סוכת הנחשים

longleggedlady

New member
סוכת הנחשים

שי מת להתחיל עם יוסי. ממש רוצה מלחמה כדי להוריד אותו מחר בהעצבאות. עכשיו הוא ילך לצבר כדי לחמם אותו על יוסי. עוד הלילה צעיר. גם שפרה אמרה לצבר אל תלך. קומי אחריו לפני שיהיה פיצוץ כי בכול זאת מדובר באדם שעבר ניתוח מוחי. אבל היא רוצה פיצוץ והיא גם שונאת אותו ואת עינב. אז מה היא מתנשאת ?? את לא אוהבת אותו הוא לא אוהב אותך ..חלאס.. עכשיו רנין אומרת שהיא הייתה נותנת ליוסי סטירה. ממש..רנין הזנבית מפחדת מהצל שלה. כן כן תגידו מגעיל ונמוך..ומה אתם? וואלה מתי שיצאו בחוץ יהיה יותר פיצוץ (עם משפחות)..אויי שי!! אתה שועל!! שי אמר לונסה : "ראית אותי רב עם מישהוא כאן?" איזה זבל. גם רנין עכשיו תדליק את עינב... כל אלה שאוהבים את הבובלינים אל תפלו לפח...תצביעו ליוסי... נ.ב. רנין עכשיו נראת ממש ערביה עם המקן ביד ושנאה בעינייה

האח85

New member
הכי מעצבן אותי שהם בטוחים שהם צדיקים

איך הייתי רוצה שהם יידעו מה באמת חושבים עליהם בבית...

MineraL

New member
אני לא מבין מה הבעיה שהוא נחש

הוא תככן, עושה ריבים, צעקן, בולט. למה להעיף אותו? שמישהו יסביר לי

MineraL

New member
מה?!

ההדחה של מיקי הייתה טעות. מיקי עשתה כ"כ הרבה דברים בבית הזה, כ"כ הרבה תככים ואקשן והיא הייתה צריכה עד הגמר. קרן עפה כי היא הייתה בלתי נסבלת וזה כי היא הייתה רק צבועה. היא לא הייתה כמו מיקי שעשתה בלאגן ותככים, רק דיברה על אחרים מאחורי הגב. שי עושה את בדיוק אותו דבר כמו מה שמיקי עשתה, הוא יודע שזה יגרום לאקשן. למה לעזאזל אתם רוצים שיהיה בית שכולם יחיו בטוב ושעמום???

biסk

New member
גם אני אהבתי את מיקי../images/Emo45.gif../images/Emo134.gif

אבל מיקי ושי זה שני דברים שונים.שניהם מוסיפים אקשן אבל כמו שאמרתי כבר אצל שי זה עם הרבה תופעות לוואי. שי:-S

shlomitgueta

New member
מי אמר שיהיה משעמם? חכה תראה שהרוב צבועים

ויהיה מעניין. גם צבר שתק בהתחלה ואח"כ התעורר אבל לא מגיע למישהו כזה לנצח הקהל לא רוצה את שי, מעדיף אנשים מצחיקים וטובי לב

MineraL

New member
הקהל רוצה אקשן

הקהל לא רוצה לראות תוכנית משעממת בלי ריבים. הקהל לא רוצה לראות תוכנית משעממת בלי תככים. הקהל לא רוצה לראות תוכנית משעממת בלי מזימות (חוקיות). הקהל לא רוצה לראות תוכנית משעממת. הקהל לא רוצה לראות תוכנית משעממת בלי אנשים שיעשו אותה לא-משעממת. הקהל רוצה להנות מהצפייה. לשבת ולראות 24/7 אנשים אוכלים, יושנים ומדברים על כמה שטוב להם זה ממש לא כיף. אבל, כל אחד ומה שעושה לו את זה
אחרי שמיקי הודחה, היה את הריב הגדול ואני בטוח שכל הפורום הזה זוכר את זה. ששירה תכנס לשם כבר

biסk

New member
כן רק שלא הזכרת שהוא גם בלתי נסבל,../images/Emo134.gif

חפרן,מאוהב בעצמו והרשימה עוד ארוכה.. בד"כ אני אוהב דמויות כאלה שמביאות עניין ולא משעממות אבל אותו באמת שאי אפשר לסבול.

MineraL

New member
מה אכפת לך שהוא בלתי נסבל?

