נקודת שבירה?

שאקל

New member
נקודת שבירה?

יתכן ואני מתקרב לנקודת שבירה בענין הקולה. אני לא יודע אם זה יקרה אבל יש לי הרגשה כאילו מחר אני נכנע לכוס קולה אחת. זה כמעט קרה היום. ישבתי ליד בקבוק ועלתה לי בראש מחשבה לקחת לגימה. מדהים שחצי שנה לא נגעתי בזה וזה לא הפריע לי כשהיה בסביבה. היום פעם ראשונה שהרעיון עלה לראש. יתכן וזה סימן ראשון להתחיל להזהר. אולי זה כי הייתי מאוד צמא ושתיתי מעט היום. אני מקוה שזה בגלל זה.

שאקל

New member
בטעות שגרתי באמצע

המשך הפחד שלי זה שאם אני שותה כוס אחת של קולה זה מיד מחזיר אותי ללפני חצי שנה ואני אשתה קולה בכל הזדמנות שיש וזו סכנה רצינית בשבילי. אז אולי אני טועה במחשבה ואני כן צריך להרשות לעצמי כוס אחת בשבוע למשל. אבל זה מסוכן נראה לי. מה אתם חושבים?

Piglet

New member
אל תמנע מעצמך משהו אהוב...

שאקל יקר, הרי אם תמנע ותמנע, בסוף תתתנפל בלי שליטה. קח כוס ושתה - תהנה ממנה, ותתיחס לזה כאל מתנה, משהו טעים או סתם צ´ופר. אם אתה מפחד שמכוס תגיע לבקבוק, אז קנה פחית, שתה וזהו. וזה נכון לגבי כל דבר שאוהבים. אם נמנעים מזה, אח"כ מתנפלים על זה. בהצלחה!

טטנוס

New member
שאקל יקר....../images/Emo24.gif

אני חושבת שכל אדם מכיר את עצמו ויודע את הגבולות שלו ואת חולשותיו. אם אתה חושב שזה מסוכן ואתה לא מוכן לסכן את כל מה שהרווחת, אז אני אומרת שלא תשתה. אבל אם אתה חושב שתעמוד בכוס קולה אחת מבלי להתנפל אח"כ, אז לך על זה! אם כל כך מתחשק לך שוב ללגום מהמשקה ה"אסור"
, אז תנסה. לפעמים זה כיף לחטוא כל עוד יודעים את הגבולות. בקיצור אני אומרת שתעשה מה שאתה חושב שנכון בשבילך לעשות, כי רק אתה מכיר את עצמך הכי טוב, ורק אתה יודע מה טוב ומה רע בשבילך. ואני עומדת מאחורי על החלטה שלך!
יום טוב...

מסכימה לגמרי עם טטוש... ../images/Emo8.gif

וחושבת שאתה, יותר מכולנו כאן ויותר מכל אחד אחר, מכיר את עצמך הכי טוב! אתה יודע אם זה באמת יזיק לך ולהישג (המד-הים!)
שלך אם תתחיל אם הקולה... בכל מקרה, אנחנו כאן לתמוך בך בכל החלטה שתהיה לך!!! אתה הרי יודע את זה כבר, לא?
מתים עליך! :) כולנו

shiraz2

New member
שאקל...

תשמע- אני גם חושבת שאתה לא צריך למנוע מעצמך משהו שאתה אוהב אבל אולי תנסה לשתות דיאט קולה? זה מה שאני עושה למרות שזה לא ממש בריא לגוף זה מכיל רק קלורייה אחת לגוף ולדעתי.. זה גם הרבה יותר טעים!!!! אם לא- אז תעשה פעם בשבוע מין פינוק כזה ותשתה כוס קולה אחת. פעם בשבוע לא יכולה להזיק הרבה נכון......?? הרבה בהצלחה, אוהבת שירז

טלי..

New member
תגובה מאוחרת

שאקל היקר, אולי זה כבר לא רלוונטי לענות אבל אעשה זאת בכל זאת. כלכך הרבה זמן הצלחת בלי קולה. אני חושבת שלמדת גם לשלוט על ההרגלים שלך.. לכן אני מאמינה שכוס אחת תהיה דבר מהנה אחרי המון זמן. אתה מתעמל ואתה אוכל נכון, הגעת ליעד ומגיע לך פרס! צריך לקחת הכל בפרופורציה אין צורך להגזים ומי כמוך יודע זאת
תעשה מה שאתה חושב לנכון לעשות.
שאקל יקר.

למעלה