סוג של להקה חדשה שאולי תאהבו

בדנתמ

New member
סוג של להקה חדשה שאולי תאהבו ../images/Emo98.gif

כן, כן, חברים, אני משוחד, כי מדובר בלהקה שלי
אבל יש לנו עכשיו עמוד בפייסבוק: http://www.facebook.com/pages/chopsticks/10377368025 ובטח עד מחר החבר'ה בפייסבוק יאשרו לפי תצלום רשיון הנהיגה שלי שאני אכן מייצג את אחד מחברי הלהקה. אז מתופף עדיין אין, אבל דמו ביתי באיכות נמוכה שהקלטתי לבד כבר יש שם
למרות שאני שר שם כמו סטלן-על
והעלתי את הקטע הזה גם לאתר EGANU, למי שמכיר: http://www.eganu.com/people/card.php?id=8736 *אגב, לא צריך להיות רשומים באתר כדי לשמוע בו את הקטעים... והנה המייספייס: http://www.myspace.com/thechopsticks אז אתם מוזמנים להיכנס לאחד הלינקים ולהגיב, או אפילו להירשם בתור FANS אם ממש ממש בא לכם
קחו בחשבון שהגימור ואיכות הסאונד לא יהיו משהו ושזה בלי הבית השני, בלי תופים, ואם סולו מאולתר במקום הסולו הכתוב שכבר יש... אבל העליתי את זה בכל זאת כדי שאנשים יוכלו להגיב לגבי השיר עצמו

hitchhiker218

New member
לא צריך מתופף.

סט סירים ממוצע שיש בכל בית תמיד יכול לעשות את העבודה... אפשר גם פח אשפה...מיומנה משהו...

בדנתמ

New member
חחח...

הכוונה היא לא לתופים עצמם, אלא למתופף שיודע לעשות טוב את העבודה שלו. כי תופים אני יכול להשיג גם מחדר חזרות ליד הבית שלי... או לתכנת תופים במחשב, אבל אני צריך מתופף תותח כזה
ככה אפשר יהיה להופיע

בדנתמ

New member
ואת הקטע עצמו, אגב, שמעת?

אם את מעוניינת לשמוע את הסולו, תיכנסי לעמוד הפייסבוק שלנו, ושם תמצאי מימין בפייבוריטס עמוד פייסבוק רק שלי (עם תמונה ישנה עם שיער ארוך אסוף וחולצה כהה). שם יש את הסולו של השיר, ועוד אילתור חביב. וכמובן שאני אשמח לשמוע אם אהבת או לא או מה בדיוק...

nothingman1

New member
אני לא הייתי ממליץ לך לפרסם בשלב הזה

ככה מתקבל רושם ראשוני רע, מה שעלול לפגוע בקריירה העתידית שלך... למה למהר? הרבה אנשים ששומעים משהו פחות ממושלם מפתחים גישה שלילית, גם אם מסבירים להם מראש למה זה נשמע ככה

בדנתמ

New member
כתבתי לך תגובה ארוכה והיא לא נשלחה ../images/Emo4.gif

לכן התגובה הזאת נועדה מראש להיות מחורטטת
אני מבין את הנקודה שלך, אבל עדיין לא חושב אם תהיה קריירה עתידית, דבר קטן ושולי כזה יכול לפגוע בה. בוא רק נגיד שאם מתוך אפילו 50 אנשים שישמעו את זה (נהיה לארג'ים) יהיו אפילו 10 שבאמת יפתחו תגובה שלילית כזאת, הם ישנו את דעתם אם באמת תתפתח לה קריירה והם ישמעו מחברים שלהם שהיו בהופעה שלנו... מעבר לזה, היו לדבר הזה תכלס שתי מטרות: 1- להתנסות ביצירה של העמוד הזה ובהעלאת השירים. אם כי בשביל זה לא צריך לפרסם אותו בפורום אח"כ... 2- לקבל פידבק חלקי, בעיקר מאנשים שאני גם ככה מכיר. למרות שברור לי שהפידבק הזה יהיה חלקי ביותר כשזה לא הוקלט באופן נורמלי ואפילו בלי תופים... אבל פשוט רציתי לשמוע מה דעתם על השיר ואיך שהוא כתוב, במטרה להעלות גרסה נורמלית תוך חודש... וחוץ מזה, האמת היא שנמאס לי לחפש מתופף. עוברים חודשים עד שמוצאים מישהו שבאמת מתעניין, ולא תקוע בצבא, וגם אז ככה, שחצי שנה, מצאנו רק שניים, שמסיבות כאלה או אחרות לא התאימו לנו בסופו של דבר. חשבתי שיש סיכוי קלוש שאיזה מתופף שישמע את זה יסתקרן לשמוע איך אנחנו נשמע בהקלטה נורמלית ויבוא לחזרה שלנו. וכמובן שחשוב לי להוסיף, שאין לי כוונה להשאיר את זה ככה עוד הרבה זמן. או שאני מוצא מתופף נורמלי שיצטרף ללהקה ותוך איזה חודש מעלה גרסה נורמלית לשיר הזה, או שאני אוותר על הרעיון ופשוט אחפש לי נגנים לפרויקט סולו, שלא בהכרח יהיו חלק קבוע בהרכב, כדי שאני אוכל להתחיל להקליט את המוזיקה שלי לפני שאני אהיה בן 40 וארוויח מספיק כסף לבניה של אולפן הקלטות ביתי
אבל תודה על הטיפ
כמובן שזה גם חלק מאותו פידבק שדיברתי עליו קודם...

nothingman1

New member
אוקיי, אני מבין עכשיו טוב יותר את הכוונות שלך

עדיין אני לא חושב שהייתי נוהג כמוך, אבל אני יכול להבין אותך במידה מסויימת
במצב אחר הייתי אומר לך עם מה אני מסכים יותר ועם מה פחות, אבל לא מזמן סיימתי לכתוב תגובה של בערך 70 שורות+הרבה מחשבה שהושקעה בעניין, אז סלח לי שאני מוותר על זה...

בדנתמ

New member
70 שורות :-O

לי דברים כאלה יכולים לקרות רק מאוחר בלילה, אחרי שאני חוזר מהפאב...
באיזה פורום זה היה?

nothingman1

New member
פרל ג'אם... 3 שירשורים מתחת לזה

חפש הודעה עם אייקון של חרדי בנושא ההודעה

בדנתמ

New member
ואת הדבר הכי חשוב שכחתי:

הודעה כזאת עשויה טיפה להעיר את הפורום. ביומיים האחרונים כבר שלושה אנשים כתבו בשרשור הזה, ועוד היד נטויה

למעלה