נראה לי ש...

yaelush27

New member
נראה לי ש...

הגיע הזמן להוריד את הסידרה ולהציל את המעט כבוד שנשאר לה. כי מסידרה מעולה שאהבתי היא הפכה ל"אופרת סבון" ז'אנר שצרריך לשדר בבוקר יחד עם "היפים והאמיצים"..... - תקנו אותי אם אני טועה

Gilliana

New member
מה זה הגיע הזמן? היא ירדה, זהו - פיניטו

רק חבל שזה לא קרה כבר לפני שנתיים.

sad man

New member
צודקים

2 העונות הראשונות היו מצויינות (השנייה לפי דעתי הכי טובה) השלישית עוד הייתה בסדר, אבל הרביעית פשוט אכזבה !

mazinya

New member
מה?? השלישית הייתה מעולה!

כל הסיפור בתוך סונה הזכיר לי את העונה הראשונה. אני דווקא לא אהבתי את העונות בהם היו מחוץ לכלא

Slow Cheetah

New member
זה הקטע, שזה הזכיר *יותר* מדיי את הראשונה.

זה פשוט יוצא שהם החליטו למרוח עוד עונות מהעונה השניה

Gilliana

New member
למה לא מאמינה?

את יודעת כבר כמה זמן אני אומרת את זה??? הרבה מאד...

Gilliana

New member
מסכימה

וזה עוד היה יכול להיות איכשהו בסדר, אלמלא פארסת שרה והחזרתה מהמתים - זה היה הצעד שסתם לדעתי את הגולל על הסדרה.

אוי גאד היו צריכים לסיים בעונה השניה

העונה השלישית הייתה זוועה והדבר היחיד הטוב בה היה וויסלר הסקסי עם המבטא ההורס, העונה הרביעית הייתה על הפנים עם נק' אור אבל יותר רגעי שפל. פתאום אמא שחוזרת מהמתים אחרי ששרה חזרה (באיזו עונה? 3 או 4?), מישהו אמר אופרת סבון?? מייקל ולינק לא באמת אחים- מישהו אמר אופרת סבון? מייקל צריך לעשות בחירה בין אחיו לבין אהובתו ועם טקסט שמאלצי מצליח להציל את שניהם- מישהו צייץ אופרת סבון????? גאד... חיכיתי שאבא שלהם יצוץ מהקבר ויגיד שהם קברו אותו בחיים... אבל עם כל זה, הפרקים האחרונים היו הטובים יותר בעונה, ואהבתי את סגירת המעגל- טי באג חוזר לפוקס ריבר- שמתם לב לספרון של GATE? חח האחרים חוזרים לחיים שלהם בשקט אלכס עם הסוכנת, ששכחתי את שמה- חשבתי לי באמת איך לא עשו ביניהם כלום קודם וזהו!

למעלה