סגירת הפורום

סגירת הפורום

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. אנו מודים לdanielthewhite על הניהול וההשקעה ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

danielthewhite

New member
אכן כן

באמת, כמו שכבר חשבנו בעבר, כמות הגולשים בפורום לא מאוד גדולה. לנו זה לא כל כך הפריע אבל מבחינת תפוז זה כנראה בעייתי. הציעו לי לפתוח קומונה במקום. מה אתם חושבים על זה? אולי זו ההזדמנות בשביל רעיונות כמו שהיו לשגב ליצור פורום ג'אגלינג, ולמשוך את הגולשים המעטים שעוד נשארו פה שיעברו אליו... נהניתי לנהל אתכם על אף כל הקשיים
דניאל

אהד מ

New member
הספדים לברווז הצולע

שלום עצוב היה לשמוע על ההודעה הקפטליסטית של סגירת הפורום אשר בחוגים מסויימים כונה פורום הברווז הצולע. אומנם מבחינה טכנולוגית יש המתעלים ומתקדמים ממנו ומבחינת פופלאריות וודאי ווואדאי (כמה וווים), אבל אהבתי אותו. הפורמט היה מוכר לי למרות שרק השבוע למדתי לסמן מילים כקישור ורוב המשתתפים גם הם היו מוכרים. רבות נכנסתי רק כדי לבדוק אם מישהו הגיב להודעה טפשית שלי, או לבדוק האם יש סרטון חדש של אורי, או אולי איזה פרסום שנון ובועט של איציק המכונה איציק אור. אסיים בקישור שלי אחרון לפורום זה, ברגעים אלה העלה אורי את חלקו השני של מופע הסיום מבית ספר כרמל זבולון ביגור, כזכור או שלא לפני שנתיים עלה שם מופע של לקויי השמיעה ובשבוע שעבר בערב תוצרים עלה מופע משולב שומעים ולקויי שמיעה. הרמה הטכנית לא מאוד גבוהה אבל פס הקול משובח. הקטע הראשון לא כל כך ברור אבל זה אמור להיות ג'אגלר ששיחת טלפון ופלאש מצלמה מפריעים לו בהופעה ומכאן הקהל אמור להבין לא להשתמש בהם. בקטע השני אחד הילדים הבריז ולכן עליתי במקומו. ערב תוצרים יגור 2009 _________________________- אהד מ עוברים לפורום אבטיח (שנון במחלוקת)

gjook

New member
חבל...

אני גם הייתי נכנס לראות אם יש עידכונים מעולם הג'אגלינג , לדוגמא סרטון ש"קשה יש רק בלחם" העלה לפני זמן מה של בחור שעושה 7 כדורים , שלא הייתי נתקל בו ללא הפורום . גם השתמשתי בפורום לפירסום סירטונים שלי , ולצפות בסרטונים של אחרים , קצת תיהיה חסרה הבמה הזאת.. בכל מקרה 2 הערות לאוהד, 1.הקישור שנתת הוא לא לווידאו אלא למעודפים שלך , עכשיו לך תחפש בתוך הכמה מאות מעודפים שלך את הסרטון הנ"ל. 2.דבר שני הביטוי "שנון במחלוקת" ככל הידוע לי הומצא על ידי , לפני בערך 4 שנים , כששינתי את הצירוף "שנוי במחלוקות " -קיימת סברה כי הביטוי הומצא כבר לפני 10 שנים , במופע של ילדים סורגים או משהו כזה , אני כמובן מכחיש. ולסיכום , לדעתי אפשר לפתוח פורום חלופי (צריך רק למצוא שרת חינמי שתומך בphp\ mysql, או כל שפה אחרת , ולמצוא מערכת פורמים חינמית שתומכת בשפה ולהתקין אותה , ..), צריך שמישהו יקח יוזמה זה לא הרבה השקעה, אם היה לי זמן הייתי לקוח את זה על עצמי , אבל כנראה שלא אוכל לעשות זאת בזמן הקרוב ... בכל מקרה קיימות עוד 3 אופציות שאני לפחות רואה, 1.לעבור לפורום מקביל , באתר של תם אילון. 2.לפתוח קומונה, עם כל הייתרונות והחסרונות הכרוכים בזה. 3.להעביר את עיקרי התוכן לקבוצה שנפתחה בפייסבוק לפרום ג'אגלינג 440.שזה גם בעייתי מבחינת נגישות שדורשת הרשמה לפייסבוק. אולי יש עוד אופציות יותר טובות , אתם מוזמנים לשתף רעיונות נוספים. היה כבוד גדול להשתתף בפורום זה , גל

