נרתמים להצלת גור כלבים שנדרס

אניהו

New member
נרתמים להצלת גור כלבים שנדרס../images/Emo101.gif

שלום לכל חברי הפורום. אני יוצא מנקודת הנחה שזו לא הפעם הראשונה שמעלים כזו הודעה בפורום, אולם אני סומך על טוב הלב של האנשים שלוקחים חלק בפורומים מעין זה. ביום שבת האחרון מצאנו גור לברדור בן ארבעה חודשים שחצה את הכביש ונדרס. מיותר לציין שהדורס יצא מהרכב, ועם הפרצוף הכי מכוער של העולם הוא הביט בכלב המדמם והמיילל ונסע משם כאילו מדובר בחפץ. הכלב, שבינתיים הוענק לו השם מרלון, נפצע והחל לדמם. הוא פצוע מעט בראש ובעיקר ברגל. הוא הובהל לבית החולים הווטרינרי בבית דגן, שם קיבל עזרה ראשונה שמקלה על סבלו, אולם הוא זקוק לניתוח על מנת להציל את הרגל שלו. עלות הניתוח היא 3000 שקל כולל הוצאות אשפוז. אנחנו מאוד רוצים לעזור אבל אנחנו לא אנשים אמידים כל כך שיכולים לאפשר לעצמם לשלם סכום כזה, לכן פנינו לכל מי שמעוניין לעזור. מה שנדרש מכם זה להתקשר לבית החולים, לומר את השם שלו ולבקש לתרום כמה שאתם מסוגלים. ברגע שנגיע לסכום המבוקש נוכל להכניס אותו לניתוח. לאחר מכן נשקם אותו אצלנו ונמצא לו בית. במידה ונעבור את הסכום המבוקש נוכל לחסן אותו וכמובן אם יהיה עודף (הלוואי) נתרום את הכסף לבית החולים. הצלחנו להשיג 500 שקל, כלומר חסרים לנו 2500 שקל כדי להציל גור מבוהל וחמוד שכל היום בוכה מכאבים ומבדידות. אלפיים חמש מאות שקל כדי לתקן את הפרצוף המכוער של העולם ולו במעט. מספר הטלפון של בית החולים: 03-9688588 שלוחה 0. לומר את שם הכלב (מרלון) ושאלוהים יברך אתכם אנשים טובים. חשוב לציין – אם מישהו חושש לכספו או רוצה לדעת עוד פרטים לפני שהוא נותן כרטיס אשראי וכו' – ניתן להשאיר לי מסר.

למעלה