נשים מניקות בציבור

lavendula

New member
לא מניקים בפומבי מתוך אקסיביסיוניזם

מניקים כי זה מה שהתינוק רוצה וצריך, ואי אפשר להתסגר בבית איתו עד גיל כמה חודשים/שנה/שנתיים, בגלל שיש אנשים חסרי רגישות שזה מביך אותם. כל יציאה מהבית היא "הגיונית". ורק לידיעתך, יש תינוקות שלא מוכנים לאכול מבקבוק, לא משנה כמה מנסים! יחד עם זאת, אין זה אומר שהנקה בפומבי צריכה להיעשות באופן פרובוקטיבי. אפשר בהחלט להניק מבלי שבכלל ירגישו בכך, ומבלי לחשוף שדיים בפומבי. ורק לידיעתך, יש תינוקות שלא לוקחים מוצץ, לא משנה כמה מנסים, ורק הציצי מרגיע אותם! השאוות הנקה, כלומר, האכלה או הרגעת תינוק לעשיית צרכים הינה דוחה ולא במקומה. עכשיו בואי נבדוק מה יותר אגואיסטי...

liir

New member
רק לחדד

כתבת : "בגלל שיש אנשים חסרי רגישות שזה מביך אותם" אין קשר בין להיות מובך ללהיות חסר רגישות. כאילו זה לא שאנשים הם חסרי רגישות -> ולכן זה מביך אותם.... הבכה היא כמו הסמקה...זה קורה בגלל מליון ושש סיבות. אבל לאו דווקא זה קשור לחוסר התחשבות.

lavendula

New member
הכוונה הייתה

שדורשים ממני להתחשב בסביבה ולא להביך אותה, בזמן שלא בהכרח יש לי ברירה אלא לחלוץ שד ולהניק את התינוק שלי. הדרישה הזו היא בעיניי חסרת רגישות. חוסר רגישות כלפי התינוק, קודם כל, שתלוי בציצי של אמא שלו, בין אם לצרכי האכלה, ובין אם לצרכי הרגעה/הרדמה. חוסר רגישות כלפי האמא, שמה הוא "חטאה" בסך הכל? שהיא רוצה להמשיך לנהל חיים רגילים ככל האפשר, ולא להסתגר בביתה, או באיזו פינה אפלה ולפעמים מלוכלכת (צינוק הנקה), רק בגלל שהיא בחרה להניק את הילד שלה. אני חושבת שאדם בוגר ונבון יכול להבין את הצורך הזה, ונראה לי שעל אף המבוכה ש*אול* תיגרם (לרוב לא רואים כלום - בכל מקרה, הרבה פחות ממה שכל בחורה מצויה חושפת כשגרה), יותר קל למבוגר להתגבר על המבוכה מאשר לתינוק על רעבונו או כל מצוקה אחרת. הרי רוב רובן של הנשים המניקות בפומבי לא חושפות דבר, אז על מה כל המהומה?

liir

New member
האמת אין לי מושג...השרשור התארך

מעל ומעבר... באמת שלרוב אם לא כולן מניקות בצנעה....ולא רואים כלום.... ואני בכלל לא הנקתי עד היום אז אין לי מושג....
גם לא הבנתי אם השרשור הוא על הנקה בציבור בכלל או הנקה חשופה בציבור...מבולבלת כבר

lavendula

New member
השרשור הוא על גם וגם

ובכלל פתח אותו טרול אבל התפתח דיון מעניין.

פרינסה

New member
גברים כן משתינים באמצע הרחוב

וגם מגרבצים אז אולי שהם יעשו את"זה" בבית? שאלת את החבר'ה אם לא מפריע להם גם שהאישה יולדת מהכוס? בטח גם זה מעורר בהם סלידה באמת תשאלי אותם ועוד משהו.... תגדירי סיבות הגיוניות לצאת מהבית כשאת מניקה? לבית קפה מותר לי לצאת? או שאני אחכה שהתינוק יהיה בן שנתיים? ממש כואב שאישה כל כך לא מודעת למקום המדוכא שבו היא נמצאת

טוש3

New member
אז לשבת שנה בבית אלא אם כן יש לי

"סיבה הגיונית"? את יכולה לתת לי את רשימת הסיבות ההגיונות, שאדע מתי מותר לי לצאת מהבית אם התינוק שלי שיונק שנה?

כתומה30

New member
תשאלי את אותם הגברים

האם הם גם סולדים מאותן נשים, שהולכות ברחוב עם גופית קשירה דקה ושקופה, ללא חזייה ופתוחה מאחור בגב
... (לא מחזה נדיר במיוחד בתל אביב באוגוסט, למשל) איכשהו נראה לי שרוב החבר'ה שלך שם לא היו מתנגדים לזה... למעט בקרב דתיים, גברים אפילו שמחים בדרך כלל על האופנה הזאת
אז פתאום כשמונח תינוק ליד החזה זה "בוטה"/חצוף/לא מתחשב? אישית הנקתי ליד אנשים לא פעם במשך שנתיים. זה אף פעם לא היה עם חיתול כי היונקת לא הסכימה לסידור כזה או אחר. תמיד עם חולצה שמאפשרת הסתרה מקסימלית. אני מוכנה להסתכן ולומר שמעולם אדם זר לא ראה בחזה שלי שמינית ממה שרואים אצל נשים עם חולצה שקפקפה/ללא חזיה/מחשופים גדולים. ואגב, למען הסר הספק, תמיד דאגתי להתחשב בנוכחים כמידת האפשר. כשהנקתי בבית של חברים/משפחה רחוקה הקפדתי לשאול אם אפשר להניק פה לפני שהנקתי בסלון. יש משהו בעצם השאלה, כשאדם מעמיד עצמו במקום של "מבקש להתחשב" שגורם לאנשים לאיזו מחוייבות להיענות, ולהשיב ממקום שמחפש להתחשב גם. (יחס גורר יחס...)

