נקודות ממשחקים

Rapgamer

Well-known member
ברוקלין- בוסטון
סמארט חזר מפציעה. משחק צמוד לאורך 3 רבעים עם מיני-ריצות משני הצדדים. תצוגת סקורינג מרשימה מאוד מקיירי וטייטום, שני שחקנים מוכשרים להחריד אבל נדמה שלא ממש יודעים איך להקל עליהם את המשחק. אצל קיירי אני מניח שזה השחקן שהוא אבל טייטום יכול לעלות לבל נוסף אם יקרא קצת יותר טוב את המגרש.
הארדן במשחק לא יעיל אבל הריץ ברבע האחרון את הרכב הספסל ליתרון. לנדרי שאמט קלע 6 שלשות מהספסל.
סמארט נראה טוב במשחק החזרה, גם השפיע על המשחק בהגנה וגם קלע היטב.
ברוקלין מנצחת את המשחק ה-11 מתוך 12 האחרונים. קיירי הפציץ 40 נקודות וירטואוזיות.

מינסוטה- ניו אורלינס
אז הפליקנס הפסידו ב-30 הפרש לקבוצה האחרונה בליגה... הגנה איזורית שלנו במחצית השנייה פגעה ביכולת של ציון לסיים בטבעת והגארדים לא פגעו משלוש כל המשחק. בצד השני קיבלנו משחק שיא מג'יילן נואל שקלע 6 שלשות (כפול משיא הקריירה עד כה), כולל כמה מכדרור, וגם 20 נקודות מג'יידן מקדניאלס (שיא קריירה). ניצחון בניצוח הרכב הספסל, שווה לציין שאנת'וני אדוארדס קלע 27 נקודות והיה גם אקטיבי בהגנה.

קליפרס- גולדן
ברוב המשחקים של הקליפרס לא ממש מרגישים את הסייז והאתלטיות שלהם בהגנה, באופן מפתיע. הפעם זה הורגש, הם הקשו על החיים של קרי וחנקו את הווריורס ל-31% מהשדה מתישהו ברבע השלישי כשההפרש נע לכיוון ה-30+.
הרייטינג ההגנתי של הקליפרס ממוקם במרכז הטבלה ואם יש להם סיכוי כלשהו ללכת כד הסוף הם חייבים להשתפר לאיזור הרבע העליון של הליגה לכל הפחות. לא ברור למה הם לא שם. קוואי הוביל עם 28 נקודות, איבאקה במשחק two-way טוב ורג'י ג'קסון גם שיחק היטב בהגנה כשפתח במחצית השנייה במקום בוורלי הפצוע.

עוד בקטנה:
* בדאלאס לוקה ופורזינגיס שניהם נרשמו פצועים ולא עלו לשחק בהפסד ל-OKC. לא יודע כמה זה אמיתי אבל הם לא יכולים להרשות לעצמם היעדרות של שחקני מפתח.
* טריי יאנג מוצא את הרול פלייר הפנוי לניצחון:

ראברט וויליאמס רשם 6 חסימות, לשמחתה של קבוצת הפנטזי שלי. יש להם צרות טובות בעמדה הקדמית גוינג פורוורד, למרות המאזן הלא משכנע.

לגבי גולדן סטייט, צפיתי במשחק, וההבדלים בהחלט היו גדולים מדי מהרגע הראשון. כשקרי לא פוגע, משחק ההתקפה לא טוב. מה שכן, מפתיע אותי כל פעם מחדש לראות איך המאפיינים של גולדן סטייט כקבוצה שהכרנו באים לידי ביטוי לא משנה מי משחק. נדמה לי שהנוכחות של דריימונד גרין עושה את זה. חשבתי על זה שקרדיט מגיע לסטיב קר - שנים שהוא היה חולני ודיברו על פרישה, והנה מצליח להמשיך לאמן. מהצד של הקליפרס, משחק מאוד בינוני שלהם מבחינתי, ועדיין זה הספיק. הם חייבים להשתפר.

נצל"ש - וושינגטון:

1. ביל צפוי להיעדר הלילה נגד פילדלפיה. האם זה יותר משמעותי מההיעדרות הצפויה של בן סימונס וג'ואל אמביד? אולי הזדמנות לדני לעשות דברים נחמדים. למען האמת, לא ממש, כי הייתי אומר שדוקא מצ'אפ טוב בעיניי הוא לשמור את סימונס, ככה רואים את העצירות שלך יותר טוב מאשר אם זה קורקמאז או שחקן אחר כמוהו, פחות מוביל. ועדיין, יש פוטנציאל לדאבל-דאבל ראשון.

2. הקבוצה מחפשת להעביר בטרייד את טרוי בראון ג'וניור. בחירת לוטרי בדראפט 2018. הראה ניצוצות בעונה שעברה, אבל העונה אין את הדקות לתת לו בקו האחורי לאחר הצטרפותו של ווסטברוק. אני לא ממש יודע מה הערך שלו בשוק. מרגיש כמו שחקן שקבוצה חותכת מהסגל שלה [כמו טי ג'יי ליף], ולא שחקן שאפשר להוציא ממנו בחירת סיבוב 2. בכל אופן, אני מאוד אופתע אם רובין לופז, ראול נטו ומו ואגנר לא יהיו בכותרות בשבועיים שנותרו לנו, ולפני טרוי בראון ג'וניור, הם שחקנים שאולי באמת יכולים להחזיר תמורה שתשמש אותנו לעונה הבאה. הרבה תלוי במה נעשה בשבועיים הקרובים.

