סאנדרס

HOLONOLE

New member
סאנדרס

לכל הטפשים שלא מבינים כלום בכדורסל אסור להעיף את סאנדרס בחיים לא נמצא בוסמן יותר טוב ממנו!!! סאנדרס יכול לקלוע 15 נקודות ולקחת 10 ריבאונד כל משחק ואין שום בוסמן אחר שנוכל להביא בתקציב הקיים שיהיה יותר טוב ממנו לגבי ווילסון , אני לא חושב שהגמד שמביאים יכול להיות יותר טוב ממנו , ווילסון בסך הכל הוא שחקן עם יד זהב ועם חדירה לא רעה לסל , הוא לא שומר עד כדי כך גרוע כמו שעשיתם אותו , פשוט כל הקבוצה לא שומרת. מעניין מאד איך הולואי הגמד הזה 176 סמ יוכל לשמור על שחקנים שגבוהים ממנו לפות ב 10 סמ????

חולוני

New member
גמד עם 5 ריב` למשחק !

והצחקת אותי - סאנדארס 15 נ``ק ו 10 ריב` לשמחק ?? אנחנו מדברים פה על אותו סאנדרס ?? רק נגד צפת הוא מסוגל לקלוע 19 נ``ק ולהוריד 13 ריב` ! בצפת לא היו שחקנים ברמה בכלל של שאר הקבוצות ! נראה איך אם הוא בכלל מסוגל לזוז נגד צ`ורה , הנפלד , או קיבו ! צריך להעיף אותו ומהר לפני שיהיה מאוחר מדי ! הוא זקן מדי וקשה לו אפילו להטביע ! והוא לא סנטר הוא יותר פאוור פוורד ויש לנו כבר את ויילי ! אז צריך להעיף אותו ולהביא סנטר גבוה וחזק ! שמצידי יקלע 10 -12 נ``ק אבל שגם יוריד 8- 10 ריב` זה הכי חשוב !

תגובה.

קקודם כל , נעים לראות עוד אוהד של חולון בפורום , ברוך הבא ! לגבי הולוואי , מדובר בשחקן מצויין , אני קראתי עליו כמעט אך ורק דברים טובים ולפי מה שאשכולון אומר, מדובר בשחקן שטוב בעיקר ב- open court וזה יתאים מאוד לשיטה שזיו ארז מנסה להכניס לקבוצה. מבחינת הגנה , הוא הסתדר היטב עם רכזים טובים מאוד (חליד אל אמין לדוגמא) ואני קראתי שהמאמן שלו משבח את משחק ההגנה שלו. אל תפסול אותו לפני שראית. לגבי ווילסון , ווילסון הוא לא שחקןמוביל אלא שחקן משלים. שילך לקבוצה הוא יהיה טוב , שלא ילך הוא יתקשה להשתלב ובקבוצה מחפשים מישהו שיסחוב אותם למעלה , שיתעל ברגעי משבר. לגבי משחק ההגנה שלו , אין לו כזה , פשוט ככה.

למעלה