סדרות

RenanaD

New member
"קוגר טאון"

"שובר שורות"

&nbsp
השטות שגרייסון עושה כ"כ מביכה

o0Invisible0o

New member
תיקים באפילה סוף עונה 7!!!

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
למה דיוויד דוכובני, למה?!?!?
יא חמדן. מה אתה עוזב.

וכריס קרטר יא ארור!!!! 7 עונות!! 7 פאקינג עונות ואתה לא נותן להם להיות ביחד? כאילו, הם כמעט התנשקו אבל אז סקאלי כמעט מתה מהדבורה הארורה ואז מאלדר הבין שהיא בעצם הדבר הכי חשוב לו בחייו, קצת יותר מ-רק-בתור-ידידה והוא הופך עולמות (ליטרלי) ומציל אותה ואז הם לא מדברים על זה יותר לעולם ואז הוא חוזר ל- 1939 ומבין שהוא יכול לאבד אותה כשהוא יחזור לעתיד אז הוא מנשק את גרסת סקאלי שיש לו שם אבל כשהוא חוזר הוא אומר לה שהוא אוהב אותה אבל היא לא מבינה ומאז....הוא כאילו קצת מנסה, הוא כבר שם אבל כלוםםםםםםםםםםם כשהיא עוד בעונה 4 הבינה שהיא מאוהבת בו. ודפ.
ואז העונות מתקדמות להם ובעונות 6 ו-7 הם כבר ממש מרגישים בנוח אחד עם השני, למען השם בnew years הם פשוט מתנשקים אבל אז כ~ל~ו~ם~! זה לא קרה, אנחנו רק ידידים ואז כל עונה 7 פרקים הזויים ולא קשורים ומאוד מהנים אבל שום דבר לא נפתר או מתקדם או קשור למיתולוגיה, כמו רוב עונה 6..הם די זנחו את הסיפור (אולי הסרט הרס להם הכל? עוד לא הבנתי...) ואז סוף עונה 7 סקאלי לא מרגישה טוב, אז הם מתכרבלים להם במיטה ביחד, like friends do..והוא מנשק אותה...like friends do....OBVIOUSLY!!! ואז הופ! הוא נחטף, היא בהריון..ואני בכלל לא מבינה, זה מהלילה הזה? זה מלפני? זו הסיבה שהיא לא הרגישה טוב? איך זה בכלל ממנו? רק שלא יגידו לי שבסוף זה היה מהפרק ההזוי ההוא שעסק בדניאל המרצה שלה לשעבר שהיא ניהלה איתו רומן וגרמו לנו לחשוב כל הפרק שהיא שכבה עם מולדר אבל היא סתם נרדמה על הספה שלו!!! איזו עונה מרשעת, בחיי.
&nbsp
והמיתולוגיה הארורה הזו- אין הסבר לכלום, סמוקי מת [רציני אבל? למה שיהיה לו את הדיסק עם הפתרון לכל המחלות והוא יזרוק אותו? הוא יכול להתחרט ולהביא אותו לסקאלי או לנצל לעצמו...זה הכי לא הגיוני שיש] אבל לא לפני שהוא שוב הבטיח את כל הפתרונות כולם בחללית הארורה שלא נתנה שום פתרון רק חטפה את מאלדר.
סמנת'ה מתה, סופית, למרות שראינו איזה 4 גרסאות חיות שונות שלה שטרם הוסברו אז ודפ? ואם היא מתה באמת בגיל 14 [אז זה היה?] אז האם הגדולה שחיה עם סמוקי, גם אם היא רק שיבוט, האם היא שיבוט שגדל מגיל 14 כשהמקור מתה? ומה עם כל האלה בשדה התירס? איך מאלדר פשוט פתאום קיבל את הכל ככה? הוא ראה את הרוח שלה אז זהו היא מתה??]
ואמא של מאלדר מתה, שוב, בלי הסברים..."היא ניסתה להגיד לי משהו והם הרגו אותה לפני" "היא התאבדה" "הם גרמו לזה להראות ככה..." "לא, היא גססה מאלדר.." נו אבל סקאלי, אם היא אכן גססה למה שלא תחכה להפרד מהבן שלה לפני שהיא מתאבדת??
הסדרה הזו מתגלה כיותר מתסכלת מאבודים...

