סגירת הפורום

סגירת הפורום

עקב מיעוט פעילות, הפורום ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים לגולשים ומאחלים לכולם המשך גלישה נעימה במערכת.

לא היתם פעילים בכלל..בכלל

עכשיו תשאו בתוצאות...וחבל לי מאוד!!למה פעם הינו גדולים ואנשים כתבו פה בלי סוף..ועכשיו הפכנו לקוראים סמוים.. בכל מקרה אני ממש נהננתי בפורום..גם שהיהע אנשים וגם שפחות
ואני תמיד יהיה עם יעל..לא משנה איפה

מורלוש

New member
לללללללללללללאא !! ממזהה ?

לממה לסגגוור את הפורום ? יש עם מי לדבר בישביל שלא יסגררוו ? =[

shnu00zel

New member
הצעות לפיתרון

1) תבקשו הערכת זמן או משהו... תראו שהפורום כן יכול לחיות.. אני גם אראה נוכחות. 2) תפתחו קומונה במקום.. שם תפוז לא סוגרים אם אין פעילות מרובה.. 3) אתם מוזמנים לדבר חופשי על יב"ז אצלנו בקומונת מחזות זמר... ניר:)

לימור ע

New member
איך?

איך הפורום יהיה כל כך פעיל כשיש פורום כמעט לכל דבר? יש פורום לטלנובלה בע"מ, פעם בחייים, פסטיגל...מה לא.... אז הפופולאריות של יעל בר זוהר בהחלט פורחת במקומות אחרים נוספים . הדרך היחידה לשפר זה ללמוד ממה שקורה בפורום של נינט טייב...

psichmich

New member
אל תסגרו את הפורום....

לא חבל? יש פעילות לא מרובה אבל יש...

D o r B

New member
קודם כל צריך מנהל../images/Emo216.gif

לדעתי אחת הסיבות שהפורום התחיל להתדרדר בהתחלה היא בגלל שהמנהל לא נכנס בכלל לפורום.. צריך מישהו מחליף..

קריקט1

New member
רעות שטיינברג יכולה לנהל את הפורום

לדעתי. אם היא רק רוצה כמובן ואם זה מתאים לתפוז. היא נראית מעריצה רצינית וחרוצה.

חחחח איזו חמודה../images/Emo9.gif

ואני באמת מעריצה רצינית וחרוצה אבל לא של יעלי אלא של אמיר פיי גוטמן והבן אדם היחידי בעולם שאני אנהל בשבילו פורום ואשקיע בו במסירות רבה זה אך ורק בשבילו.אני אמנם מאוד אוהבת את יעל ומעריכה אותה מאוד וגם מודה לה על המון דברים וגם את גיא אני מאוד אוהבת ומעריכה ואני הולכת להצגות של שניהם ואני מאוד אוהבת אותם. אבל לצערי אני לא מתאימה לנהל פורום ליעל מי שכן ראוי זה מעריץ\מעריך שלה ורק שלה שיודע עליה המון והולך אחריה לאורך הקרירה שלה כבר הרבה זמן בדיוק כמו שאני עם אמיר
.בכלל אני חושבת שהכי מתאימים לנהל את הפורום הם עידן או הגר או שניהם ביחד
כי לפי ההכרות שלי איתם הם מאוד אוהבים את יעלי והולכים איתה כבר המון זמן
.

למעלה