סוגי האוטובוסים של "דן"

מצב
הנושא נעול.

pelegs

New member
סוגי האוטובוסים של "דן"

סוגי האוטובוסים של "דן"
האם מישהו יכול לתת לי הסבר מפורט של סוגי האוטובוסים ש"דן" משתמשת בהם? כלומר, אני יודע שיש אוטובוסים ישנים יחסית, שהם רוב האוטובוסים ש"דן" משתמשת בהם(אוטובוסים כחולים, עם גג לבן-צהבהב ופסים אדומים), יותר חדשים, בצבע טורקיז, יותר חדשים כחולים, והכי חדשים עם רצפה נמוכה(אני צודק בכלל?).

Carl Freeborne

New member
משעשע אותי למצוא אותך בפורום הזה

סוגי האוטובוסים של "דן"
האם מישהו יכול לתת לי הסבר מפורט של סוגי האוטובוסים ש"דן" משתמשת בהם? כלומר, אני יודע שיש אוטובוסים ישנים יחסית, שהם רוב האוטובוסים ש"דן" משתמשת בהם(אוטובוסים כחולים, עם גג לבן-צהבהב ופסים אדומים), יותר חדשים, בצבע טורקיז, יותר חדשים כחולים, והכי חדשים עם רצפה נמוכה(אני צודק בכלל?).
משעשע אותי למצוא אותך בפורום הזה
ברוך הבא פלג

oren*

New member
ברוך הבא לפורום ../images/Emo20.gif

סוגי האוטובוסים של "דן"
ברוך הבא לפורום

אני מניח שנתקלת כבר בכמויות התמונות האדירות שחברי הפורום מציגים בכל פעם שהם מסתובבים בארץ, בדרך כלל הם מצרפים הסברים לכל תמונה כך שתוכל להכיר את סוגי האוטובוסים השונים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה