סדרות

RenanaD

New member
"שקרניות"

נו מה, עכשיו מחזירים לסדרה את רייבנסווד? הם לא הבינו שזה לא עובד כשהסדרה בוטלה?

מליסה הסתומה! מה היא קוברת מישהו בלי לוודא שהוא מת קודם?
ולאן הן מתקדמות עם אלי-A-חולצה צהובה. יאללההההה הסדרה הזו לא נגמרת!

RenanaD

New member

אני דווקא הייתי כותבת "חבל שיש את שקרניות", אבל בסדר

Ice Bucket Challenge
גם ככה אין סדרות

2 שאולי יעניינו אתכם... אחד זה בן אפלק וג'ניפר גארנר החמודים ושני זו אידינה מנזל!
לא יודע כמה ראיתם כאלו אבל יש מלא שעשו את זה חח

עוד אחד חמוד - ניל פטריק האריס ומשפחתו:
http://www.mobypicture.com/user/ActuallyNPH/view/17207162

ו-2 סרטונים של אידינה שנתקלתי בהם
ראשון זה דואט חמוד שלה עם טיי דיגס (בזמנים טובים יותר...)
ושני זה וולוג שהיא ניסתה לעשות בזמן שהוא מחקה אותה

Rachel47

New member
ראיתי רק את הוולוג בינתיים והם כאלה חמודים

כל כך עצוב שהם נפרדו

o0Invisible0o

New member
קטעים. בדיוק ראיתי את האייס באקט של עדינה

והתלבטתי אם לצייץ עליו בטוויטר/לכתוב בפייסבוק...הוא חמוד ממש אבל התגובות הרגו אותי..
"I thought the cold never bothered her anyway"
ואחת עם תמונה של המכשפה אחרי שהיא נמסה בקוסם מארץ עוץ "Ice bucket challenge gone wrong"
וכמובן "I'd be so happy I could melt"..הרגו אותי.

&nbsp
על הג'ניפר גרנר/בן אפלק דיברנו בטוויטר...
זה היה חמוד ממש, במיוחד הבנות שלהם נקרעות מצחוק ברקע.
&nbsp
הוו וניל פטריק האריס חמוד, יואו הילדים שלו כאלה מתוקים!!
&nbsp
מכירה את שני הסרטונים האחרים של עדינה (בשלב הזה אני מרגישה כאילו אני מכירה את כל הסרטונים שלה ביוטיוב..
אני יכולה לספר לכם את כל הבדיחות החוזרות שלה וסיפורים יותר נדירים כמו איך היא וטיי נהיו ביחד- הרחבה על 'הכרנו ברנט').
המצב קשה.
הסרטונים נהדרים.
זה ממש עצוב שהם נפרדו, תמיד כשהיא דיברה עליו היא כ"כ שיבחה אותו! ונראה שלשניהם היה קשה לראות את השני על המסך מתנשק עם מישהו אחר. כאילו, טיי בראיון אמר שרק לו קשה (עם פאק בגלי, ד"א) וכאילו הוא התחרפן רק מלראות תמונה שלהם בתוכנית של אלן...אבל כשדיברו איתה על קייט וולש במרפאה פרטית היא גם אמרה שעכשיו היא לא יכולה לראות את זה (כאילו, שהיא הייתה רואה את הסדרה והפסיקה..).
&nbsp
&nbsp

Rachel47

New member
יאללה סיכום תולדות עידינה!!!!

יואו נשבר לי הלב ממה שאמרת על הנשיקות עם שקחנים אחרים
זה משהו שאני חושבת בערך מאז שאני רואה סדרות וטלוויזיה בכלל
זה התחיל מ"איך הם מתנשקים עם אנשים שהם לא אוהבים"
וישר נמשך ל"ומה עם האנשים שכן אוהבים אותם?"
זאת אגב מחשבה שחוזרת אצלי גם היום כשאני בוגרת ופחות תמימה

o0Invisible0o

New member
אני יודעת.