&nbsp
ועכשיו אני יודעת שדיוויד דוכובני המעצבן הזה נמצא רק בחצי מעונה שמונה ובכלום מעונה 9 ובא לי למות...
איך כריס קרטר וג'יליאן אנדרסון הסכימו להמשיך ככה ולמה???
ויואו אני לא מאמינה שדיוויד דוכובני היה הסיבה שהם עזבו את וונקובר....לא שאני לא מבינה, ברור לי שהוא רוצה לגור איפה שאשתו עובדת וזה לא נראה לי מוגזם בכלל אבל אמאל'ה, להיות אחראי לכך שמאות אנשים יאבדו את העבודה שלהם...
ג'יזס. הבנתי שהוא חטף על זה מלא ביקורת.
יופי לו, עכשיו הוא מוכן לעשות ריבוט לתיקים באפילה. תודה באמת. עזבת את הסדרה שלך לפני שהיא נגמרה?!?!?

&nbsp
אוקיי. נראה לי שסיימתי לפרוק. עדיין לא מבינה את עניין ההריון של סקאלי...למה? איך? מה? זה בונז all over again!! איכ.

&nbsp

o0Invisible0o

New member
והיילייטס בלי ספוילרים

כדי שתבינו את התסכול שלי וכמה הוא אמיתי!

&nbsp
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
&nbsp
כריס קרטר יא ארור!!!! 7 עונות!! 7 פאקינג עונות
&nbsp
איזו עונה מרשעת, בחיי.
&nbsp
והמיתולוגיה הארורה הזו- אין הסבר לכלום
&nbsp
הסדרה הזו מתגלה כיותר מתסכלת מאבודים...

&nbsp
~The End~
&nbsp
*אני חוששת שמפה והלאה רק תלונות

&nbsp

o0Invisible0o

New member
המצב קשה

חזרתי לראות שוב את ההתחלה והסוף של הפרק All things שמתחיל בכך שסקאלי מתלבשת ואנחנו רואים את מאלדר ערום במיטה (מכוסה בשמיכה כמובן) ואז בסוף הפרק, כשמגיעים לאותה נקודת זמן נראה שהיא פשוט נרדמה על הספה והוא כיסה אותה והלך לישון אבל זהו, עכשיו כשברור בסוף עונה 7 שהיא בהריון זו נקודת הזמן היחידה שבה הם היו יכולים לשכב ביחד. זה לחלוטין כמו בונז.
רק יותר גרוע כי לפחות בבונז הם הכירו בכך..שהם שכבו...it changed things.
פה הם שכבו ולא התייחסו לזה יותר בכלל? מה נסגר עם השני נכים רגשית האלה?? ואם כבר סקאלי נכה רגשית, זה ממש לא מתאים למאלדר..

אוף. זה כ"כ מתסכל אותי. זה היה פרק 17. העונה נגמרה ב- 22.
וחשדתי בפרק הזה שראיתי את הפתיח והסיום שלו כ"כ הרבה פעמים אבל בגלל שלא קרה כלום אח"כ הנחתי ש..אני לא מבינה נכון, שאני רוצה לראות משהו שלא שם...אבל לא, אני חושבת שהם השאירו את זה פתוח לפרשנות בכוונה. אוף. זה חלקית גאוני חלקית גרוע ממש (הפרק עצמו גאוני, ההתעלמות המוחלטת למשך 5 פרקים אח"כ גרועה...)
אוף. אני מקווה שכריס קרטר לא ניסה כל הקריירה שלו לכתוב משהו רומנטי כי הוא כ"כ לא יודע איך.

&nbsp
וזהו. מה שהכריע סופית את הכף (ומה שבעצם השאיר ספק מלכתחילה) הוא שסקאלי מתלבשת...ושמאלדר ערום, למה שהוא ישן איתה ערום בחדר אם היא נרדמה על הספה והוא הלך לישון על המיטה? תחשבו כמה לא נעים זה..
וגם כל אווירת הפרק ואיך שהוא התנהג כשהוא כיסה אותה והמוזיקה.
אוף. אני מתוסכלת. ואין לי עונה 8 עדיין במחשב אז כל מה שיש לי זה את הפורום להוציא את התסכול שלי...לאוויר כי אף אחת לא תקרא את זה..

