נשיקה.... כזו עוד לא הייתה

סקסיית

New member
../images/Emo107.gifהאו האו...

ואיך את שוכחת את הנשיקות של עדנה וספינקס?
תודי שהן הכי שוות...

סקסיית

New member
הממ... תשמעי...

יש כמה זואפילים שיגידו לך שזה גם מיני...
אני חולה על הנשיקות של התולילות שלי מילקי מאולפת לתת נשיקה לפני שאני פותחת לה את הברז לשתות... זה כזה מתוק

Doggy Lover

New member
אנדי היה מאולף

הייתי אומרת לו "נשיקות" היה מצמיד את הפה אליי ומלקק... אוףףףףףףףףףףף מתגעגעת אליו נורא <עדיין> עדנה וספינקס... אוי ווי, שניהם עם halitosis - לא סימפטי

הזיכרון היחיד שיש לי כרגע

הוא כאב עצום בפה ובשפתיים מרוב נשיקות זו תקופה נפלאה ותודה שהזכרת לי אותה גרררררררר אני חושב שהיינו מזדיינים 5 פעמים ביום

הזכיר לי גם משו..

הכרתי פעם מישהו באיזה מועדון וקבענו להפגש שוב למחרת. מרגע שנפגשנו התיישבנו על איזה ספסל והתנשקנו במשך כמה שעות ולמחרת שנפגשנו שוב, לא יכולנו להתנשק כי השפתיים היו נפוחות מאוד ובהמשך פצועות מאוד.. אבל היה מאוד כדאי. אחרי זה היינו שנתיים יחד.

סקסיית

New member
איזה כיף זה../images/Emo9.gif

הכאב הזה שהוא בא רק מדברים טובים ונעימים

Blimunda

New member
נשיקות

הן שונות עם גברים שונים... אין על נשיקות ראשונות... הרגעים האלה של הלפני, כשעוד לא יודעים אם באמת הולכים להתנשק או לא... הפרפרים בבטן. ולא מדברת רק על "ה"נשיקה הראשונה... הנשיקה הראשונה שלי אי פעם הייתה בגיל 15, הנשיקה הזאת התחילה מערכת יחסים של 8 חודשים עם בחור שהיה מבוגר ממני בדי הרבה, אבל היה כזה מתוק ותמים שאני הייתי ה"בוגרת" בינינו. קשה לשכוח את ההתרגשות הזאת... זה היה אחרי שיחה של כמה שעות טובות, כשכבר נגמרו לנו המילים. הנשיקה הראשונה שלי עם בעלי... ישבנו בחוץ אחרי שטיילנו לנו והסתכלנו על כוכבים. אני ישבתי על הקרקע והוא ישב על ספסל מאחורי ועשה לי מסאז' בכתפיים (אגב, רוב הנשיקות הראשונות שלי היו אחרי מסאז'ים). כל פעם שהרמתי את הראש להסתכל עליו הייתה לי צמרמורת. הוא נישק לי את הצוואר, ואמר לי שיש לי צוואר יפה, אחר כך את המצח, ואת העיניים... ובסוף אמר לי כמה שהשפתיים שלי יפות בעיניו, ונישק גם אותן. המשכנו להתנשק די הרבה זמן, והשמיים התכסו בעננים. אחר כך היו רעמים וברקים (יודעת שזה נשמע קיטשי לאללה, אבל נשבעת שזה מה שהיה). ועוד אחת (וכאן לא אפרט), הייתה הנשיקה הראשונה שלי בהרבה מאוד זמן עם גבר שהוא לא בעלי.

סקסיית

New member
אז רגע....

בעצם... כל הקלישאות עובדות???
סתם סתם... יפה מה שכתבת על בעלך. מרגש ביותר. פשוט הזכרת לי איזה סרט מאתמול בלילה (אחד מאלו שגרם לי לכתוב את הפוסט) שהבחור מהלל כל פרט ופשרט בגוף של הבחורה והכל בתקווה לקבל נשיקה ואח"כ...
מקסים...