Krit123

Well-known member
נצל"ש - וושינגטון:

1. ביל צפוי להיעדר הלילה נגד פילדלפיה. האם זה יותר משמעותי מההיעדרות הצפויה של בן סימונס וג'ואל אמביד? אולי הזדמנות לדני לעשות דברים נחמדים. למען האמת, לא ממש, כי הייתי אומר שדוקא מצ'אפ טוב בעיניי הוא לשמור את סימונס, ככה רואים את העצירות שלך יותר טוב מאשר אם זה קורקמאז או שחקן אחר כמוהו, פחות מוביל. ועדיין, יש פוטנציאל לדאבל-דאבל ראשון.

2. הקבוצה מחפשת להעביר בטרייד את טרוי בראון ג'וניור. בחירת לוטרי בדראפט 2018. הראה ניצוצות בעונה שעברה, אבל העונה אין את הדקות לתת לו בקו האחורי לאחר הצטרפותו של ווסטברוק. אני לא ממש יודע מה הערך שלו בשוק. מרגיש כמו שחקן שקבוצה חותכת מהסגל שלה [כמו טי ג'יי ליף], ולא שחקן שאפשר להוציא ממנו בחירת סיבוב 2. בכל אופן, אני מאוד אופתע אם רובין לופז, ראול נטו ומו ואגנר לא יהיו בכותרות בשבועיים שנותרו לנו, ולפני טרוי בראון ג'וניור, הם שחקנים שאולי באמת יכולים להחזיר תמורה שתשמש אותנו לעונה הבאה. הרבה תלוי במה נעשה בשבועיים הקרובים.
אני שמח ש-TBJ יקבל הזדמנות חדשה, הוא אנדרפלייד בוויזארדס בקטע מוגזם. לא בדיוק עזר שפתח ביכולת חלשה העונה. באופן כללי הייתי אומר שהוא שווה אפילו בחירת סיבוב ראשון, פשוט כרגע לחצי מהקבוצות אין בחירות לתת בגדול, בגלל הטרנד של לרוקן את המחסנית תמורת סיכוי לאליפות. בחירת סיבוב שני יתנו עליו בכיף, בקלות אפילו.

Krit123

Well-known member
סלטיקס לא קיבלו מספיק תרומה מהספסל להוציא את סמארט, הפסידו את הדקות האלו (פריצ'רד נתקע ברוקי וול). קמבה שפתח ממש חד נחלש בהמשך...
לנטס היה מספיק כוח אש עם הארדן/קיירי על המגרש, בעיקר האחרון שנכנס לזון. שאמט בעצם מילא את מקומו של האריס, שפתח קר.
בוסטון פגשו יפה את בראון בטבעת, תייס היה טוב בשתי הצדדים (למעט השלשות שכבר לא נכנסות לו), המקרים בהם החליף על גארד בהגנה היו יותר מוצלחים מאלו של דיג'יי בצד השני. סך הכול הם קיבלו תרומה יפה מהקו הקדמי שלהם והלא פרקטי שלהם. אצל הנטס בהמשך יתברר לנו אם קלקסטון הוא בגדר בשורה, למרות שביצע כמה עברות מיותרת אפשר לראות את היכולת שלו להזיז את הרגליים בחילופים.

מתחבר לנקודה לגבי טייטום, בדיוק מה שעבר לי בראש. שתי הקבוצות החליפו צדדים די מהר אז היו מצ'אפים מוזרים (מעבר לעובדה שכמעט אף פעם לא היו לנטס שתי שומרים ראויים לבראון/טייטום יחדיו), אתה מצפה מטייטום לדעת לנצל. מצד אחד הוא מסוגל לעשות צחוק מהשומר הטוב בליגה ובאותה נשימה להגיע למבט רע מול מטאטא. אני לא יודע אם זה דווקא בגלל היכולת שלו לקלוע בדרגת קושי גבוהה (שגורמת לו להתפשר), אבל הוא עדיין לא יודע להגיע למשהו high percentage on command. העונה אפשר להגיד דבר דומה גם על בראון, מתבטא ביכולת שלהם להגיע לקו לפעמים (3 פעמים בלבד במשותף). בנוסף הראו נתון שהוא קלע מעל 30 נקודות 6 פעמים העונה לעומת 8 בקריירה סך הכול (בראון). מסוג הדברים שצריך לראות פעמיים כדי להאמין, מזכיר לי נתון דומה על קוואי במדי הספרס, לאחר שקלע 30+ מול אוקייסי הזכירו שזו הפעם הרביעית שלו סך הכול באותה עונה, אני זוכר כמה הופתעתי.

למעלה