נשברתי לכן אני בבית עכשיו

נשברתי לכן אני בבית עכשיו

אני יושב עכשיו בבית אחרי שברחתי מההוסטל.... אתמול הגעתי הבייתה כדי לנוח ולנסות לשכוח מהכל מכל מה שעבר עליי עברה עליי עוד חוויה קשה, קשה מאוד במכירות סנדוויצ'ים שלי אני חושב ב90 אחוז שהחלטתי כבר להתפטר...מקמום הזה כי אני לא מסוגל לשאת יותר את האירועים שעוברים עליי שם מה שקרה לי שם ביום שני..: היה לנו חוסר בכוח אדם , לכן נאלצתי ללכת לבד למכור כריכים במקום לא כל כך נעים לצערי דווקא באיזור תעשייה הזה שאני הולך אליו ...של חדרה יש שם בית ספר לתלמידים/ות שנזרקו/נפלטו ממסגרות חינוכיות רגילות כמובן שאיין לי דעות קדומות עליהם אל אחרי מה שהם עשו לי כרגע אני לא מאחל להם דברים טובים אז מה שקרה שבאתי לבית ספר שלהם הייתי לבד.... הם ניצלו את זה שהייתי לבד (לא כולם רק איזה עשרה עבריינים קטנים) ראו את החולשה שלי ראו שאני קצת לחוץ ואולי קצת מפוחד והתחילו להציק לי...להקיף אותי.לקלל אותי.. לאיים עליי ניסו לגנוב לי בכוח את הסנדוויצ'ים מהסלסלה... וגם הצליחו להתמסר עם זה כמו שמתמסרים בכדור הייתי צריך להתחנן שיפסיקו גם מי שרצה לקנות לא יכל כי הייתי עסוק בלגרש את הילדים הרעים ממני גם הילדים הנחמדים לא יכלו לקנות... איימו עליי במכות "חכה מה אני אעשה לך בחוץ" בגלל שסירבתי לקחת שקל פחות כביכול זה לא שלא רציתי פשוט אסור לי.... בגב היה לי תיק עם פחיות שתייה ניסו להכניס לי שם ידיים באלימות הרגשתי שממש דוחפים אותי מאחורה וגם נתנו לי כאפות בעורף והכי מפחיד שהיה לי באירוע הזה זה שניכנסתי לאיזה כיתה לא זוכר למה אולי בגלל שרציתי לברוח מהם הם חסמו את דרך היציאה שלי מהכיתה כדי לנסות לגנוב ממני ...סנדוויצ'ים עד שנאלצתי לדחוף אותם בכוח ושיצאתי בכוח חטפתי עוד מכות בגב ובצאוור אני לא אחזור לשם נקודה וגם לא למקום ההוא עם האיש באור עקיבא שהפחיד אותי שבוע שעבר... אני לא יודע אם לספר את זה כי אני פוחד שישחבו שאני ממציא שהכל קורה לי בזמן כל כך קצר אבל הכל אמת איין בדייה אני נשבע זה לא הכאפות שקיבלתי זה לא מה שכואב לי.... זה כאב ההשפלה זה הכאב שבנשמה זה המראות של הזכרונות שעולים לפני השינה ותוך כדי הקימה בבוקר זה הסיוטים שחוזרים להיזכר בבנות שנהנו לצחוק .... בלעג שלהם אליי לו רק ידעו כמה הם הכאיבו כמה הם מכאיבים על זה הם חיים על זה הם ניזונים על להשפיל את האחר והחלש מהם דווקא היום יום הזכרון לרצח יצחק רבין הארוע שסימל מכל מה האלימות יכולה לעשות ולאן זה מוביל אותנו אני כבר אמרתי לעצמי : די לאלימות הבטחתי לעצמי שאשתדל תמיד לא להרים ידיים על מישהו אבל למה תמיד יש ביננו שהאלימות זה הלחם מחייה שלהם? אז אני עכשיו בבית כי כאב ההשפלה עשה אותי מאוד עצוב והרגשתי שההוסטל לא מקום טוב להירגע בו אתמול נסעתי באוטבוס והתמלאתי בעצב חזרתי להוסטל ארזתי ובתי הבייתה אני מסתגר בימים האלו בבית אני רוצה לישון כדי לשכוח את המציאות הזו....

