סאטקום מערכות אופציה1 נכנסה לתיק...

מצב
הנושא נעול.

eyal5559

New member
פינקשיט סאטקום אופ1 עולה כעת ב25%

איפה אתה חמוד שלי שאתמול אספתי את האופציה בשער52-55אג צחקתה על האופציה בוא חמוד לכאן ותלמד מהגדולים איך עושים כסף בשוק ההון.

romeo26

New member
אייל...

איפה אתה חמוד שלי שאתמול אספתי את האופציה בשער52-55אג צחקתה על האופציה בוא חמוד לכאן ותלמד מהגדולים איך עושים כסף בשוק ההון.
אייל...
מצטער להסב את תשומת לבך ... ראשית צחקת ולא צחקתה... שנית שים לב איפה ממוקמים המוכרים בסאטקום...71.8...ואילו הקונים מחכים רק ב-60...

eyal5559

New member
שיחכו עד מחר בשער60 ביום א זה כבר..

אייל...
מצטער להסב את תשומת לבך ... ראשית צחקת ולא צחקתה... שנית שים לב איפה ממוקמים המוכרים בסאטקום...71.8...ואילו הקונים מחכים רק ב-60...
שיחכו עד מחר בשער60 ביום א זה כבר..
יהיה מעל שער80 תרשום לך.

orelsror

New member
אייל אל תיהיה ילד צעיר בכל המובן

מה זאת ההערה הזאת? אתךה ספקולנט ולכן פגעת בול וואלה מברוק אבל אני מאמין שגם הפסדת לא מעט ואם לא בגישה הזאת אתה בהחלט בדרך הנכונה. מספיק שאתה קורא לעצמך גדול בכזאת יהירות מראה כמה אתה צעיר ולאמבין כל טוב

eyal5559

New member
מי שלא שיגיד לך שהוא לא הפסיד .....

מה זאת ההערה הזאת? אתךה ספקולנט ולכן פגעת בול וואלה מברוק אבל אני מאמין שגם הפסדת לא מעט ואם לא בגישה הזאת אתה בהחלט בדרך הנכונה. מספיק שאתה קורא לעצמך גדול בכזאת יהירות מראה כמה אתה צעיר ולאמבין כל טוב
מי שלא שיגיד לך שהוא לא הפסיד .....
בבורסה אז אני יכול לקרוא לו שקרן. בכול מקרה רשמתי אתמול להתחיל לאסוף את האופציה בשערים המצחיקים האלה52-54אג ופתאום נכנס לי לכאן מר פינקשיט ורושם על מה ולמה לאסוף מה יש בחברה הזאת ועוד דברים מצחיקים סוףףףףףףףףףףףףףףף

מצב
הנושא נעול.
למעלה