נתב"ג 2000 בן שנה

singera

New member
נתב"ג 2000 בן שנה

כתבה אני זוכר שאני נסעתי במיוחד לשדה לראות אותו החנתי את האוטו בטרמינל 2 (לא היה לי עוד אישור חניה בטרמינל 3), וראיתי שם חברים שלי שעובדים במקדונלד, אחד מהם שכח את האורות ברכב דולקים ונגמר לו המצבר והיתה בחורה שבאה עם רכב ששייך למקדונלד (VW PASSAT) ואמרה שלא ניתן להתניע רכב אחר מפאסאט "כי הוא מיוחד" - נכון אוטו מיוחד אבל מצבר רגיל. ניסינו להתניע את הרכב בתנופה לאורך החניון קומה עליונה רק שיש 2 בעיות: אני צולע והיה קשה לי לרוץ. אין לי ניסיון נהיגה על ידני כך שכל נסיוניות ההתנעה שלי כשלו - גם ככה ניסיתי לנהוג על רכב ידני של חבר ולא הלך לי. מסקנה- טיפטרוניק שולט !!!

NNN747

New member
מזל טוב!! אני לא מבין...

את כל התלונות... שטסתי בחופש לבנגקוק הטרמינל היה פשוט מדהיםם!! הגעתי ברכבת בול לפתיחה של הטיסה ותוך 20 דקותץ חיכיתי בדיוטי פריי ליד השרוול! הטרמינל פעל חלק ויפה {בין היפים בעולם} פשוט אני ממש ממש מרוצה ממנו וממש גאה!

daveair

New member
כמה שאני קיטרתי על הטרמינל, עדיין

עדיף על טרמינל 1. אז אשלח מזל"ט גם כן לטרמינל, ונקווה שהבעיות שלו יפתרו.

aviy99

New member
קול ששון וקול שמחה

קול מטוס וקול טרמינל

singera

New member
יש לנו אחלה טרמינל, היה בהרבה

טרמינלים ובודדים הם ברמה שלו ומעלה לדוג': אורלנדו, קולורדו, מיאמי, שוויץ. אסור להשוות אותו לטרמינל של אלעל או TWA בJFK - חבל שלו משפצים את הטרמינל של TWA היה יכול להיות טרמינל מאוד יפה ועכשיו הוא מוזנח. גם טרמינל נתב"ג 1 היה ברמה מאוד גבוהה לדעתי ואיני מבין על מה אנשים התלוננו.

אנשים התלוננו...

כי הטבע שלנו כישראלים הוא להתלונן, טוב? נתלונן... לא טוב? ברור שנתלונן... ככה אנחנו הישראלים, חרא של צרכנים שכל הזמן רק מוצאים את הרע וכל הזמן מחפשים איך להתלונן... כמובן שלא כולם ככה, אבל המווון....

yoni67

New member
טוב בסדר נגיד משהוא טוב

יש שם אחלה אינטרנט מהיר וחינם

yoni67

New member
דבר אחד בטוח הקפה שם הוא היקר

ביותר בארץ 13.5 ש"ח לכוס פשוט גניבה הבעיה שבעלי החנויות אומרים שהם חייבים לקחת מחיר כזה בגלל דמי השכירות הגבוהים טוב נו עוד פעם הרשות אשמה

תמצא לי מקום...

אחד בעולם שכוס קפה בשדה תעופה שווה במחירה לכוס קפה בעיר או משהו... ידוע שבכל העולם שדה התעופה יקר פי כמה ממקום רגיל...

singera

New member
אני לפני כל נחיתה מבקש יפה מהדיילת

2 פחיות קולה בעיקר שיש החלפת מטוסים אני נזכר ששילמתי 2$ ב1999 עבור בקבוק קולה של חצי ליטר בטרמינל EWR.

singera

New member
ואגב זה עולה שם 10% יותר מכל ארקפה

אחר. איני מבין גם למה שמו ארקפה בזרוע D ובדיוטי פרי ואין ארקפה בשחקים.

yoni67

New member
כי בשחקים יש גם ככה 3 בית קפה

מקדונלד קפה זה שלידו וזה שבקצה השני

ny22

New member
מנהל
מזל-טוב../images/Emo140.gif../images/Emo20.gif../images/Emo65.gif../images/Emo160.gif

למעלה