נראה לי

נראה לי

נראה לי שאנחנו לחוצים יותר מהרגיל. עבר כבר חודש ואיה עוד לא ראתה אור שמש. מבחינת אנשים, חוץ מסבא סבתא וחבר אחד לא נתנו עדיין אישור (אה- ודודה אחת) לאף אחד לבוא. היא נרדמת כמעט רק עלינו. וגם זה עושה טובה לשעתיים. אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי לקבל הפניה מהכללית למכון המעקב שאמור להיות הכי מקצועי בחיפה. האם לא נסחפנו קצת? האם אנחנו לא פסיכים לגמרי? או שבסך הכל זה נורמלי וכולם מתחרפנים פה ושם? או שתעזרו לי או שמתי שהוא ילשינו עלי ויגיע אמבולנס עם אנשים לבושים לבן ויגידו לי "אורן, עכשיו אתה צריך לבוא איתנו". והאמת, אני בכלל חושב שאני לא לחוץ בכלל!!!

אורן, אור שמש מאוד מאוד חשוב

עומר היה במצב הרבה יותר עדין מאיה ולמרות זאת הקפדתי לרדת איתו למטה לחצי שעה- שעה כל יום. בטח אפשר למצוא פינה מוצלת באיזור מגוריכם ולשבת קצת עם איה. זה מאוד בריא, יגרום לה לישון יותר טוב (באחריות!!) ויעשה טוב גם לכם. לגבי אורחים- אני גם לא קיבלתי אורחים בחודשיים הראשונים. בעניין הזה שום דבר לא בוער , כשתרגישו מוכנים תזמינו אליכם . אבל , אם חשוב לכם שמישהו יבוא, כדאי לעשות את זה בחודש - חודשיים קרובים, לפני בוא מחלות החורף והשפעת.

../images/Emo42.gif זו הבעיה?

אז יש לי פיתרון גאוני - שעה 18:30 בערב. השמש בדרך לשקוע, לא חם מדי ולא ממש קר מדי. תקפלו אותה בעגלה וכך אף אחד לא ידחוף ידיים. ולא בקניון או משהו, סתם בפארק שכונתי נטוש, עדיף כזה בלי מתקני משחקים. אויר צח עושה פלאים גם לה וגם לכם. שים לב שבכל ההודעה שלי לא הופיע הפועל "להירגע" - אבל זה המצב. יש לכם ילדה בלי עין הרע בריאה, שלא תתפרק אם היא תצא לסיבוב של 20 דקות בעגלה פעם ביום. מבטיחה באחריות. מצד שני, אני האמא שלקחה את הילדה לליל הסדר 3 ימים אחרי השחרור.

binon

New member
טיול בחוץ תמיד עוזר

תנצלו את זה כמה שיותר לפני שיתחיל החורף ותהיו תקועים בבית. אפשר לצאת מוקדם בבוקר או בשעות אחה"צ המאוחרות וזה מאוד מרגיע ועוזר. ובעניין ההפניה למכון, אין סיבה שלא תפעילו לחץ כדי לקבל את הטוב ביותר שאתם יכולים להשיג. ותנסו להרדים את איה לא עליכם אלא במיטה, זה יחסוך לכם בעיות בעתיד. וכמו שאומר שמעון הג´ינג´י: פסנסיה...

anat30g

New member
ואתם יוצאים מהבית??

מילא הילדה בהסגר.... אבל האם אתם רואים אור יום? אתם יוצאים מהבית? איוורור להורים זה דבר חיוני, זה מה ששומר על השפיות שלכם ובסופו של דבר תורם לילדה שלכם.... אם אתם יכולים לצאת בלעדיה - צאו והתאוורור. אם לא מתאים לכם לצאת איתה, היא יכולה לשכב עם ליד החלון או במרפסת לשאוף אויר...

למעלה