סדר הפורום.

Mister Aviv

New member
סדר הפורום.

אוקי, נתחיל ככה אני לא פעיל בפורום, ואני חושב שאין סדר, וכל אחת פותח הודעה חדשה, אנשים רבים אחד עם השני וכו'. מסכימים איתי
- שרשרו
לא מסכימים איתי
שרשרו
, ואת הסיבה. ב-
, אביב.

NoOop

New member
אמ... אני באמצע...

תשמע זה לא אשמתנו שאנשים לא יודעים לקרוא חוקים! זה ממש ממש לא אשמתנו...ץ ולא ממזמן המנהלת שהחליפה את אפרת שרשרה את כל ההודעות להודעה אחת והיה יותר סדר. ואני מסכימה שאנשים רבים פה אבל מטפלים גם בזה....

Mister Aviv

New member
אממ.../images/Emo14.gif../images/Emo113.gif

אני רק חושב שצריך להבהיר את החוקים- ככה לא יהיה לאף אחד ספקות אם לעשות משהוא, אני מתנדב לעשות מלאכה זו, אני מוכן להשקיע, כי אני אוהב את הילארי אני אוהב חלק גדול מהפורום, ואני לא חושב שאתם רואים את זה כי אני לא פעיל בכלל, וזה בגלל שאני לא יכול להשאר בפורום יותר מ-5 דק'. אני מוכן להשקיע ולעשות את הסדר, למרות שאם המנהלות לא יכולות או לא זמינות, האחריות נופלת על ה"אדום"- שבמקרה זה הוא ישי. מקווה שתבינו!

thinkimpretty

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo45.gif בהחלט מסכימה!

למרות שזה ממש לא אשמת המנהלים יש אנשים שלפעמים חדשים בתפוז וצריך לעזור להם ללמוד איך לשרשר. צריך לבוא אליהם בגישה חיובית
, להסביר להם יפה ולא לתקוף אותם. לגבי ריבים, ממה שראיתי הרוב זה ריבים שטותיים
תנסו להיות בוגרים יותר ולהתעלם ממה שצריך. יש קטעים ממש ילדותיים שאני בכלל לא טורחת להגיב כי זה מיותר
סה"כ כולם מעריצים פה את הילארי| אז למה לריב?
וכל הכבוד על היוזמה

One Click Hil

New member
../images/Emo45.gif צודק מאוד!!

יש מלא הודעות שנפתחות סתם. ובאמת צריך סדר. זה נכון שלא צריך להתנפל על כאלה שלא יודעים לשרשר, אבל צריך למצוא דרך טובה ללמד אותם, לי לא איכפת לעשות את זה אם מישהו יבקש. בסה"כ ממש כייף בפורום ויש פה אנשים חמודים, אז בהצלחה לנו

Mister Aviv

New member
../images/Emo136.gifתגיבו../images/Emo14.gif../images/Emo113.gif

זה חשוב לי, ואני מעוניין לדעת כמה חושבים כמני, בבקשה!

d00sh

New member
../images/Emo45.gif

אני מסכימה איתך לגמריי, ולמרות שאני גם די לא פעילה כמוך, אני עדיין חושבת שצריך להיות פה סדר..

hilary22

New member
../images/Emo45.gifמסכימה!!../images/Emo45.gifועוד משהו...:

אממ אני עכשיו יהיה קצת פחות פעילה בפורום כי המחשב כל הזמן נתקע לי אז זה קשה להיכנס לאיטרנט..אז אני יכנס רק 1-2 ביומיים....

למעלה