נתב אלחוטי של סיסקו cisco 877W

indior

New member
נתב אלחוטי של סיסקו cisco 877W

האם ניתן לקנפגו כך שבחיבורי רשת תופיע הצלמית של "שער אינטרנט " ? או שזאת הגדרה שצריך לבצע בתוך מערכת ההפעלה עצמה ?

indior

New member
אז בשביל מה התגובה ?

רק לראות את שימך על הדף ??

indior

New member
איש !!

שתבין ! אנא הפסק להגיב להודעותי בקשתי זאת ממנהל הפורום בקשתי תעזרה מאנשים היודעים ומכירים את הנתב , את התשובה שלך היה מותב כי לא היתה נכתבת ! אין לך מונופול על הידע וגם לי אז לדברים שאני לא יודע אני לא כותב סתם תשובות !! ישנם עוד הרבה דברים שיש לי ללמוד , אבל אני לא מתנהג כמוך . אז הפסק להגיב למה שאני כותב ,אלא אם יש לך תשובה מועילה , לסתם ויכוח אין לי כוח להכנס איתך . מצידי המקרה איתך סגור נקודה סופית !!

nogarubik

New member
indior

אני גם לא מבינה ב- uPnP ואני עובדת בשירות לקוחות של ספקית גדולה.

indior

New member
לא משהו להתגאות בו

לא משהו שהיית צריכה לפרסם נכון ?

indior

New member
תגיד בקשה פשוטה אתה לא מסוגל לבצע ??

אתה חייב לראות את שימך תקוע בכל הודעה והודעה ?? לך מכאן לך ילדון קטנטן

wa11a

New member
חחחח

זה מדהים כמה אין לך סבלנות "ילדון קטן" אוי באמת אני מפסיק את ההודעות הטיפשיות שחסרות כל טעם מנהל בבקשה תמחוק את כולן תודה

indior

New member
אני רוצה לקבל חיווי

של זמן חיבור ומהירות הנתב לרשת ,כלומר את כמות/נפח התעבורה בזמנו עם נתב אלחוטי אחר היה לי את הצלמית של "חיבור שער אינטרנט " ובו הופיע כמה זמן וביזה מהירות הנתב מחובר לרשת . כמו כן בנורטון סק' 2008 יש אופציה לראות מי מחובר לרשת האלחוטית .

indior

New member
יצא גם יצא

יש את ה: אנטיוירוס סקיורטי ואני חושב שגם WORKS פשוט החבילה הזאת לא מעניננת אותי כל כך .

MaD-d0g

New member
אותי מעניין ה save and restore ו goback

לדעתי GoBack זה חובה על כ-ל מחשב

indior

New member
מדוע אתה לא משתמש

במערכת החדשה של נורטון אני חושב שקוראים לה 360 או משהוא כזה הוא כולל את מה שתארתה פלוס עוד כמה פיצרים טובים .

MaD-d0g

New member
שמעתי על זה...

אני אבדוק את זה.. תודה
אני מחפש משהו שהוא לא כבד מדי על המערכת.. וגם ההרד דיסק שלי לא כזה גדול.. אני לא יכול להרשות לעצמי גיבוי אחד על אחד כל יום

ygili

New member
גיבוי מובנה בווינדוס

Start - > Run : ntbackup​
ישנו כלי גיבוי מובנה בווינדוס. ניתן לבצע שם גיבוי תקופתי למחשב (כולו/חלקית) עם אפשרות הוספת הדלתא לגיבוי (רק מה שהשתנה).

למעלה