Alon Erez

New member
קומונה

למיטב ידעתי אין הבדל משמעותי בין פורום לקומונה, לפחות לא מבחינת הממשק או משהו אחר שאני שמתי לב אליו. כך שזה פתרון לא רע לדעתי. קצת חבל שיסגרו את הפורום אבל באמת שהוא קצת חסר הצדקה. תודה לדניאל שהשקיע והצליח להחזיר ולהחזיק את הפורום עוד כמה חודשים מאז הסגירה הקודמת. ותודה למעטים שעוד כתבו כאן מדי פעם, נהנתי לקרוא כשהיה מה. ותודה למנהל הזמני ששלט בפורום ביד רמה זמן רב !

tomJuggling

New member
אתם עדיין מוזמנים

חבל. אומנם לא הייתי פעיל בפורום הזה, אבל קראתי אותו תמיד. בכל אופן, אתם מוזמנים תמיד... אצלנו תם. ד.א - אוהד, אהבתי מאוד את הקטע של התלמידים שלך עם השרותים.

חבל...

לדעתי זה יכל להיות פורום חזק מאוד ידוע לי על רבים וטובים שהיו רוצים פורום כזה אם באמת היה קורה בו משהו. כדי שפורום כזה יעבוד צריך לתפעל אותו ולא רק לסדר ולנקות . בזמנו שקלתי להרים תכפפה.אבל זה לא יצא לפועל. אין ספק שהתגובות הנזעמות שלי עוררו כעס של הגולשים. אבל כאב לי לראות את הגסיסה האיטית של פורום זה .אני גולש בפורום הזה באופן פעיל ולא פעיל מיום הירשמי לתפוז שזה כבר כמה שנים טובות היו לפורום ימים טובים וחבל שזה ניגמר. קשה לי המחשבה שלהיכנס לנט ולא לקפוץ לדקה או שתיים לפורום לראות אם יש משהו חדש. בתקופה האחרונה היתה הודעה לשבוע . אני בחרתי להפסיק להגיב כאן לאחר המריבות שנקלעתי אלהן עקב תלונותי כנגד הניהול. כיף להיות צודק אבל הפעם אני לא נהנה מזה כלל. חבל חבל לזכר אותם ימים שכל מי שגלש פה הכרתי והוא הכיר אותי אישית. פעם היתה פה הרגשה של משפחה ואהבה ותמיכה בין החברים. צר לי שפורום קסום כזה שיכלו והיו לו ימי עדנה נגמר בצורה כזו. בעבר גלשו פה מיטב להטטוני הארץ שעם רובם הצלחתי להסתכסך לאחרונה בעיקבות הפורום היו ימים שלכל שאלה היתה תשובה. מכיר רבים וטובים שעדיין קופצים לפה לפעמים להתעדכן אבל כבר לא רושמים פה מסיבות רבות. ושוב אומר לא היה צריך איש מחשבים לניהול פורום להטוטנות להטוטן היה מספיק,ורצוי עם נסיון שיוכל לתרום ולהחיות תפורום,ואליו ניתן להצמיד איש מחשבים וביחד היה לנו פורום נפלא חבל נתקלתי בדוגמא דומה בפורום צלילה חופשית שאף הוא נסגר והוא נוהל ע"י מנהל פורום דיג שרק התחיל לצלול .ולצערו הבין עם הזמן שנסיונו כמנהל פורום דייג לא עזר לו בניהול פורום שהידע שלו בו הוא מועט למרות שמכובד. אז להתראות אנשים וסליחה לכל מי שפגעתי בו היום ובעבר אמיר צור

juggling guy

New member
הספד לפורום

להתראות! ועכשיו קבלו את הפורום החדש!! http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=35649 גם לעצלנים! כולם מוזמנים! גם אתה עופריקי!

למעלה