נשמע לכם סביר?
גם סיפור עצוב

Cat hy

New member
נשמע לכם סביר?../images/Emo4.gif גם סיפור עצוב

שלום! אני בדרך כלל משתתפת בפורום חתולים אך יש לי שאלה: הכלב (גור קטן בן 6 שבועות) של השכן שלי נפל לפני שבוע מקומה שלישית. לקחו אותו לווטרינר במצב לא טוב כמובן. הווט קבע שיש לו מעט סיכויים לשרוד ונתן לו רק אינפוזיה ומשכר כאבים. אחרי 5 שבועות, הגור האומלל הזה מת... מעבר לכל הכאב והעצב הזה, נראה לכם סביר שהווטרינר דורש 800 שקל עבור "הטיפול" הזה?

Dark faith

New member
למי שמבין במחירים,

הייתי ממליצה שתפרסמי את כל הטיפול, כמה ימי אישפוז עבר הכלב. האם הוא טופל רק ע"י משככי כאבים והחדרת נוזלים.

Cat hy

New member
היה מאושפז 5 שעות ועם הטיפול שכתבתי

החדרת נוזלים ומשככי כאבים.

Dark faith

New member
בהודעה המקורית ציינת שהכלב מת כעבור

5 שבועות. בגלל זה היה הבילבול.

Dark faith

New member
בהודעה המקורית ציינת שהכלב מת כעבור

5 שבועות. בגלל זה היה הבילבול.

סיביון

New member
זה ממש לא מחיר סביר

נראה לי לפחות פי 2 מהמחיר מחירון. אלא אם כן האשפוז של ה-5 שעות היה בשבת/חג/לילה (וגם אז זה גבוה מדי).

זה מוגזם../images/Emo70.gif../images/Emo190.gif../images/Emo85.gif../images/Emo140.gif

למה הוא מבקש כל כך הרבה כסף אם הוא לא עזר בשום דבר
:-\
אולי בגלל האינפוזיה שהיא יקרה מידי(הסיכויים כלושים
)
הוא כי הוא מרמה אותך וסתם רוצה כסף וממציא תירוצים

Cat hy

New member
כן, לפי התעריפים שPCP שלח

זה ממש יוצא פחות מחצי. אלך לספר לשכן שלי. אני בטוחה שהווטרינרית שלי לא הייתה לוקחת מחיר כזה. היא תמיד הוגנת עם החתולים שלי. לוקחת אפילו תמיד מתחת למחירון.

SoosKatan

New member
אוי ואבוי

זה מעלה בי זכרונות רעים מאוד!!!! הייתה לי חתול גדלתי אותה חצי שנה והיא הייתה הנשמה שלי. בגיל חצי שנה היא נפלה מקומה 5 וכמובן גססה. רצנו איתה לוט' והוא ידע (וגם אני ידעתי) שאין לה שום סיכוי לחיות (היא שברה 4 רגליים ונפלה בחוזקה על המוח) אבל הוא היה חייב לעשות הכל!! והחתולה הייתה כבר "מתה" אבל הוא עשה לה איזה 10 ניתוחים... ואח"כ לקח על זה גם איזה 900 ש"ח. אני לא חזרתי יותר לוט' הזה. יש עוד כמה סיבות בקשר לזה שאני לא יעלה לפורום. זה וטרינר שבטח רובכם מכירים . הוא מאוד ידוע ויקר. מרמה"ש.

למעלה