סגירת הפורום

סגירת הפורום

עקב אי רלוונטיות נושא הפורום ומיעוט הפעילות המתלווה לכך, הפורום ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים לגולשים ומאחלים להם בהצלחה בהמשך דרכם בתפוז.

shilgiah

New member
בואו נדבר על פלומה ככה לא יסגרו את

הפורום.. נראה לי... יאללה.. כן, פלומה מהממת ואני בהלם שהצלחתי בכלל לעשות את ה"מצגת הזאת", אני גרועה במחשבים אבל הצלחתי!!
אני יודעת שאין קשר, אני רק מנסה משהו כדי שלא יסגרו לנו את הפורום.. למה זה מפריע להם בכלל?!?!

danina the 1

New member
כי הם חושבים שהסדרה נגמרה!!

אבל היא לא!!!! היא עדיין ממשיכה בערוץ 23 ובערוץ 11 בבוקר!! בשביל מה לסגור לנו את הפורום?!??!?! רק בגלל שהסדרה נגמרה בערוץ 2 ואין מנהל?!?!?!?!?!! חוצפהההה

shilgiah

New member
למה אין לנו מנהל..?

חשבתי שאת (דנית) מנהלת.. מה, לא? חוץ מיזה, אני לא מבינה מה זה מפריע להם שהפורום ישאר.. גם אם נגמרה התוכנית.. מה אפשר לעשות כדי שזה לא יסגר..?

אליתוש

New member
לפנות לתפוז....

הם בטח סתם מחכים שמיהו מאיתנו ימחה נגד ההחלטה שלהם כדי לראות אם אנחנו רציניים..... ובטח יש להם מלא בלוגים אז הם מדללים... אבל אותנו?? את פלומה??? וואי וואי עליהם...

חניניתה

New member
אין מה לעשות עם זה..

אין לנו מנהל ואין לנו מי שידאג לדברים כאלה.. בואו נפתח קומונה.. וככה גם נוכל להעלות תמונות וכל מה שנרצה..

danina the 1

New member
אז נפתח קומונה!!

זה באמת רעיון טוב..... אמממ מי פותח קומונה ומי המנהל??

חניניתה

New member
אני יודעת לפתוח..

אני יעשה שם משתמש חדש שכולנו נדע את הסיסמה וכל אחד ימשיך להיות בשם משתמש שלו...

shilgiah

New member
אוף..

מה, עכשיו כל מה שכתבנו פה, הכל ימחק? כאילו, זהו..? בקומונה זה לא יהיה אותו דבר..!

הדס123

New member
אין מה לעשות... זה לא יעזור הם

יסגרו את הפורום בכל מקרה..\אבל תסתכלו על הצד החיובי אנחנו יכולים להעלות תמונות לקומונה!!!

חניניתה

New member
תגידו אנשים מה נעלמתם<?!?!?!

אז מה עם סוגרים את הפורום. קודם כל עדיין לא סגרו אותו ואנחנו עדיין יכולים לדבר אבל חוץ מזה בשביל מה דנית פתחה קומונה.. בואו נדבר שם.. אבל גם שם אנחנו לא כותבים..

למעלה