סוכרת ניתנת לריפוי מלא בתזונה פעילות גופנית ונטרול מתחים

תומר

Member
סוכרת ניתנת לריפוי מלא בתזונה פעילות גופנית ונטרול מתחים

אלפי אנשים נרפאו מסוכרת יש לי תפריט מדויק לריפוי סוכרת

תומר

Member
תגובה

איני חולה בסוכרת אך קיבלתי מידע ממוחים איך לרפא סוכרת 2 קיים גם למשל בריפוי בתזונה התוכנית בערוץ הבריאות שהייתה וגם לפי מדד גליקמי נמוך 40-54 למשל

אז אי אפשר לרפא סוכרת..

אנשים עבי בשר, שבתחילת סוכרת סוג 2, יכולים לדחות אותה במספר שנים (להימצא על הגבול). זאת אם ישנו את עורך חייהם. הורדה במשקל, אוכל בריא ופעילות גופנית..
ועדיין אי אפשר לרפא סוכרת, למרות שכל מיני קוסמים ושרלטנים טוענים אחרת.

תומר

Member
תגובה

ברגע שהסוכר תקין ללא תרופות זה ריפוי אמיתי ערן אשחר גיל יוסף שחר אילן עוז גואל פורמן

תומר

Member
המשך

חבר שלי פעל לפי ההוראות ומדדי הסוכר השתפרו משמעותית זו רק ההתחלה כמובן

תומר

Member
סיבות לסוכרת

עודף שומן עודף חלבון עודף פחמימות ריקות מתח נפשי חוסר פעילות גופנית השמנה חוסר שינה תרופות רעלים

oritta17

New member
לתומר ,,,

היי תומר,
להבנתי, עדיין המדענים לא מצאו באופן מדוייק, את הסיבה לסוכרת,וחלק מהרופאים טוענים על תורשה גנטית לעיתים.
אבל,,אני עצמי במשקל תקין ,ללא עודף שומן,
8 שעות שינה בלילה,
ספורט : הליכה של שעה פעמיים ביום, ובנוסף שחייה פעמיים בשבוע,
אין במשפחתי סוכרת,ואני אדם אופטימי, ללא מתחים וללא דכאונות,
ולמרות שעל פניו הכול תקין, גילו אצלי סוכרת לפני כשנה וחצי,
ובכך "קילקלתי" לצערי ,,את הסטטיסטיקה.

עד רגע זה לא הצלחתי להבין לאן אתה חותר..

בפורום זה משתתפים סוכרתיים עם ותק של הרבה עשרות שנים..
הבולשית שאתה כותב עליו, מוכר לכולם הרבה יותר טוב מאשר
אתה "לא מכיר".
דרך אגב, אני קיבלתי סוכרת בגיל 30 בערד, באותם תנאים כמו
oritta17, ואפילו יותר טובים..

תומר

Member
תגובה

אוקיי הבנתי כולם נוכלים מבחינתכם ערן אשחר גיל יוסף שחר אילן עוז ואברהם רוזנטל הנטורופט אוקיי לא אכתוב כאן עוד וחבל יש הוכחות חותכות בריפוי בתזונה בערוץ הבריאות מבית חולים בבריטניה וגם בערוץ סי בי אס ריאליטי הכל בדוק טוב איני מבין כלום הבנתי אני עוף מוזר כאן

תומר

Member
חולי בניגוד לציפיות נובע או

מתורשה משהו גנטי או נקודת תורפה כל אדם יש לו נקודת תורפה חלשה בגוף שהיא בסיכון גבוה יותר לחולי זהו

תומר

Member
חבר שלי הלך לפי ההוראות

הסוכר ירד מ160 ל100 טוב זה לא אומר כלום נכון בתנאים הנכונים ניתן להגיע לריפוי מלא מילא סוכרת 1 לא ניתנת לריפוי זה ברור

תומר

Member
מידע נוסף

חברת WLAB מעבדה פרטית לבדיקות דם יחודיות עזרה באיזון הסוכרת וירידה במשקל לאישה שנכשלה בדרכים אחרות

תומר

Member
תגובה

הבנתי מבחינתכם אני רק משמש לצורך פרסומת לגופים שונים ולא מתוך כוונה אמיתית לעזור תהיו לי בריאים לא אכתוב כאן יותר

תומרונתם

New member
מנהל
חייבת לציין שאני לא מבינה מה אתה רוצה להגיד

נראה שכולנו מסכימים שתזונה מתאימה ופעילות גופנית עוזרים להורדה ברמות הסוכר לסכרתיים טייפ 2. אתה קורא לזה "ריפוי" ואנחנו קוראים לזה "איזון".
&nbsp
לא נראה שאתה מפרסם משהו ספציפי, אז באמת אני לא מבינה למה אתה כועס.

אבו זקן

New member
גם אני חייב לציין משהו

הוא כבר אמר "ביי", בשביל מה להעיר אותו שוב?

תומר

Member
שכחתי לציין מצפה אלומות

יש הדרך היקרה כלומר לשהות שם לתקופה מסוימת או הדרך הזולה לקבל תפריט אישי מבעלי המקום בלי קשר לשהייה שם והכי חשוב כל שיטה שאדם מתחבר אליה ומתאים לו לאכול לפי התפריט שלה לא כולם אוהבים טבעונות או רואו פוד כמובן בטלויזיה חשוכי מרפא בסי בי אס ריאליטי וריפוי בתזונה בערוץ הבריאות ששם הראו על ריפוי סוכרת

oritta17

New member
לתומר,אתה צריך להבין ,שלא כול שיטה מתאימה לכול אדם,,

היי תומר,
ההמלצות שלך טובות , אבל יש שיטות שכרוכות בהמון שעות של ספורט ,(כפי שיטת אשחר), שלא הכי מתאימות לאנשים בגיל מבוגר.
יחד עם זאת, זה מאוד יפה מצידך שהמלצת.
כעת מי שרוצה יבדוק וינסה ,ומי שלא מאמין בזה ,לא יהיה קל לשכנע אותו,
אבל אתה את שלך -עשית ,מתוך רצון טוב, וזה מה שחשוב,
כול הכבוד לך.
אתה מקסים!

תומר

Member
תגובה

תודה כדורים כל החיים זה לא ריפוי תזונה מיוחדת כל החיים זה כן ריפוי מסוים כי אין כדורים יותר תעשו חיפוש אילן עוז מדריך לסוכרת ואז תמצאו כתבה של טומה איך ריפא עצמו מסוכרת פעילות גופנית יש שמותאמת לילדים למבוגרים ואף לקשישים הכל בהתאם למצב הבריאות וליכולתו וגילו של האדם יש כאלה הדוגלים בדיאטה דלת פחמימות ובריפוי בתזונה בערוץ הבריאות הוכיחו ריפוי מסוכרת בעזרת תזונה מתאימה פעילות גופנית היא חיונית לבריאות לכל אדם

למעלה