נשיא ללא כבוד עצמי .

ethanTN

New member
הילדים כנראה יהיו נוצרים

ולא זכור לי, יגאל, שמישהו שם אותך לשופט מה דתם של ילדי לעתיד, של רב רפורמי כלשהו או שלי. אבל אני בהחלט מבין לליבך, מדי פעם יוצא רב נורמלי, והדבר היחידי שהיהדות הרבנית החשוכה יודעת לעשות זה להכפיש את מי שמסכן את השליטה שלה בעדר הכבשים (סליחה, מאמינים).

yigalilan

New member
אני לא שופט , אני רק קוהע עובדה . מה

להיו הילדים שלכם ? לא תרנגולת ולא ארנבת . נישט א הין און נישט א הער !

ethanTN

New member

אתה לא קובע כלום. למעשה, אתה כלום. אין לך חשיבות. נכון שאתה רוצה לחשוב שבכל מדינה, ולכל בן אדם, אכפת מי הוא יהודי, בסופו של דבר אנשים כמוך הם פחות מ5 מיליון בעולם, כל כך מעט, ככה שכנראה גם ליהוה לא באמת אכפת מכם כמו שהייתם רוצים.
באשר לילדיי, יהודים הם בהחלט לא יהיו. אם נחליט להכניס אותם לדת כלשהו, לעומת זאת, נוכל בהחלט להטביל אותם.
אבל בריטניה מדינה חופשית, בניגוד לדת עדר הכבשים שלכם, ולספר להם סיפורי מיתולוגיה או לא זו ההחלטה שלנו. איזה כיף זה החופש, אה עדר?

ethanTN

New member
אם כבר

אני אלך עד הסוף ואומר שהיהודים הקראיים הם היהודים האמיתיים היחידים. לעומת זאת, אתם סתם אנשים חלשים שלא הצליחו להתמודד עם כל חוקי היהדות, אז הלכתם עם כמה המצאות של אנשים אחרים שמסלפים את הדת שלכם. טמבלים, במילים אחרות

indior

New member
כמה סיבות

א'- העולם לא מכיר בשלטון ישראלי בירושלים
ב'- הכס הקדוש לא יערוך תפילה במקום מקודש לאיסלם
ג'- יש לנו נשיא פחדן שלא מסוגל להציע זאת
ד'- הנה עוד הזדמנות לטיול פרידה של התייר הנשיאותי על חשבון משלם המיסים הישראלי .

למעלה