הפחד מלהתרושש גומר אותי

העניין השני שמלחיץ אותי מאוד כרגע שדי שובר אותי ומדאיג אותי זה האישה החדשה שאבא שלי הכיר אף פעם חשבתי שאם תהיהי לאבא שלי אישה אחרת זה יהיה כזה גיהנום מבחינתי אז מה שקורה זה שאבא שלי מוציא עליה הון כספי כניראה בגלל ההתלבות שלו ומבטיח לה אפילו טיול לחו"ל כבר עכשיו הוא קונה לה מתנות כאילו איין לו אלוהים כאילו יש לו מיליונים בבנק זה מאוד הדאיג אותי העניין הזה כי אני מפחד שהוא התרושש כפסית אי פעם ואז הכל נופל עליי תמיד שיש לו בעיות זה נופל עליי ולי כבר איין כוח יותר לטפל באנשים אחרים כי כבר לעצמי איין לי כוח אייך שזה ניראה לי עכשיו ואמרתי לו בפנים: שהיא נשארת איתו רק בגלל המתנות שלו היא אפילו לא מחבקת אותו בחזרה... כן אני פוחד שמשהו רע יקרה בתחום הכלכלי... אל תגידו לי שוב: תן לו לנהל את זה ולא להתערב לו בחיים הפרטיים שלו אבל הוא לא ממש מודע לחשבון בנק שלו (אני אומר לכם) הוא לא מבין בזה רק מוציא כסף וזהו הוא יודע שאם יקרה משהו אז אני אעזור לו ואני לחוץ מאוד ... איפה מקום יותר טוב בשבילי? בהוסטל קשה ומעייף...בגלל כל מה שעובר עליי ובבית יש תמיד את איום הריבים עם אבא ברגע שהוא לא מסכים איתי ומבין אותי אז מתחילים לצעוק אחד על השני ואני מת לברוח רק שאיין לי לאן אני פשוט דואג לו זה הכל ניסתי לדבר איתו על זה ולהסביר לו את הסכנה ... הוא הסכים איתי אבל אני לא יודע לאן זה יוביל ואני שוב מ פ ח ד

ישראל ../images/Emo140.gif

דיברת איתו? אולי תנסה לדבר עם העובדת סוציאלית שלך או משהו אולי יש דרך לפנות לבנק או משהו?

מעיין

היום אחרי שברחתי העוסית שלי התקשרה לשאול מה שלומי ומה ה"סיבה" שברחתי הסברתי לה שלא הבינו את מה שכאב לי והציק לי בהוסטל אפילו לא היא שסיפרתי לה אני חושה שהעניין הובן עכשיו יותר טוב לגבי הבנק עוד לא עשיתי שום צעד ואני באמת שוקל לדבר שם על זה עם פקיד אם יהיה צורך ליל מנוחה ישראל

א ב ד ו ן

New member
../images/Emo26.gif ישראל יקירי ../images/Emo36.gif

כמה התגעגעתי אליך ישראל... כמה אתה חסר לי... אוי ישראל שלי, אני כל כך מצטערת על מה שעברת. לא מגיע לך לעבור את זה. אני מבינה את הכאב שאתה אומר שאתה עובר - כאב ההשפלה. זה כואב נורא. אתה בן אדם כל כך טוב , בין הטובים שפגשתי בחיים שלי וכל כך לא מגיע לך שככה תרגיש... אבל מה לעשות שיש אנשים כאלה בארצינו, אנשים שלא מבינים בדרך אחרת חוץ מבאלימות - אין להם מוח הם מעדיפים להשתמש בכוח וחבל שככה. אם אתה מרגיש שבהוסטל אתה לא יכול להרגע, אם אתה מרגיש לא בטוח שם ולא טוב לך שם - טוב שעשית. הלכת לבית לכמה ימים להרגע, כדי לסדר לעצמך את הראש ולהבין בדיוק מה הצעדים הבאים שלך.
אתה יודע שאני איתך לאורך כל הדרך, לא משנה מה תחליט ומה תעשה - אני איתך
תומכת בך
מאחוריך... בקשר לעניין השני שמלחיץ אותך
אין הרבה מה לעשות, הלכת ודיברת והיית ישיר עם אבא שלך על מה שהחברה שלו עושה לו, היא פשוט מנצלת אותו כספית - והוא לא מקשיב לך..(
) יש סיכוי שאתה יכול לסגור לו את החשבון בנק?
לך תנסה לדבר עם האשה אולי? אולי אם תדבר איתה ותנסה להגיד לה שתעזוב את המשפחה שלכם בשקט, אתה חושב שאולי היא תעשה את זה? אבל אתה גם חייב להבין שאין מה לעשות ישראל, הוא כבר בן אדם בוגר ואני בטוחה שהוא יודע מה הוא עושה, אתה חייב לבטוח בו אפילו שהוא עושה שטויות.. אתה לא יכול לעשות כלום.. אם הוא לא מקשיב לך יש מישהו אחר שהוא אולי יקשיב לו? אם אתה לא מצליח להגיע אליו - תגיע אליה
אני חולה עליך ישראל. אני איתך. שי

