נתב"ג 2000 ייפתח במרס 2004

מצב
הנושא נעול.

כך מבטיחים ברשות שדות התעופה. מעניין אם זה תאריך סופי
כתבה מ"הארץ".

א ו ר ח 1

New member
ואני הייתי בטוח

כתבה מ"הארץ".
ואני הייתי בטוח
שהתאריך האחרון היה יולי 2003 איזה מעצבנים!! דווקא הייתי לייד שם, וכבר היה כתוב על מסילת הרכבת שבונים שם (ויש כל מני חלקים ממנה) ויש גשרים לכבישים (אבל בלי הכבישים...) והכול נראה מוכן כבר!!

לפני שהחברה הטורקית פשטה

ואני הייתי בטוח
שהתאריך האחרון היה יולי 2003 איזה מעצבנים!! דווקא הייתי לייד שם, וכבר היה כתוב על מסילת הרכבת שבונים שם (ויש כל מני חלקים ממנה) ויש גשרים לכבישים (אבל בלי הכבישים...) והכול נראה מוכן כבר!!
לפני שהחברה הטורקית פשטה
את הרגל,תאריך היעד היה ספטמבר 2002,כלומר ממש בקרוב.כמה חבל...

א ו ר ח 1

New member
כתוב שם, ש

כתבה מ"הארץ".
כתוב שם, ש
´תחל תקופת הרצה´ אני לא מבין... מה הם עושים "גרסת ניסיון" לטרמינל? אם הם מריצים אותו אז שיריצו אותו עד הסוף!!

oren*

New member
מבחוץ הוא נראה יפהיפה

כתוב שם, ש
´תחל תקופת הרצה´ אני לא מבין... מה הם עושים "גרסת ניסיון" לטרמינל? אם הם מריצים אותו אז שיריצו אותו עד הסוף!!
מבחוץ הוא נראה יפהיפה
כשנסענו ממסלול הנחיתה לאולם הכניסה, עברנו ליד המבנה החדש ובאמת ניכרת ההשקעה בו הכוכב המרכזי ממנו יוצאות הזרועות שמתחברות למטוסים, מגדל הפיקוח החדש, רשת הכבישים שיוצאת ממנו לכיוון פתח תקווה או ירושלים מבטיח ביותר, למרות שעם המצב עכשיו לא נראה שמישהו בעולם יתייחס לזה

א ו ר ח 1

New member
הוא מאוד יפה מבחוץ השאלה

מבחוץ הוא נראה יפהיפה
כשנסענו ממסלול הנחיתה לאולם הכניסה, עברנו ליד המבנה החדש ובאמת ניכרת ההשקעה בו הכוכב המרכזי ממנו יוצאות הזרועות שמתחברות למטוסים, מגדל הפיקוח החדש, רשת הכבישים שיוצאת ממנו לכיוון פתח תקווה או ירושלים מבטיח ביותר, למרות שעם המצב עכשיו לא נראה שמישהו בעולם יתייחס לזה
הוא מאוד יפה מבחוץ השאלה
היא מה יש בפנים...

קראתי פעם בעיתון שבגלל הצורה

מבחוץ הוא נראה יפהיפה
קראתי פעם בעיתון שבגלל הצורה
של הכוכב אי אפשר יהיה להרחיב את הטרמינל בעתיד.זה נכון?

הרחבת נ"ת

בלית ברירה..
הרחבת נ"ת
אי אפשר להרחיב או להוסיף טרמינלים בנמל תעופה נתון בלי הגבלה; צריך להביא בחשבון את קיבול המסלולים, שטחים זמינים שבהם ניתן להוסיף מסלולים, וכנ"ל לגבי נתיבי הטיסה באזור. לכן מגיעים לנקודה מסוימת שבה חייבים למצוא אתר לשדה תעופה חדש...

roy758

New member
-הנגב-

הרחבת נ"ת
אי אפשר להרחיב או להוסיף טרמינלים בנמל תעופה נתון בלי הגבלה; צריך להביא בחשבון את קיבול המסלולים, שטחים זמינים שבהם ניתן להוסיף מסלולים, וכנ"ל לגבי נתיבי הטיסה באזור. לכן מגיעים לנקודה מסוימת שבה חייבים למצוא אתר לשדה תעופה חדש...
-הנגב-

א ו ר ח 1

New member
כן, זו בעייה גם...

בבקשה, אבל רק אם במקביל
יהפכו את שדה התעופה של חיפה לנמל תעופה בינלאומי.
כן, זו בעייה גם...
להגיע לנגב ושזה רחוק מהכול אבל תסתכלו על שדה-התעופה בלונדון (אחד מהם, לא יודע מה שמו) שלוקח שעה++ להגיע ללונדון ממנו! אז זה אותו דבר כמו אם יעשו בנגב. שייסדרו רכבת "נורמלית" , ז"א רכבת אקספרס לת"א ומשם יהיה אפשר להגיע, בעתיד הרחוק, לכמעט כל מקום למשל לחיפה... שהמחיר יהיה יותר זול ושיהיה מקום למזוודות והכול, ככה יהיה הכי טוב לדעתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה