סהר תקרא

מ א י .

New member
סהר תקרא

היי סהר קודם , תודה על הקישור לאתר של פציעה עצמי. יש לי חברה שסיפרה לי לא מזמן שהיא חותכת את עצמה וגם הראתה לי את החתכים. אני חייבת להודות שלא האמנתי שהיא עשתה את זה לעצמה. אני לא מבינה משהו מצד אחד היא מתנהגת כמו בחורה ממש מבסוטית מהם מספרת לי על דברים שהיא עושה או כשאנחנו קובעות להיפגש היא פתאום אומרת שהיא נפגשת עם חברה בת דודה ושנפגש אח``כ ואח``כ היא מספרת לי כמה כף לה . כאילו היא ממש מאושרת שרק אפשר לקנא. ומצד שני כשהיא מדברת איתי בטלפון והכול פתאום כיפי ונחמד היא פתאום מספרת לי שהיא חתכה את עצמה אתמול. אני ממש לא יודעת איך להגיב. וכשהיא מקבלת תתשומת לב שלי היא מתחמקת מתגובה. אני לא רוצה לחקור אותה על זה ולאבד תחברות שלה ואני לא רוצה שהיא תפגע בעצמה גם. אולי אני לא צריכה לדבר איתה על זה? אולי אני צריכה לספר להורים שלה. מצד שני היא בת 21 היא כבר ילדה גדולה. אני לא חושבת שהיא תתאבד או משהו כזה אלו הם צלקות מבחינה אסטטית אבל עדיין...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
נראה שאת חברה טובה

מאי, טוב לאדם שיש לו חברים דואגים ואיכפתיים כמוך! נשמח לעזור לך וגם לחברתך, אם תרצו להיעזר בשיחה אישית באתר. כמובן שאת מוזמנת להמשיך ולכתוב לנו כאן בפורום.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שלום מאי

כמו שכתבתי קודם, יש מצב כזה שבו לפצוע את הגוף גורם להפגת כאב נפשי. הכאב הנפשי נמצא שם ובו יש לטפל. ואיך את יכולה לטפל, כחברה? אני חושבת שעל ידי זה שאם את מסוגלת, להיות שם, להקשיב לה, גם כשהיא רוצה לדבר על הדברים הכואבים האלה שלך נראים שונים ומשונים. וכשהיא עושה את זה, אם את יכולה, לראות בה אדם אהוב ויקר. ומעבר לזה, אני מקווה שהחברה שלך תמצא עזרה מקצועית שהיא יכולה לסמוך עליה, כדי לראות מה גורם לכל זה. וכמובן שהיא מוזמנת לכתוב כאן גם! אגב, בקישור ההוא יש רעיונות מה אפשר לעשות במקום לחתוך. כשהדחף מתעורר. כי לא חייבים להיות נשלטים על ידי זה.

למעלה