שיק'ה שיק'ה...כמה צלקות זה כל..

שלום חמודה אייך בצבא???? מה שלומך מה שלום אהוב ליבך?? מודה לך על התמיכה בי והמחמאות!!!! זה מאוד עוזר לעורר את הרגש החיובי אצלי!!! גם את בחורה מקסימה! באמת מקווה שטוב לך שם עכשיו בצבא!~ עוד כמה זמן נשאר? כן הלכתי לבית להתבודד קצת ולנסות לסדר את המחשבות אבל כמה צלקות זה כל מה שנישאר את יודעת.. ככה זה תמיד! אוהב אותך הינני ישראל!

א ב ד ו ן

New member
ישראל שלי ../images/Emo42.gif

איך בצבא? סוחבים.. לאט לאט וזה עוד מעט נגמר . עוד 5 חודשים לשחרור... אני מודה לך על כל הפעמים שהיית לצידי מתי שהייתי צריכה אותך זו אפילו לא שאלה של רצון - אני תמיד אהיה לצידך לא משנה מה. אתה בן המדהימים שפגשתי בחיים שלי. "כמה צלקות זה כל מה שנשאר" - משפט שאומר הכל, הה? אני מבינה אותך כל כך
אל תדאג ישראל, אני מכירה אותך המון זמן ואתה בחור חזק! יש בך המון כוח, אפילו שאתה לא רואה אותו, הוא ייצא לאט לאט ואתה תיווכח לראות כמה כוח יש לך. אל תדאג, הכל יהיה בסדר, אני מבטיחה לך
שלך שי

One Echoe

New member
ישראל...

אני מצטער שעברת חוויה כזאת... נוראית... לדעתי בכלל היית צריך לזרוק את התיק של האוכל וללכת משם אתה לא צריך לעבור חוויה כזאת, לא עשית כלום. יש אנשים כאלו בארצנו, לצערנו הם הרוב. ואין מה לעשות, צריך להתמודד, להיות חזקים ולדעת להתעלם מהם, וכאן אני מדבר גם אל עצמי. תהיה חזק! אני איתך...אני בטוח שתתגבר על זה. גיל.

גיל ----

שלום לא יכלתי לזרוק את סלסלת האוכל כי חלק מהעבודה זו האחריות מבין? אסור היה לי לשעות את זה אני גם צריך להגן על הדברים ששיכים לעסק שלי זה לא ההי טוב אם הייתי זורק את הדברים אבל באמת הייתי מאוד לחוץ לא ידעתי מה לעשות?? וכן אתה צודק... הם הרוב בארצנו ככה אני חושב לפעמים שהברברים פה הם הרוב בגלל זה אף פעם לא יהיה פה שקט ושלום יש אנשים שחיים על אלימות

אני לא יודעת מה יותר מכאיב לי

זה שמה שקרה לך הוא כשלעצמו מזעזע או זה שאני מבינה ויודעתאייך אתה הרגשת.. ישראל.. אני לא רוצה להשמע כלבה... אבל הנקמה משחררת. תבין מה שתבין, מדניאלה.

אין בעיה אני אסביר

כשתגרום לאנשים שעשו לך רע-להרגיש בידיוק מה שאתה הרגשת אתה תרגיש טוב יותר אני לא מסכימה עם מי שחושב שנקמה זה ילדותי זה דבר טוב מאוד אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך ואם אתה כן עושה קח בחשבון את התוצאות

תלוי איזה טיפוס אתה.

לפתע נזקרתי בסרט אתמול שאביב אמר שאין הרגשה נוראית יותר מלצאת מהכפר לבד וללא זכרונות ואין דבר שיותר משמח מלשוב עם 1000 איש חברים שלו בעייני גם זו נקמה.

למעלה