Blimunda

New member
טוב נו

הייתי תמימה בת 17 כשנפגשנו... לא בטוחה שהיום זה היה מצליח כל כך בקלות... (על מי אני עובדת... ברור שזה היה מצליח, מחמאות ממיסות אותי לגמרי)

גם אני נשיקות

נו מה עדיף עבודה לאוניברסיטה או סקר על נשיקות
נשיקה ראשונה - לא ממש זוכר הייתי פושע קטן וממש צעיר נשיקות כיפיות שהיו לי עם "האהבה הראשונה" מכירים את זה שכל נשיקה הבטן מתהפכת אהבה טהורה עם כל החושים נשיקה מפתיעה ממישהי בעבודה שממש לא חשבתי בכלל מעוניינת הצמידה אותי במעלית ודפקה לי נשיקה כמו בסרטים יצאתי מסוחרר מהמעלית ועם רומן של כמעט שנה עם מאהבת מהעבר פשוט נמס מהנשיקות שלה פרטנרית מושלמת לנשיקות אחחח רוצה עוד קצת אלה נשיקות שאתה פשוט מתחיל לרחף אשת חיקי מקסימה אבל לא פרטנרית לנשיקות איך שאני אוהב נשיקות

סקסיית

New member
אז יש לי שאלה חשובה

אם הנשיקות שלה גרמו לך לרחף...אז למה היית צריך מעלית?

מהמעלית יצאתי עם סחרחורת ../images/Emo8.gif

הנשיקות שריחפתי איתן קשרו לי חוט לבולבול והייתי כמו בלון

מיכאלל34

New member
נשיקות

בצעירותי היה לי טקס קבוע שכלל מסאג', נשיקות בעורף, מילות פירגון לשפתיים ונשיקה. היום אני ישיר, איך שמרגיש לי. יצאנו לפגישה, את ניראת טוב ובא לי לנשק, אני מנשק.

סקסיית

New member
דווקא נשמע לי טבע טוב

למה לשנות אותו? לא שיש רע בגישה הישירה....

honey bundle

New member
../images/Emo25.gif

הכל טמון בנשיקה כי הנשיקה יכולה ללמד המון על ההמשך - עוצמה ורכות, טעם, ריח, ותואם. תואם בעצמה ובתנועה. אין נשקנים גרועים (מבלי לקחת בחשבון את אלו שלא אוהבים להתנשק) הכל עניין של התאמה בין שניים. וכשיש את ההתאמה הזו
... (יש לי בונוס על שאלת רשות?)
הנשיקה הראשונה בגן חובה, עם החבר הראשון שלי, יפיוף תמים שלימים חזר בתשובה. והוא נישק אותי פתאום לגמרי בהפתעה בזמן שחפרנו בחול מחבוא לממתקים
נשיקות טובות מרטיבות אותי
מדליקות אותי, מטריפות אותי לגמרי
אוהבת נשיקות שבאות לגמרי בהפתעה
בבת אחת באמצע המשפט
יש נשיקות שישר מציפות לי את העיניים בדמעות כמו אלו שמתנשקים אחרי הרבה זמן
שלא נפגשים (הרבה זה עניין סובייקטיבי לחלוטין)
הנשיקות של לפני הזיון כשהגוף שלי על הקצה על סף פיצוץ
ואני מאבדת נשימה
יש את הנשיקות שבאות לפעמים באמצע הזיון, רכות, משתהות כמו אתנחתא
קצרה בסערה
נשיקות פרידה תמיד משאירות לי צריבה שורפת על השפתיים והלשון לשעות רבות אחרי
כשאני מתנשקת אני מתנתקת מהסביבה
העולם שסביב חדל להתקיים ואני כולי נתונה למעשה הנפלא
מכורה לנשיקות "הכל כלול" עם שפתיים מלאות, נושקות, נושכות, אוכלות, בתאווה, בהנאה ולשון חמה ורכה, וריח גופו, וטעם תשוקתו, וזיפי היום שצמחו על סנטרו, שורטים אותי, מסמנים אותי וקול אנחתו, וכף ידו על חזי, שולחת זרמי עונג מן הפטמה, משבשת את נשימתי, מענג ומענה, הודף ועוטף, מתגעגע ומתעתע בי. הנני, נשק אותי

למעלה