סדר פסח בדיסקי התקנה

אהלן,
רוצים לדעת כמה זמן לא עשיתי סדר? אם אומר שהנחתי בפח אחר כבוד דיסקט איתחול מה קראו אותו פעם פלופי (אם זכרוני איננו מטעה)
מאז שרכשתי מחשב נייד זנחתי את המחשב הנייח שכנראה צריך החלפה של לוח אם אבל הוא מספיק ישן בשביל לשחרר גם אותו לחופשי.
יש לי כל מיני דיסקים:
אופיס 2007, אופיס 2003 (חושבת שהם ישבשו לי את המחשב אם אנסה להתקין אותם), דיסק התקנה לפקס שאני זוכרת שהייתי צריכה לחבר את המחשב לקו בזק בשביל לשלוח דרכו פקסים ואין לי קו כזה ונדמה לי שאפשר לשלוח פקסים אונליין (האם אפשר גם קבצים סרוקים או רק לשלוח מלל?, שנים שלא הייתי צריכה לשלוח פקס ואם כן אז זה היה דרך מקום העבודה) יש לי nero Express נדמה לי שהוא הגרסא הכי קלה להתקנה במידה ואהיה מעוניינת לצרוב הצורב הישן עדיין תקין אבל לא בטוחה שזה מתאים לצורב יש מנגד DVD writer נרו בגרסא 10 שאם אני זוכקת נכון הוא הרבה יותר "כבד"
יש graphics cards, ויש VGA driver נדמה לי שזה של כרטיס מסך ששבק חיים בתיקון קודם שנדרש להחליף בו לוח אם ולא היה לי מספיק זיכרון וצורך אמיתי להשתמש בו. ודיסק motherboard לא יודעת אם זה דיסק התקנה ללוח אם.
לוידעת מה לזרוק ומה אצטרך.

frankthe2

Active member
תזרקי הכל! לא כמו שכתב צבי זרוק הכל...
לא תצליחי להתקין אופיס 2003 - לפי מיקרוסופט זה לא עובד על win10. כנל תוכנה לפקס, דרייברים לא מתאימים ולא נחוצים לך אז לזרוק, כנל נרו הגרסא שלך קרוב לודאי לא נתממכת ב win 10. אם לא השתמש בצורב הישן זמן רב - מירב הסיכויים שהוא לא תקין - הגומיה שפותחת את הצורב נפלה ותתקשי לפתוח את הצורב, העינית או המנוע אולי שבקו חיים.

exprexs

Member
מניסיוני האישי, אופיס 2003 עובד על חלונות 10 ללא שום באגים בכל.
ניסיתי, עבדתי על זה כמה ימים, וזה עובד.
בכל זאת, יש כמה קיצורי דרך שלא עובדים ישר לאחר ההתקנה. כמו למשל הצירופים Ctrl+v, Ctrl+c, Ctrl+a.
אז מה שצריך לעשות, זה להקליט "מאקרו" ואז זה עובד ממש תקין.
אפשר גם לייצא את המאקרו ולשמור אותו על דיסק און קי או מחיצת גיבוי מכל סוג. זה עשוי לעזור מפני ש זה לוקח מעט זמן עד שפקודות המאקרו מותקנות כנדרש.
כדאי לדעת, אם למשל שולחים למישהו קובץ DOC ( אופיס 2003 ), הצד השני עלול להסתבך עם זה.
-
אודה למי שיסמן לי שהמסר נקלט.

באופן אישי, אני לא ממש צריך תוכנות אופיס במחשב.
אני נעזר בגוגל דוקס שגם שומר את הקבצים לאורך שנים.
זה פחת נוח מבחינה חזותית לעומת אופיס.
יש גם אפשרויות כמו שיתוף קבצים ושמירה כקובץ DOCX שזה מה שהולך היום או הורדה כ PDF.

נערך לאחרונה ב:

frankthe2

Active member
מניסיוני האישי, אופיס 2003 עובד על חלונות 10 ללא שום באגים בכל.
ניסיתי, עבדתי על זה כמה ימים, וזה עובד.
בכל זאת, יש כמה קיצורי דרך שלא עובדים ישר לאחר ההתקנה. כמו למשל הצירופים Ctrl+v, Ctrl+c, Ctrl+a.
אז מה שצריך לעשות, זה להקליט "מאקרו" ואז זה עובד ממש תקין.
אפשר גם לייצא את המאקרו ולשמור אותו על דיסק און קי או מחיצת גיבוי מכל סוג. זה עשוי לעזור מפני ש זה לוקח מעט זמן עד שפקודות המאקרו מותקנות כנדרש.
כדאי לדעת, אם למשל שולחים למישהו קובץ DOC ( אופיס 2003 ), הצד השני עלול להסתבך עם זה.
-
אודה למי שיסמן לי שהמסר נקלט.

באופן אישי, אני לא ממש צריך תוכנות אופיס במחשב.
אני נעזר בגוגל דוקס שגם שומר את הקבצים לאורך שנים.
זה פחת נוח מבחינה חזותית לעומת אופיס.
יש גם אפשרויות כמו שיתוף קבצים ושמירה כקובץ DOCX שזה מה שהולך היום או הורדה כ PDF.
מנסיוני האישי אופיס 2003 עובד על win10 אבל עם באגים כמו שאתה למשל ציינת וחושב שהפתרון של הלקטת מאקרו הוא הפתרון - זה לא פתרון זה לתחמן את המערכת. הבעיה היא שאם הזמן אנשים התלוננו שהאופיס נתקע להם - התוכנה לא עובדת טוב, לא נפתחת וכו. פניה למיקרסופט לא עזרה במאום - הם לא תומכים ב 2003 ובטח לא תומכים באופיס 2003 על win10.
כמו שכתב צבי - העולם התקדם, מערכת הפעלה עכשיו היא win10/11 ואופיס מתחילים מגרסת 2016.

למעלה