נתב תומך VOB (פייבר פרטנר)

Gilad2015

New member
איזה ראוטר מומלץ לסיב אופטי של פרטנר + תמיכה בטלפוניה (VOB) ? האם VR600 יעבוד, או שלא תומך ב-VOB?
כיום מחובר עם Technicolor DGA2232 , אבל משלם עליו כל חודש . ניסיתי לחפש את הדגם באמזון ולא ראיתי שיש- איך הוא נקרא בחו"ל? אשמח לקנות, עובד מצוין בשבילי.

תודה,
גלעד

k-don

Well-known member
במקום לשלם 20 לפרטנר על הנתב, תקנה נתב איכותי בלי vob ותעשה בבזק קו טלפון ב 20 שח לחודש.
אני מניח שנתבים במחיר 150-250 שח מסדרת ax5/6/1800/3600 יתאימו לך. הם גם תומכי mesh ו wifi6.
מניח שעכשיו יש מבצעי black friday

נערך לאחרונה ב:

cheif

Member
מנהל
אם אתה ממש רוצה להמשיך להשתמש בטלפוניה של פרטנר, אתה חייב להתבסס על הראוטר של פרטנר כיוון שהם לא תומכים בנתבים צד שלישי. מסתובבים ביד 2 נתבים של פרטנר שאתה יכול לקנות ולבקש מהתמיכה הטכנית לסייע לך להגדיר. בדומה ל-DGA2232 יש לפרטנר עוד דגם שיכול להתאים לך - TG789VAC - שגם הוא מתאים לסיבים וכולל VOB.

k-don

Well-known member
אם אתה ממש רוצה להמשיך להשתמש בטלפוניה של פרטנר, אתה חייב להתבסס על הראוטר של פרטנר כיוון שהם לא תומכים בנתבים צד שלישי. מסתובבים ביד 2 נתבים של פרטנר שאתה יכול לקנות ולבקש מהתמיכה הטכנית לסייע לך להגדיר. בדומה ל-DGA2232 יש לפרטנר עוד דגם שיכול להתאים לך - TG789VAC - שגם הוא מתאים לסיבים וכולל VOB.
בוודאות הם לא מספקים מתאם לשיחות בלבד? (מה שהיה ב 012)

TB-TB

New member
גם אני מחובר לפרטנר באמצעות תשתית כבלים ומודם/נתב ARRIS.
למודם זה יציאות טלפוניה.
האם ניתן להתחבר לטלפוניה של פרטנר דרך יציאות אלו? במקום שני הנתבים שהם מוכרים, שהוזכרו לעיל ...

k-don

Well-known member
למודם זה יציאות טלפוניה.
האם ניתן להתחבר לטלפוניה של פרטנר דרך יציאות אלו? במקום שני הנתבים שהם מוכרים, שהוזכרו לעיל ...
אני חושב שהם משתמשים ב ARRIS עבור נתב בכבלים

cheif

Member
מנהל
למודם זה יציאות טלפוניה.
פרטנר לא עושה שימוש ביציאות הטלפון ב-ARRIS אלא ביציאות של הנתב שלה. זה נובע מכך שיציאות הטלפון ב-ARRIS זקוקות לתשתית כבלים שיש לה תמיכה בטלפוניה ולפרטנר אין את הטכנולוגיה הזו. פרטנר עושה שימוש ב-VOB (כלומר טלפוניה על תשתית אינטרנט) ולכן הנתב שלה הוא זה שמאפשר את הטלפוניה שלה.

למעלה