נתב"ג 2000...

• פותח הנושא kyle
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

kyle

New member
נתב"ג 2000...

נתב"ג 2000...
תהיתי אם מישהו מכם מכיר כתובת של אתר שבו אני יכול לראות אילסטורציות של הפרויקט, חוץ מהאתר הראשי שלו... וגם, מהו מספר השערים שיהיו לטרמינל? תודה מראש!

ואגב,מישהו יודע מהו מועד הפתיחה

נתב"ג 2000...
תהיתי אם מישהו מכם מכיר כתובת של אתר שבו אני יכול לראות אילסטורציות של הפרויקט, חוץ מהאתר הראשי שלו... וגם, מהו מספר השערים שיהיו לטרמינל? תודה מראש!
הצפוי של הפרוייקט? זה נדחה כבר כמה פעמים.

יש אתר אינטרנט

הצפוי של הפרוייקט? זה נדחה כבר כמה פעמים.
יש אתר אינטרנט
כנסו לאתר האינטרנט של רשות שדות התעופה ושם תיראה את האילוסטרציה של הפרוייקט נתב"ג 2000 . ובקשר לסיום הפרוייקט . הבנייה של נתב"ג 2000 תיסתיים בשנת 2004

kyle

New member
אני מכיר את האתר הזה...

יש אתר אינטרנט
כנסו לאתר האינטרנט של רשות שדות התעופה ושם תיראה את האילוסטרציה של הפרוייקט נתב"ג 2000 . ובקשר לסיום הפרוייקט . הבנייה של נתב"ג 2000 תיסתיים בשנת 2004
אני מכיר את האתר הזה...
אתה מכיר משהו אחר?

רק אם זה אתר של נתב"ג !

אני מכיר את האתר הזה...
אתה מכיר משהו אחר?
רק אם זה אתר של נתב"ג !
אני לא מכיר אתר אחר של נתב"ג חוץ מהאתר של נתב"ג . אתה יודע מה יש לי הצעה בשבילך וכדאיי שתקשיב לי טוב אני הייתי לפני כמה זמן ב-טרמינל של נתב"ג ו-יש שמה פרוספקטים קטנים של נתב"ג 2000 כלומר יש שמה תיבות שבתוכן יש את הסבר על נתב"ג 2000 ביחד עם האילוסטרציה שלו . לכן ידידי היקר אני מציע לך להיכנס לטרמינל של נתב"ג אני מיתכוון למקום שבו נימצאים הבורגר ראנץ´ ו-יוטבתה תיכנס לשמה וממש ליד הכספומט ממש לידו יש שמה תיבה עם האילוסטרציה של נתב"ג 2000 . בסדר ? חוץ מזה אני לא מכיר עוד מקום שאפשר להשיג את האילוסטרציה של נתב"ג 2000 .

מצב
הנושא נעול.
למעלה