את הנסיך הקטן

anadin

New member
ההודעות שקראתי מופיעות בכחול!

אני למשל לא מצליחה להכנס לוואלה כבר למעלה משבוע וחצי אז עזבתי אותם עם השטויות שלהם -
וכאן מדליק! והכל מופיע בכחול! גם הודעות שקראתי בשבוע שכבר! אולי זה קשור למי שעדיין לא עבר לכאן מוואלה.....?

מיאה49

New member
אנדין, רק אל תהיי צינית.../images/Emo20.gif

גם כך קשה לנו. תהיי היכן שאת רוצה. רק אל תרקי לבאר של הפורום המקורי. הלאה הציניות. לילה טוב מירה

anadin

New member
צר לי- אבל עכשיו עשית לי חשק לירוק

מה זו ההתנפלות הזו? פורום של מבוגרים פורום של צעירים מה יש? חייבים לחשוב כמו כולם? זה שיש לי פיברו עדיין לא השתלט לי על כל המוח! מצטערת שהתחלת לכתוב כמו אוריה. זה היה ממש מעליב! וציניות? מלקרוא את השטויות בימים האחרונים- כנראה שמתחילה להיות צינית. אני לא מצליחה להכנס לוואלה! גם זה כבר אסור לכתוב לדעתך? אל תטיפי לי מוסר!

למעלה