"נתחיל מבראשית", שחר כהן. קולות שעוד לא שמעתם

נצל"ש- שאלה לגבי הדיסק של מאיר

אמא שלי עכשיו שמעה את האלבום במחשב שלה והתקשרה אליי להגיד לי שבתוכנה במחשב כתוב לה- artist: evyatar banai מישהו מכם ניסה גם לשמוע במחשב וזה היה כתוב לו? כי זה מוזר ממש

אבל למה לצנל"ש על הודעה שצריך לנצל"ש? ../images/Emo6.gif

זה באמת ממש מוזר
המערכת שלי לא עושה כאלו דברים והמחשב שלי דפוק לגמרי אז עד שיגיע המחשב החדש היום או מחר האלבומים שלי לא מתקרבים לאחד הזה.. (קני כבר מערכת סטראו
) אם זה נכון זה ממש דפקט בייצור כי עזבי שהם התבלבלו באמן, לזה התרגלתי נגיד, אבל הניסיון שלהם לכתוב אביתר עגום בטרוף
סוג של נח עם 7 שגיאות.. (טוב נסחפתי אבל זה עם i
)

אה, אני לא יודעת איך זה היה כתוב אצל אמא שלי

אני עשיתי את הטעות. ואיך אני אמורה בדיוק לדעת שזה עם i? סתם רציתי לדעת אם זה רק בדיסק שלי ככה, או שזה בכולם. ואל תדאגי, יום אחד אני עוד אקנה מערכת

הבנתי אותך..

אז להבא- זה eviatat, ולגבי אם גם מחשבים של אחרים עושים כאלו טעויות, אין לי צל נכון לעכשיו כי המחשב שלי עושה טעויות הרבה יותר קריטיות

TEENAGER1

New member
אצלי זה ככה כשפותחים ב-itunes

אבל זה לא אומר כלום. זה לא מידע שנמצא על הדיסק, אלא שמישהו העלה את הנתונים של הדיסק למאגר של itunes ואז כשפותחים את הדיסק דרך זה עולים הנתונים. יש שם הרבה פעמים טעויות מפגרות... ואגב, כתוב שם אביתר כמו שאת כתבת
בעיקרון שמות אפשר לכתוב איך שרוצים, אין כללים.. אני מכירה אביתר אחד שכותב עם y.

TEENAGER1

New member
עכשיו אני רואה שגם במקרה הזה יש טעויות מפגרות

Ayeley Chen Al Nora Alila Lach Eli Hamischak Bakubia

מסקנה?

המחשב הוא לאינטרנט והמערכת סטראו היא לדיסקים!!! תפסיקו לשמוע מוסיקה דרך המחשב!

TEENAGER1

New member
תנסי להסתדר יום אחד עם המערכת שלי ואז תדברי!

היא ממש ישנה, וכדי שהיא תסכים לנגן דיסק צריך להשקיע בערך חצי שעה של שכנועים. מייגע משהו. אין לי כסף לחדשה ולכן כשאני ממש מתייאשת - אין מנוס אלא לשמוע במחשב...

למעלה