&nbsp

o0Invisible0o

New member
803

כמה תלונות:
1. אם זו הכמות שמאלדר הולך להופיע בפרקים שהוא משתתף בהם עדיף שלא יופיע בכלל??

2. אני שונאת את הפתיח החדש, אני שונאת שזה משתנה בין פרקים שדוכובני מופיע לבין אלה שלא, הסוכן דאגט הזה בסדר אבל לא בתור ליד...אם כבר שיהיה יותר סקינר או משהו, אני מבינה שמבחינה תסריטאית האיזון בין סקינר לסקאלי בכל פרק לא יהיה טוב אבל זו ממש התאבדות להכניס את דאגט לנעליו של מאלדר.....
3. ועדיין על הפתיח החדש, למה דוכובני הוא עדיין הראשון להופיע אם הוא רק בתפקיד אורח חוזר?? אנדרסון לגמרי צריכה להיות השם הראשון...

4. למה התמונה של דוכובני כזו מכוערת? של אנדרסון מהממת. ובכללי (וזה בלי קשר ואבחנה כבר מזמן אבל באמת..
) אנדרסון רק משתבחת עם השנים!! ודוכובני הוא אחד מהמזדקנים מכוער...

5. אני מרגישה כאילו לא יכול להיות פרק עם עלילה משמעותית לסדרה עם דאגט והדבר היחיד שיחזיק את הסדרה הם הפרקים עם מאלדר ותוהה מה יהיה בעונה 9 למען השם.

6. מתי יסבירו את ההריון? בטח כשדאגט יגלה אבל אין לי כוח לזה. אני רק רוצה הסבר. מה שמדהים הוא שסקינר לא שאל כלום? משהו? כאילו, אתה יודע שהיא עקרה נטולת בן זוג שכל מה שהיא עושה 100% מהזמן זה לעבוד, היא מספרת לך שהיא בהריון ואתה כזה "אוקיי, תשמרי על עצמך עכשיו". אמ.
7. עכשיו אני מבינה את ההתרגשות והציפייה מהסרט השני.........כי סקאלי ומאלדר שוב. אני כבר מתגעגעת.

o0Invisible0o

New member
ממשיכה לדבר עם עצמי

רואה ראיונות עם אנדרסון ודוכובני ומספיילרת לעצמי דברים אבל אומג אני לא מאמינה, הם אף פעם לא מסבירים מתי סקאלי ומאלדר שכבו!
וג'יליאן אנדרסון עכשיו אמרה: הגיוני שזה יהיה ב- all things? שזו הייתה התיאוריה שלי אבל אני לא מאמינה שזה לא היה מתוכנן...למה הם לא תכננו את זה???

בקיצור, כל הכבוד לה שהיא כתבה את הפרק הזה!

limors2

Active member
אני די בטוחה שמתברר מתישהו העניין של "האם ומתי"

כי זה מוכר לי, אבל אני לא יודעת אם אומרים בסדרה או שגיליתי אחרי?
&nbsp
ובגלל שלא ראיתי הכל בסדר כרונולוגי התסכול שלך לא עד כדי כך מוכר לי, אבל זה אכן ממש ממש זוועתי

&nbsp
&nbsp
אבל היי, אם את רוצה סדרה עם מלאאאאאאא מתח מיני ממש ממש מהנה שמתממש בסופו של דבר (ומקלקל את הסדרה
), תראי בלשים בלילה

o0Invisible0o

New member
חחח כן, יודעת שבלשים בלילה

נהדר ואז ממש נהרס מהמימוש!
לא מתכננת להשלים בקרוב אבל אולי!

&nbsp

RenanaD

New member
"שקרניות"

האמת? העובדה שראיתי קודם דברים אחרים, ואז הצטברו לי מלא פרקים של זה, ואז ראיתי אותם ברצף - הצילה לי את חצי העונה הזו. אני אשכרה עוקבת, וגם טיפ-טיפ-טיפה מתעניינת. ואני עדיין מקווה שמה שקראתי נכון ובסוף העונה נגלה מי זה A.
&nbsp
A מתחפש לפצוע כוויות קשה ומתרומם במיטה מול זו של סיירוס - אחת הסצינות המלחיצות בתולדות הסדרה הזו

למעלה