אני די מבינה את ה-להתנשק עם שחקנים אחרים כשאת לא במערכת יחסים, אבל כשאת כן? ואם את מסתדרת ממש עם הקו-סטאר שלך? בקטע ידידותי והכל אבל עדיין..!!
ונניח עדינה וטיי מצאו את עצמם מזרח מערב, היא אמרה שהם הקפידו להפגש לפחות פעם בשבועיים!! מה!! תחשבי שאת נשואה למישהו שגר במרחק 5 שעות טיסה ממך, את רואה אותו פעם בשבועיים בזמן שהוא במשך 12 שעות ביום, 5 ימים בשבוע מתמזמז עם קייט וולש. די נו.

&nbsp
בכל מקרה, סיפור ההכרות שלהם די מצחיק. הייתה לה שותפה במעונות בקולג', שותפה רביעית? שלישית? משהו כזה..בכל מקרה, שכל השותפות לא הסתדרו איתה והיא הייתה די כלבה.
כשעדינה התחילה לשחק ברנט והכירה את טיי הוא יצא עם השותפה לשעבר הזו..! והוא טוען שכשעדינה הבינה שזו הבחורה הזו היא אמרה משהו בסגנון "היא כלבה" אבל עדינה מכחישה את זה.
ומצד שני אומרת שהוא התרשם ממנה (מעדינה) שהיא כלבה.

בכל מקרה, הוא נפרד מהבחורה הזו והם נהיו ידידים, הם הלכו לסרט ביחד (טוויסטר! תראי כמה פרטים אני יודעת!) והוא נגע לה בטעות בקרסול, כשהיא קיפלה את הרגל, אז היא הייתה בטוחה שהוא בקטע שלה.

אח"כ הם המשיכו לבלות, לא זוכרת לאן הם יצאו והיא הזמינה אותו אליה לדירה להסתכל באלבומי תמונות (אחח השנים שלפני פייסבוק
) אה והוא הגיע עם האופנוע שלו והשאיר אצל השומר בכניסה לבניין ואמר שהוא עוד מעט ירד חזרה..
לטענתה, הם באמת הסתכלו באלבומי תמונות ואז נרדמו מחובקים אבל אז השומר התקשר שהם ירדו לקחת את האופנוע, אז היא ירדה, לא כזה הבנתי..הזיזה? לאן? מה? בכל מקרה היא אמרה שאחרי שהם שניהם התעוררו הם התמזמזו ו........זהו. ככה הם נהיו זוג.
הסיפורים שלה תמיד ממש מצחיקים והיא בקביעות מספרת דברים שהוא מבקש ממנה לא לשתף..

&nbsp
מה עוד את רוצה לשמוע? איך היא פספסה את ההופעה האחרונה שלה בוויקד בברודווי כי היא נפצעה ב-2 דקות האחרונות של ההופעה הלפני אחרונה?? אוי זה קורע, אני אשים את הסרטון שהיא מסבירה (כי היא מספרת את זה המון!!) אבל זה קצת ספוילר וויקד אז אחרי שתראי.
&nbsp
הווו גם סיפור הליהוק שלה לגלי וביצוע פוקר פייס הוא מעולה.
הנה: https://www.youtube.com/watch?v=OSb0Lqx-3LI
ואני יכולה לספר לך שזו לא טעות בכלל שהיא עוצרת באמצע השיר, היא תמיד עושה את זה "בטעות".
&nbsp
יש לי עוד סיפורים אם באמת מעניין אותךךךךךךךךךךךך.
[אמרתי שהמצב קשה??]
&nbsp

RenanaD

New member
כן כן, תמשיכי

תכל'ס אני לא יודעת כלום עליה, רק מה שסיפרתם פה עד עכשיו... זה מעניין
למה היא וטיי נפרדו? ומתי?

o0Invisible0o

New member
דווקא על זה הם פחות מרחיבים..

