|נר
יום הולדת שמח לWIKI שלנו

LATIN GIRL77

New member
|נר../images/Emo65.gifיום הולדת שמח לWIKI שלנו../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

לבחורה מקסימה שנותנת פה את כול כולה , מאחלת יום הולדת שמח!!! הרבה מזל טוב, בריאות, אושר, אהבה, הצלחה בכול דרך אשר תבחרי, התגשמות כול חלומותייך, כול אשר תרצי - לו יהי!!! שולחת ים
וירטואלים
שיהיה לך יום קסום

לילך 1233

New member
לWIKI המדהימה המון מזל טוב ליום הולדתך אושר |

בריאות ומזל שתמיד תחייכי ותהיי מאושרת ושיתגשמו כל משאלות לבך לטובה

../images/Emo65.gif../images/Emo213.gifמומולדת שמח ויקי../images/Emo65.gif../images/Emo171.gif

המון מזל טוב יקרה שרק שימחה אושר ובריאות יעטפו אותך
מקווה שאישרו לך יום חופש ואת או-טו-טו בדרך לקרוע את העיר

רוייקו

New member
לויקי הנהדרת של הפורום: יום הולדת שמיחח

אישיותך מלאת חן, אנרגיות וכוחות חיוביים ואת תמיד פה לעזור לאחרים. נאחל לך את הכל הטוב שתרצי בו.. שתהיה זו השנה שתמצאי בה את אושרך. יום הולדת שמח
תודה על כל מה שאת עושה פה למען כולם נשיקות וחיבוקים ממני, רוייקו

חמ סה

New member
יומולדת שמח ויקי ../images/Emo171.gif

מצטרפת לברכות החמות שמעליי ומאחלת לך מיטב ומירב האושר, הבריאות וההצלחה
מזל טוב

יומולדת שמח וויקי!

מאחלת לך חיים טובים אושר ובריאות!! מקווה שאת הולכת לקרוע את העיר!! נשיקות רבקה

שמחה37

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל טוב

מזל טוב לך ויקי היקרה, מאחלת לך שהשנה הזו תהיה המשך ישיר לשנה הקודמת שנה שבה תקדמי את הפרוייקטים החשובים בחייך שנה שבה תלמדי לראות איזה אישה מקסימה את שנה שבה תלמדי להבין עד כמה את מיוחדת שנה שבה תתני לעצמך להיות את,חופשיה ומאושרת ובנימה נומרולוגית השנה אתנכנסת לשנה 7 שנה שבע בנומרולוגיה זו שנה של חשבון נפש התכנסות קבלת תובנות והארות שנה של חיבור למשפחה שנה של שולם עצמי ועם הסביבה. מאחלת לך את הכל הטוב שבעולם. חשבתי שנחגוג בלייב אבל זכרי שאנחנו רק דוחות את החגיגה. אני זוכרת שהיום את זוכרת משהו נוסף אז אני איתך יקירתי בלב ובנשמה
ועוד אחד ממש גדול
שמחה

מזל טוב!!

מאחלת לך רוב ברכות, שמחות אהבה עצמית עצומה ואהבה בכלל.. תשמחי בכל רגע בחייך ותצליחי בכל!

גליי162

New member
יום הולדת שמח לויקי החמודה

מזל מזל מזל מזל מזל ובשפע יהיה לך תמיד מאחלת שבשנה זו תחווי את כל החוויות הטובות והשמחות שכל משאלות לבך יתגשמו אמן ואמן !!!

WiKi

New member
תודה רבה משפחה יקרה ../images/Emo9.gif

ותודה למי שהכיר לי אתכם וגילה לי שיש עוד דרכים ונתן לי את הכוחות לצאת ולכבוש אותן. זהו יום הולדתי ה 30, ציון דרך עגול, אני מניחה שמאוחר יותר אכתוב סיכום כלשהו... המשך יום מקסים והמון תודה על תשומת הלב והאיכפתיות

למעלה