|סביבוןלכל האנשים האהובים חג שמח...

mogi m

New member
נשמה!!!

שיהיה לך המון המון כיף בחיים חולה עלייך נשמה, חג שמח ומאושר!!

danielee

New member
דנה "מהקטע ש'ך" חחחחח מואה

מאמי חולה עליך תינוקת {תתבגרי} מואאההההההההה

GוGון

New member
../images/Emo23.gif חולה עלייך מאמי... ../images/Emo25.gif

הדבר הכי יפה בבלוג את דנדן לאב יו בייבי

זונעעעעעעע../images/Emo25.gif

נשמההה שלייי לסביתתתתתתתת חג שמח מתוקה אני משוגעתתתתת עלייךךךך לא יעזור מה תגידי בחיים אנלא עוזבת אותך לא רוצה אני אדבק לך כמו מסטיק לנעל שומעת אותי?????????? אני חולה עלייך בובית
תגידי.... את לסבית?

ככה?

אחרי הלילה ההוא את מעזה לשכוח אותי? ואת עוד אמרת שהיה מדהים ואת שוכחת אותי? תתביישי לך! מי יותר סקסי ממני מי? וככה את שוכחת? אני סקסי ואת מתקנת ומוסיפה אותי עכשיו!!!!!!

גם אביתר ברשימה

סעמאק לא מוסיפה יותר מי ששכחתי אני חולה עליו סוריייייייייייייייייייייייייי אבל... לירן אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך (ואל תחשוב על זה)

אוף אני שונאת לשכוח

שומר של הוגו 3 המלכה והמלך וכל השומר חחחחחחחחחחחח חולה עליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך נשמה יוסי הכריש אל תסלח לי אני עצובה:( אבל חולה עליךךךךךךךךךךךךךךךךך שירלי 20 כמה זמן לא דיברנו מה את מצפה? וטלללללללללללללללללללל הדיגי חולה עליך מתההההההההההההההה צטערת ששכחתי

דנה כפרה עליך

דנה כפרות עליך חולה עליך מת עליך שרוף עליך חג שמחחח ותמשיכי להיות ילדה חמודה וכוסית כמו שאת (וגם תינוקת...סתםםםםםםםםם)

חחח מה זה מענין אותנו התמונה הזאת

דנה חחחחחחחח יא לסבית נשנשית מתחנגלית מה זה מענין אותנו התמונה הזאתתתתתת חחחחחחחחחחחח רואים שיש לך כצת
שריטה כפרהההההה

לירן 2004

New member
לדנה אהובתי היחידה

אוהב אותךךךךךךךךךךךךךךךךך ורק אותך לתמיד מאמי מוואאאאאאאאאאאאאאאאאאה

ליאתוש חג שמח../images/Emo24.gif

חג שמח ילדה שלי אני מתה עלייך ואני ממש שמחתי להית בקירבתך השבוע אוהבתך אותך אמא

דנעעעעעעעעעעעעעעע../images/Emo24.gif

חולה עלייך חג שמח יפה שלי אני מתה עלייךךךךך מקווה כבר לראות אותך יפה שלי מתה עלייךךךךךךךך

mal15

New member
דנננננעעעעעעעעעעעעע../images/Emo68.gif

חולה עלייך יפיופההההההההה שליייייייייייי
אין עלייך הכי יפיו והכי פההההההההההה אוהפת אותך ממני מלי שלך לנצח

למעלה