דובר שלהם הודיע שהם נפרדו בדצמבר 2013...
בדיווח יבש לחלוטין ששניהם הולכים למקד את זמנם בילד שלהם (ווקר, בן 4 כבר? משהו כזה..).
השמועות אומרות שהוא בגד בה, השמועות עוד לפני שהם נפרדו היו שהוא בוגד בה....אבל "הבסיס" היחיד שיש להן זה שהוא נראה בחברת נשים שונות. היא והוא שניהם מעידים עליו שהוא גיק וממש לא player אז אני לא יודעת אם הוא בגד בה אבל לפי הסיפורים שלה הם היו בטיפול זוגי..תקופה ארוכה (כלומר בסרטונים מ2006, 2008, 2010, 2012...אממממ).
אי אפשר לדעת באמת למה הם נפרדו אבל אחרי זה, שניהם בראיונות שונים, אמרו שזה חרא להיות פרוד בגיל הזה, עם ילד..ולנסות להתחיל מחדש.
בינתיים הוא כבר במערכת יחסים עם איזשהי דוגמנית. לא יודעת מה קורה איתה, נראה לי שבעיקר אין לה זמן עם 8 הצגות בשבוע.

&nbsp
וכדי לשנות אווירה קצת, קחי את סיפור ברברה סטרייסנד שלה, הוא גם מאוד מוצלח וחוזר בהמון הופעות:
https://www.youtube.com/watch?v=R8lrovlcblg
"האיש הזה" שהיא מתייחסת אליו בהתחלה הוא מרווין היימליש, שנפטר שנה אחרי.......אחרי שליווה אותה במלא הופעות (וקריירה שלמה בערך עם ברברה סטרייסנד).
אה ואת יכולה לדלג בערך 2 דקות קדימה..היא חופרת על מרווין.
&nbsp
והנה ההופעה לברברה סטרייסנד:
https://www.youtube.com/watch?v=VCLhEbzMKGU
היא נראית כ"כ דומה לליה מישל כאן..זה מפחיד!! ואני יודעת שהן תמיד דומות אבל עדייןןןןןןןןן!!!
&nbsp
אה וגיליתי למה אין סרט וויקד עדיין- היא דיברה על זה מאוד בפתיחות: כל עוד האולמות בברודווי מתמלאים אז הם לא יעשו סרט, כשההצגה תתחיל לדעוך יעשו סרט, הם לא רוצים לפגוע במכירות כרטיסים...אבל, הם כבר עובדים על תסריט וכאלה.
אני קצת רוצה שזה יהיה אנימציה כדי שהיא תוכל להיות אלפבה אבל אז תהיה בעיית קהל כי העלילה יותר מדי אפלה בשביל אנימציית ילדים נראה לי, ואז זה יהיה כמו מליפיסנט, שהוא לא לפה ולא לשם.

הנחתי את זה, לגבי הסרט...
או שקראתי את זה איפשהו. בכל מקרה, באסה.
לא ראיתי מליפיסנט עדיין :(

הזוי איך לפי הסיפורים שלה (ראיתי גם ראיון שלה שהיא דיברה על ההופעה ההיא) היא הייתה לא ממש מוערכת. אחרי כל מה שהיא עשתה!
לפחות עכשיו אחרי פרוזן, אנשים קצת יותר מכירים בה. מה היא אמרה על ביונסה? Cause you know she doesn't sing....?

o0Invisible0o

New member
אממ...

כי מה היא עשתה? כאילו, היא מוכרת ממש בברודווי אבל בתכלס? למה שתהיה מוכרת מעבר לזה- RENT ו-וויקד. זהו [והיא עשתה עוד תפקידים בברודווי אבל אלה כמובן תפקידי הדגל שלה..].
להיות אמא של רייצ'ל בגלי? זה ממש בקטנה. הסרט של RENT לא היה הצלחה קופתית, התפקיד שלה במכושפת היה ממש קטנטן.
אין סיבה שיכירו אותה מחוץ לסצינת המיוזיקלס.
&nbsp
ביונסה- היא מספרת בהתחלה על עצמה שהיא לא יכולה לשיר את השיר של סטרייסנד בגלל המבטא שיש לה ואז היא אומרת you know she won't sing it with the accent..bitch!