זה הכי טבעי שיש אבל אני בעד להסתיר

בעיקר כי יש אנשים שלוטשים עיניים, או מובכים ואני בעצמי מובכת להציג בחופשי.

לפני שילדתי את בני הבכור זה גם נראה

לי מביך בטירוף. אחרי שילדתי הבנתי עד כמה זה בלתי נמנע. הנקתי אותו באופן מלא, ובלי תחליפים, והמשך ההנקה בחוץ היתה פשוט המשך טבעי לעניין. בהתחלה הסתרתי עם חיתול וכאלה, אבל ככל שהתינוק מתבגר זה נהיה יותר קשה. עם זאת אציין, שהקפדתי לא לחשוף את כל הציץ, ופשוט פיתחתי לי מיומנות לפתוח חזיה ולהאכיל בלי שרואים כלום - אחרי כמה פעמים שעושים את זה זה ממש לא מסובך, בעיקר כשיש שד בגודל ממוצע (עם שדיים גדולים זה מסובך יותר...). בקיצור, הנקתי בציבור בלי להתערטל, ולא רואה למה זה צריך להביך מישהו שאני מאכילה את הילד שלי בתזונה שהכי טובה בשבילו.

בלינקה

New member
אחרי טיפונת אימון

לא רק שלא לוטשים עיניים, אלא גם מתקרבים, מלטפים את התינוק, מנהלים שיחה, ומופתעים נורא כשאת פתאום מעלה לגרפס. כן, גם עם חזה מאד גדול. וחוצמזה, אם זה יהיה מחזה נפוץ ורגיל, ולא יוצא דופן, אנשים יתרגלו ולא יובכו.

C a t o m

New member
../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif מסכימה איתך מאוד!!

"אם זה יהיה מחזה נפוץ ורגיל, ולא יוצא דופן, אנשים יתרגלו ולא יובכו" - את כל כך צודקת!!! החברה שלנו הפכה כזו מעוותת ורבויית אובססיות לסקס שכבר שכחו לגמרי למה לאישה יש שדיים- וזה עדין בראש ובראשונה על מנת להניק. וזה משהו שניתן יהיה "להתגבר" עליו רק עם חינוך להנקה, כי ברגע שזה יהפוך להיות מאוד נפוץ ויהפוך מחזה שנראה בכל מקום כל הזמן יעלמו כליל התגובות הקיצוניות... אבל דברים כאלה לוקחים זמן.. ובינתיים מסכימה עם כל מה שנאמר- טובת הילד היא מעל הכל, ומכיוון שאני נוטה להאמין ששום אמא ששולפת שד על מנת להניק בציבור לא חולפת בראשה המחשבה ש"וואלה בואו נתגרה בסובבים ונחשוף בפניהם את השדיים הסקסיים שלי"... צריך להמשיך ולהניק איפה שרוצים ומתי שרוצים מבלי להתחשב מה גם שמעולם לא יצא לי לראות אם מניקה על ספסל בקניון ולראות לה יותר מאת החלק שגם ככה רואים במחשוף חולצה רגיל...

liir

New member
זה יקרה כשנשים ילכו חצי ערומות

עם ציצים בחוץ, כי אז החברה באמת תראה בציצים כמו ידיים חשופות עד אז לא נראה לי שהחברה תראה בזה משהו אחר. מה לעשות העולם מתקדם....לטוב ולפחות טוב. כל הזמן מסתירים את הציצים בחולצה. המקום היחידי שלרוב הציבור רואה ציצים בפרהסיה זה או בבלוגים בתפוז בלילה או בסרטים אירוטיים ובטח מיותר לציין שבשום מסגרת לא שמים דגש על הנקה....וגם אם כן, בגלל ששמים רוב הזמן את הציצים בחולצה לא יראו את זה בחיים כמו אף או פנים. אבל אולי אני עוד אופתע

misisipi river

New member
מניקה איפה שהילד רוצה לאכול !!!!!!!

כל אחד אחר יכול לקחת סנדוויץ או ללכת למסעדה בית קפה ולאכול איפה שבא לו למה לילד שלי אסור כי איזה גבר לא נוח לו אבל לבהות בציצים שלי נוח לו ועוד איך הילד שלי צריך לאכול !!! מי שלא נעים לו שלא יסתכל אנחנו לא בוהים לאנשים אחרים בצלחת!!!!! וסליחה זה שאתם מגרבצים/ מחטטים באף/ נגרדים בתחת בפומבי זה בכלל לא דוחה , נכון?

דוחה מאוד

ןגם השואה זו כמו השואה לעשיית צרכים אינה במקומה. יש מעשים שמחנכים לעשייתם לא בציבור. תודה על גל הבחילה אחרי שבת רגועה בלי...

למעלה