הם לא סובלים את הצביעות שלו, שיסבלו. מה, אתה אשכרה צופה בתוכנית כדי להזדהות עם כמה שקשה להם וכמה שאתה מסכים איתם? כשהוא צבוע ומגעיל, אתה גם מרגיש ככה כלפייך?

אור2221

New member
אסור גם להדיח את יוסי כי הוא יקבל אירוע מוחי

נו, באמתתתתת... צריך גם להגיד לפועל שיבטל את התביעה נגדו, כי הוא עומד לחטוף התקף לב. רחמנות. הפכו אנשים את יוסי לחולה סוכרת, צליאק, קשיש מסכן ואומלל שעומד לחטוף התקף לב כל רגע, ולא לאדם פעלתן, קבלן עסוק שנמצא תחת 1000 מצבי לחץ בכל יום.

הוא חייב לאכול לחם שיפון אבל מותר לו לזלול עו

הוא חייב לאכול לחם שיפון אבל מותר לו לזלול עוגות ושוקולדים.

הצחקת אותי

מי אוהב את הבוללים ?! קומץ משפחתי והרבה מאוד כסף בהצבעות. בבקשה שיפרסמו את כמות המצבעים ואת האזורים ואת כמות המצבעים יותר מפעם אחת...הצחקת אותי זו מדינה מושחתת. פרייר מי שמצביע.

גם אתה הצחקת אותי, ולא בא לי לצחוק

הקלד בבקשה בגוגל את המילה "בובליל", ותראה לאן תגיע. עכשיו הקלד בבקשה בגוגל את המילה "שי שטרית", ותגיע לאתר של החמאס שמסביר איך לגדל זקן לפני פיגוע. עכשיו הקלד את המילה "קומץ משפחתי ותגלה להפתעתך, תמונה של משפחת שיטרית מכסה את הפנים מרוב בושה. הלואי שהיה אפשר לראות את אחוז המצביעים. בסקר שערכה מינה צמח: ניתן לראות שעד עכשיו מפת המצביעים היא: תושבי כל הארץ שיש להם לב : הצביעו יוסי תושבי טבריה שכועסים על יוסי, אבל יודעים ששי היה הגורם העיקרי להדחתו של אשר, הצביעו שיפרה. תושבי חדרה : מרוב בושה שמו פתק לבן. תושבי עזה וג'נין: לא יכלו לשלוח SMS לשי, מאחר והטלפון שלהם מחובר למטען חבלה. מי שהצביע לשי : זה הזגג שהתקין את המראות בבית ושי עושה לא פרסומת טובה.

עשיתי את מה שבקשת הינה התוצאות-לא הצחקתי אותך

246,000 עבור בובליל כ- 476 עבור יוסי בוליל כ- 372 עבור "יוסי בוליל" 1,190,000 עבור שטרית 231,000 עבור שי שטרית כ- 20,100 עבור "שי שטרית" אלה המסקנות שלי מתוך הנתונים האלה. שי הולך בובליל נשאר - מאה אחוז שחיתות שפרה הולכת מאה אחוז שחיתות. הצחקת אותי מינה צמח בשביל מה צריך מינה צמח שההפקה תפרסם את הנתונים להפקה יש מאה אחוז נתונים מדויקים. הם לא רוצים לפרסם כי יש להם מה להסתיר. איזה בן אדם שיש לו שכל בראש, משקיע שקל או כפולות של שקל במשחק המושחת הזה. לא בא לך לצחוק כי לא הצחקתי אותך.

אני לא בדקתי בגוגל לפני שרשמתי

רשמתי את זה בגלל שזה היה רשום במעריב אבל הדלקת אותי, והנה התמונה להוכחה. אתה צודק, ואני בחיים לא שלחתי SMS, עד אתמול אחרי ששי ליכלך על יוסי. הייתי פשוט חייב. לא איכפת לי מי יקח את המיליון, העיקר לא שי. אני בכלל מאוהב בונסה, עם התחת של הברווז.

נועם7

New member
שי תכחן, מניפולטיבי, נמצא על הגריל - ויוצר

מלחמה... אין לו אפילו את האומץ להתעמת עם עינב ויוסי. הוא תמיד אומר שהוא אומר הכל בפנים, אבל כשיוסי ועינב מתעוררים אין לו את האומץ אפילו להתעמת איתם. מכפיש אותם בצורה מבישה (בעיקר מביש את עצמו), יורה לכל הכיוונים, ואין לו את השכל להבין ש-5 אנשים הצביעו כנגדו. הוא פשוט עיוור מלראות את המציאות.

למעלה