אבל לא הכי הבנתי, הרי, זה אמור להיות בלי מבטא..לא? וגם לה, לעדינה, כבר אין המבטא...אז מה הקטע?
&nbsp

כן אבל
מופע להוקרת ברברה סטרייסנד זה לא מספיק סצינת מיוזיקל?
כאילו העובדה שמציגים אותה כ-Next Generation (אחרי שהיא זכתה בטוני..) וזה מצטייר כ"הופעה שולית", וברברה בכלל לא מכירה אותה? קצת מוזר לי.
אני אישית לא מכיר כוכבת ברודווי נוספת (חוץ מצ'נוות') שאני יכול לחשוב עליה כרגע. כאילו, היא אחת המוכרת בקטע הזה (גם לאלו שלא מעורים).

ואה
חח כנראה סתם צחקה, לא ברור

o0Invisible0o

New member
נראה לי שפשוט לא מעניין כ"כ את ברברה סטרייסנד...

או שקשה לה עם "היורשות" שלה. לא יודעת.
זה לא כזה מפתיע אותי...! לך תדע, אולי היא יודעת על עדינה וכל הסיטואציה נורא הביכה אותה והיא לא יודעת לחלק מחמאות (שזה לא יפתיע אותי) אז היא חיכתה לסוף הערב להגיד לה "You did good" ולברוח.
אני יכולה להעיד על עצמי שממש קשה לי לקבל מחמאות ולחלק מחמאות וכשאני חושבת שמישהו עשה עבודה מדהימה אני בדר"כ משתתקת ומרגישה שאם אני אגיד משהו אני סתם עוד אחת שאמרה "ואוו היית מעולה" :|
&nbsp
אבל ג'ולי אנדרוז ועדינה מנזל היו בתוכנית אירוח ביחד וזה היה נפלא!! נראה לי שג'ולי אנדרוז הכירה אותה רק בתור "זו ששרה את לט איט גו, השיר שהנכדים שלי אובססיבים אליו" אבל היא לגמרי זרמה וזו הייתה תוכנית מעולה.
וגם המפיק/ה שסיננו שיחות מהקהל מצאו איזון בריא בין שאלות לעדינה ושאלות לג'ולי..

&nbsp

איפה?
רוצה קישור

יותר הפריע לי שהיא התנהגה כאילו "זאת את ששרת לי היום?", למה לא מכירים אותה? ובקטע שהציגו אותה כ"אמנית צעירה", כאילו היא הרגע התחילה (אני יודע שזה מ-2008 אבל עדיין).
בקטע של המחמאות הבנתי שהיא באמת לא יותר מדיי מפרגנת....

ראיתי עכשיו סרטון של אידינה שרה let it go שלא שמעתי לפני כן. לצערי גם היה לא משהו, אני חושב שא' היא ממש לא מתה על לשיר את זה לייב (היא נראתה עצבנית בסוף), ב' השיר הזה באמת קשה לה.
הסרטון המדובר: http://youtu.be/PdTWJNFR42g
ויש גם סרטון שהיא עושה כאילו היא זכתה בטוני

o0Invisible0o

New member
טוב, יש לי מלא דברים להגיד.

קודם כל הנה: https://www.youtube.com/watch?v=539DKii42eQ
זה באיכות גרועה, אולי שווה פשוט לחפש להוריד את הפרק...אבל אני פשוט ישבתי וראיתי אותו ככה.

&nbsp
דבר שני, על LET IT GO אני לאחרונה למדתי משהו!! הם ליהקו אותה בתור אלסה אבל חששו מכך שהקול שלה נשמע מבוגר מדי לדמות אז היא אמרה להם שהיא תשיר את Let It Go יותר גבוה, מבחינת Key [אני לא באמת מבינה במוזיקה..אז כאילו לא ב Key שהיא מרגישה בו בנוח, אלא גבוה יותר] כדי שאלסה תשמע צעירה יותר..וכך היה!
ולכן, כל הופעה שלה עם השיר הזה בלייב..היא מזייפת בתו האחרון. זה נורא. זה ממש קורה בכולן..מלבד...ג'ימי פאלון!! למה? שם, בגלל שהם נגנו את המוזיקה..על..צעצועים..ווטאבר, לא הייתה בעיה לשנות את הKey ולשיר איפה שנוח לה..יותר..אממ..נמוך.
ד"א, היום למדתי שגם באודישן לוויקד הקול שלה נשבר בdefying gravity, היא אמרה פאק וביקשה מהפסנתרן לנגן את זה שוב..והצליחה. הם התלהבו ממנה בגלל זה..משומה.

