נשיקה...

corpion1

New member
נשיקה...

איך אתם אוהבים להתנשק עם הבת/בן זוג שלכם/ן? כלומר, איך אתם אוהבים את הנשיקה טכנית ולא את האווירה. פתחו שירשור, זה מעניין

לורן29

New member
הרבה לשון הרבה תשוקה

וכמה שפחות רוק/ריר ושות' נשיכות קלות מתקבלות בברכה

datnyc

New member
שפתיים

על שפתיים, בתוך לשון, ארוך ארוך, בעוצמה, ולא לשכוח את הידיים שמלטפות

נימרודM

New member
לשונות

שמסתרגות, שפתיים מחליקות רטיבות. יין שעובר מפה לפה, נשיכות זריזות וידיים שמחזיקות את הראש שלה בעוצמה ובעדינות. נשיקה היא תשוקה עזה כמו זיון

בפעם המי יודע כמה...

לא אוהבת להתנשק בכלל. מתנשקת עם בן זוגי כי זה מסב לו הנאה.

alfalf

New member
לא יכול בלי

ולעניין הטכני - זה לא טכני ובכלל אין חוקים.

../images/Emo45.gif

אוהבת להתנשק ואכן אין חוקים. יש מיליון פרמטרים המשפיעים על הנשיקה. הכל בעיניי המשתמש. זה דל מדי לנסות אפילו לתאר...

חיבוקון

New member
מסכים, אבל בכל זאת ננסה

מוזיקה שקטה וחרישית מפזרת את צליליה בחדר החשוך, אור נרות מאיר את המיטה הגדולה בצד החדר, ריח משכר ועדין של קטורת בחלל החדר. אני מזמינך לריקוד, מצמידך אליי מרגיש את גופך החתולי נמצד לחזה שלי, את איברייך נצמדים בתשוקה לאיבריי כאילו היינו פאזל מושלם. ידי עוברות על גבך בליטוף עדין מעביר זרמים של חמימים ונעימים. מריח את שמפו שיערך, נושם אותך כאילו היית הפרח היפה בעולם, ידי יורדת לישבנך מצמידה אותו אליי, גורמת לאוני להתרומם אל על, גורמת לו לתהות מה יש תחת החצאית הקצרצרה שלך. אני מוצא את בשקע שבצווארך מצמיד אליו שפתיים רעבות, נהנה לראות את עינייך העצומות ולשמוע את אנחותייך הענוגות. הפה שלי עולה בנשיקות קטנות ללחייך, סנטרך, נהנה לאטות את ראשך מוטה לאחור לא מתאפק ומנשק את צווארך בשנית, מעביר עליו לשון ארוכה וחמה. שפתיי מרפרפות על שפתייך, לשוני עוברת על שפתייך משרטטות אותן מחדש, נושך קלות את שפתך התחתונה, מכניס אותה לפי ליניקה שאומרת עוד ועוד. מחפש את לשונך בעזרת לשוני, מוצא אותה מזמינה לריקוד של אהבה, את מוציאה אותה החוצה כאילו בשובבות, כאילו מתריסה כנגד העולם ואני לא מתאפק קולט אותה לפי יונק אותה כאילו הייתי תינוק בן יומו, דוחף אותה לפיך נהנה לחוש את שפתייך סוגרות עליה, ידי מצמידות אותך יותר בחוזקה אל חזי, כאילו אומר לך את פה ואין לאן לברוח.

יאם יאם...

גרמת לי לפרץ געגועים מחודש לחבר הרחוק שלי....

משחקי שפתיים, שיניים, לשון

עדינים ... (לא עמוק מידי ובלי יותר מידי רוק) ... פגישה קלילה של השפתיים, מגע מרפרף, נוגע לא נוגע. נשיכה קלה של השפה העליונה וליקוק. ושוב רפרוף ומגע קרוב יותר תוך כדי הסנפה הדדית ... ולשון פוגשת לשון ... ונגיסה קלה של השפה ומשם לרדת לצואר ולהמשיך ......

../images/Emo94.gifאחחח...מזקיר מס' 1

מפגש של שפתיים, תערובת של ריחות וטעמים.... רק מלחשוב על כל הטכניקות והתחושות שכולם כתבו פה....

shellush

New member
אוי, נשיקה זה חלק חשוב ביותר...

נשיקה שטובעים לתוכה, והלשונות מתערבבים זה בזה, המציצות הקטנות של השפתיים תוך כדי, בלי רוק כמובן, זו נשיקה שיכולה לערפל חושים הכי מחודדים, מחרמנת ביותר!!

shellush

New member
אני מנסה ומנסה אבל אין, לא יורד

האסימון הארור... תרגום רש"י PLEASE

למעלה