סדר שבועות

dory30

Well-known member
סיימתי לפני כחצי שעה את העבודה ועשיתי מה שלא עשיתי בפסח, סדר במזווה (אני עובד מהבית). מצאתי 8-9 קופסאות שימורים שפג תוקפן וכמובן שזרקתי לפח. מומלץ לכל מי שיש לו זמן לעשות סדרים כאלה.

raya

Well-known member
סיימתי לפני כחצי שעה את העבודה ועשיתי מה שלא עשיתי בפסח, סדר במזווה (אני עובד מהבית). מצאתי 8-9 קופסאות שימורים שפג תוקפן וכמובן שזרקתי לפח. מומלץ לכל מי שיש לו זמן לעשות סדרים כאלה.
מוצר שפג תוקפו - עדיין לא צריך להגיע לפח.
התאריך הוא בעיני לפחות המלצה בלבד, במיוחד בשימורים.
גם דברי חלב או מוצרים אחרים שעבר התאריך שלהם עדיין טובים. מה שכן- צריך לבדוק מירקם, ריח, מראה.
היות ואני לא מנקה לכבוד פסח במיוחד, אני עוברת על מצרכים ומדפים כאשר יש לי פנאי לעשות זאת.

סיימתי לפני כחצי שעה את העבודה ועשיתי מה שלא עשיתי בפסח, סדר במזווה (אני עובד מהבית). מצאתי 8-9 קופסאות שימורים שפג תוקפן וכמובן שזרקתי לפח. מומלץ לכל מי שיש לו זמן לעשות סדרים כאלה.​
מיהרת לזרוק, תמצא בחניות במבצע מוצרים פג תוקף.
מידי פעם עושה סדר במזווה, את הישן שמה קרוב, כמו בסופר.

סיימתי לפני כחצי שעה את העבודה ועשיתי מה שלא עשיתי בפסח, סדר במזווה (אני עובד מהבית). מצאתי 8-9 קופסאות שימורים שפג תוקפן וכמובן שזרקתי לפח. מומלץ לכל מי שיש לו זמן לעשות סדרים כאלה.​
אפרופו, תרופות פג תוקף גם לא לזרוק, אם לא יעזור לא יהרוג, ואם עבר הרבה זמן מתאריך הנקוב, מוסרת לעמותה מקומית כ"יד שרה"

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אומרים לא טוב לאכול שמורים שנפלו או התנפחו, פג תוקף של כמה ימים לדעתי אפשר לאכול.

Harrington

Well-known member
מנהל
גם אצלנו לא זורקים אוטומטית מוצרים שפג תוקפים, אלא בודקים כל מוצר לגופו. התאריך הרשמי יכול להצביע על 1001 דברים (ובהם כסת"ח) ולא בהכרח מלמד על איכות המוצר או בכל אופן, האפשרות לצרוך אותו ללא בעיות, בתאריך הנקוב או מעבר לו.

למעלה