נרתיק לנאנו

נרתיק לנאנו

רכשתי לי בנוסף..עד שיגיעו הסקינים, נרתיק מתוצרת incase . הנרתיק לא מצטיין במראה מי יודע מה .מה שיאמר לזכותו של הנרתיק הנ"ל זה שיש לו קליפס חזק ממתכת שלא כמו ה evo שמגיע עם קליפס פלסטיק. נתפס חזק במכנס....עבר את מבחני הריצה בסנטרל פארק
עלה כ 19 דולר באפל נ"י.

תודה, ויופי שאתה מעדכן אותנו

יש לי ידיד שנוסע בשבוע הבא לניו-יורק, ובדיוק חשבתי לבקש שיקנה לי נרתיק עם קליפס. מה שלא ברור לי זה למה המדבקות השקופות כל כך יקרות! מרגיז אותי לשלם כל כך הרבה על משהו שמתכלה די מהר. זה כאילו שכל היצרנים אומרים לעצמם -טוב... אם היה לו כסף לקנות אייפוד, אז הוא לא ירתע מלקנות בסכום כזה... בכל אופן - תודה ותתחדש

מדבקות

המדבקות אמנם יקרות אבל תאמיני לי י שלי נאנו בן שלושה שבועות בערך והוא הספיק להישרט...המדבקות הללו הפכו אותו לחדש. לדעתי המדבקות דיי עמידות...אם אני לא טועה ניתן גם להסיר אותן ע"מ לנקות אותן ולהדביק שוב...בכל מקרה קניתי סט נוסף לייתר בטחון. אני בכל מקרה ממליץ בחום גם על הנרתיק וגם על המדבקות.

הננו שלי עדיין עם המדבקה המקורית

למרות שהיה נורא מפתה לתלוש אותה - השארתי אותה, וזה בהחלט נותן עוד מקדם בטחון. יש הרבה חנויות אפל בניו-יורק? בעצם - את האביזרים הוא יכול למצוא גם בחנויות אחרות - נכון?

המשך....

יש בניו יורק הרבה חנויות שמוכרות מוצרים של אפל...אני בכל מקרה תמיד קונה בחנות של אפל עצמה. לדעתי עדיף לקנות בחנות שיש בה מבחר גדול . בהצלחה
Apple Store , SoHo 103 prince st new york 10012 212-226-3126 www.apple.com/retail/soho

למעלה