סדרת קלפים של אוכל!

kiti cat new

New member
סדרת קלפים של אוכל!

יאמיי היי אני מכינה עכשיו סדרת קלפי משחק (מלך, מלכה, נסיך, 10 וכו') בנושא אוכל. יש לכם רעיונות? בינתיים יש לי כרוב (בגלל שזה נראה כמו כתר וגלימה- תלוי בסוג הכרוב), עוגת שכבות לשמלה של המלכה, שוק של עוף כי היא נראית כמו 6 או 9, ובייגלה (שמיניות) לשמונה! אני נתקעת עם השאר.. יש לכם רעיונות? תודה!

דוריק30

New member
רעיון מגניב

אפשר לשאול למה זה מיועד? חשבתי שיהיו לי רעיונות, אבל אני צריכה לחשוב על זה יותר
שיהיה יום מקסים

KarinDi

New member
מנסה

רעיו מדליק...כמה דברים: 6- אולי חציל? או דלעת? 7- אפשר להתחכם ולשים "רבע לשבע" או "7 up"? אני אמשיך לחשוב על זה...

מנסה גם!

3 - ספגטי מסתלסל (מצלחת) 4 - גביע גלידה עם 3 עיגולים מעל מצייר 4 (הקו הימני של הגביע, + הקו העליו שלו + הקו השמאלי החיצוני של העיגולי גלידה) דומה לזה :

My EmOtIoN

New member
יש לי כמה

5 זה למשל כמו ספל רק הפוכה... הבטן היא הספל והקו העליון הוא הידית... 1 יכול להיות גזר או כל ירק מאורך. 3 נראה כמו הכובע של הטבחים... האמת שזה דיי קשה... זה מה שיש לי בנתיים בקונוטציה לאוכל למרות שזה לא ממש מאכלים... בהצלחה:)

wintam

New member
רעיןו מקסים!!

אס - גביע גלידה (ופל) הפוך 3 - קטניה (פול, שעועית לבנה טרייה) נסיך/מלך - אננס תעלי תמונות כשזה יהיה מוכן. זה בטח ייצא לך מקסים!

מקסים../images/Emo106.gif

מעולה לאימון אישי לאורח חיים בריא!!! חשבי על זה וממליצה לך להוסיף חוברת מיידע- בה יופיע הסבר לכל קלף. זה נהוג וממנף את הרעיון
בהצלחה!!

kiti cat new

New member
תודה רבה לכולכם!

זה לשחרור של מישהו עושים לו קלפים וכל סדרה עם משהו שהוא אוהב. רק זה ממש ממש קשה אז נראה לי שאני אצטרך לעשות את זה בצורה יותר פשוטה... במקום שהדמות תהיה משולבת עם המאכל רק הסמל בצד

למעלה