&nbsp
בנוגע לסרטון הספציפי ששמת, זאת הייתה הופעה ממש מיוחדת!!! זה היה one night only concert ברדיו סיטי מיוזיק הול, שהיא חלמה להופיע בו אבל כמובן, אף אחד אף פעם לא נתן לה את ההזדמנות....וההופעה הזו הייתה סולד אאוט!
יש לי את כל ההופעה באייטונס, וראיתי את כל הסרטונים...עם זאת, הביצוע שלה של defying gravity ולט איט גו בהופעה שניהם ממש ממש גרועים, כאילו...בחיים שלי לא ראיתי אותה שרה בכזה חוסר חשק את defying gravity..
אבל, היא מדברת על זה לפני שהיא מבצעת את קריפ של רדיוהד, והיא אומרת שהיא יודעת שהיא ברת מזל ושיש לה שנה מדהימה מבחינת קריירה, ושיש לה מזל שהיא זוכה להופיע עם שירים מדהימים כמו לט איט גו ודיפיינג אבל...שלא תמיד מתחשק לה לשיר אותם, לא תמיד בא לה to let it go (ואז הקהל ממש צחק..) ונראה לי שזה המצברוח שהיה לה באותו ערב באמת, כי היא עשתה עבודה מדהימה עם השירים מ if\then, עם מדלי של no business like show business יחד עם anything goes..ועוד משהו...
ועוד מדלי של Love for sale ורוקסן.. והיא שרה ג'וני מיטשל..זו באמת הופעה מדהימה ואני חושבת שזה פשוט היה המצברוח שלה.
וכן, שם היא עשתה את נאום הזכייה בטוני, שמעתי אותו כמה פעמים..זה נהדר.

&nbsp
אה ודבר אחרון שכנראה באמת משקף את מצב הרוח שלה, אני מבינה שהיא התלהבה והכל אבל ממש לא אהבתי מה שהיא עשתה ב"הפסקה" בהופעה הזו...היא הייתה צריכה הפסקה אבל לא רצתה לאבד מומנטום ווטאבר אז היא עשתה אותה על הבמה מול כולם והיא החליטה לעשות שיחת טלפון לבן שלה, להגיד לו לילה טוב. התירוץ היה שזה מה שהיא הייתה עושה אם היא הייתה בהפסקה ואז היא כזה "הוא עם האקס" ואז כולם כזה "בווווו" ואז..טוב, פשוט לשים לך לינק?
נראה לי עדיף. בכל מקרה, אני שונאת שהיא עשתה את זה....זה היה קצת חסר בגרות מצידה.
http://youtu.be/ft9m0FZtY9g?t=3m56s
&nbsp
אה וגם זו ההופעה המפורסמת עם ה wardrobe malfunction, מניחה שראית את זה? היא לקחה את זה כמו גדולה, I'll give her that!

טוב, לא הבנתי
מה עיצבן אותך שם?

יאו ראיתי את take me or leave me רק עכשיו
(עם הבגד) איזו מלכה

איזה כיף למי ששר איתה. הכי כיף שבאים אנשים שבאמת יודעים לשיר, הפעם לא ממש יצא

מעניין מה שאת אומרת על המצברוח. לא ראיתי את כל ההופעות אבל יש מצב
ראיתי את creep, הפתיחה באמת הייתה חמודה. אפשר להבין אותה חח
אגב זה שהיא פשוט יושבת על הספה בחלוק נראה ממש כיף
גם לצפייה כלומר.

ראיתי גם את התוכנית עם ג'ולי אנדרוז (לא באיכות הזאת
) חמודות!

לגבי לט אי גו אני אלך לסרטון ששמת למעלה...

למעלה