נצחנו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• פותח הנושא gurfi
  • פורסם בתאריך

gurfi

New member
נצחנו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עם ישראל מתנתק מתוכנית ההתנקות: ערוץ 2: 56 נגד 44 בעד ערוץ 10: 58 נגד 42 בעד קול ישראל: 60 נגד 40 בעד

tamarhp

New member
ברוך ה'!!!!!!!!!

זה רק המדגמים, אבל זה כבר כמעט בטוח.... "אל תירא מהם כי ה' אלוקיך עמך!" (מוקדש לרחלי) "רבות מחשבות בלב איש ועצת ה' היא תקום!" אלוקים גדול!!!!!!!!!!

r3fl3ct10n

New member
נקווה שאריק ילך בעקבות זה...

אבל רוב הסיכויים שלא בדיקת חתימה טסטינג 1 2 3 עובד?

שרוך

New member
חזרתי הרגע מהפעילות...!!

בס"ד הי לכולם!! הרגע חזרתי מהפעילות בשטח שכללה היום עבודה בצמתים בעיקר שלטים !! ולאחר מכן לעבור מבית לבית לאסוף אנשים לבוא להצביע!! היה נחמד היה =!! והעיקר שנצליח!! שרוך

ברוך השםםםםםםםםםם

בע"ה שלא יפנווו!!!!!!! אני לא מבינה ת'אגואיסטיות של שרון!!! כאילו, הוא עשיר ונוח לו בבית שלו וכיף לו, ולכן לא אכפת לו לפנות אנשים אחרים, שבנו בתים ועבודות והכללללל חים שלמייייייםםםםםםםםם במיוחד באבטלה של היום!!!!!!!!!!!!

כאן אני לא מסכימה איתך

הוא לא פועל לפי מה שטוב לו הוא מנסה לעשות מה שלדעתו (והוא יותר חכם מכולנו) יותר טוב לעם שלנו. ושלא תבינו לא נכון-אני נגד ההתנתקות...

אבל הוא לא מבין את אותם אנשים!!!

ולא חשבתי שאת בעד
במיוחד לא אחרי שאמרת לי היום בהסעה שאם הייתי בעד - לא היית מדברת איתי יותר בחיים....

אז כשתהיי ראש ממשלה

תפעלי לפי הרגש..מה זה יעזור לאריאל שרון אם יתנו ת`גוש?! כלום! ברור שהוא היה רוצה לחיות כאן בשלום עם הגוש אבל אם לדעתו זה יעזור למדינה אז הוא מציע את זה! בטוח שהיה לו קשה להחליט!

gurfi

New member
הוא לא יותר חכם....

ברור שהוא חושב שזאת הדרך הנכונה..... גם בילין חושב שדרכו זו הדרך הכי טובה עבורנו..

r3fl3ct10n

New member
עם כל הכבוד

ייקח לך הרבה שנים עד שתגיע לחכמתו (אם בכלל) של אריאל שרון אל תזלזל באיש רק כי הוא עושה משהו שלא ניראה לך לדעתו (לפחות ממה שנראה-למרות שאולי זה לחץ חברתי) הוא חושב שזה הדבר הנכון לעשותו אז תן כבוד לאיש המבוגר והמנוסה ממך בכל אלו

gurfi

New member
נותן כבוד... אבל....

זה לא אומר שאני הלך אחריו בעינים עצומות

tamarhp

New member
יש הבדל בין ללכת או לא ללכת

לבין להגיד שהוא טיפש... תגיד שאתה לא מסכים איתו, שהוא טועה, אבל אל תגיד עליו שהוא טיפש. זה ה שליעד ניסה להגיד. (מזכירה או לא?
)

gurfi

New member
אמממ? אני זקוק למשקפים? ../images/Emo8.gif

איפה אמרתי שהוא טיפש? :) מחורפנת אמרה ש"והוא יותר חכם מכולנו" אז אני הגבתי ואמרתי ש"הוא לא יותר חכם"(מכולם)

האגואיסטיות

היא דווקא של אותם מתנחלים, נניח לרגע את התורה בצד ואת כל הויכוח אם מותר או אסור לנו להיות שם. בפועל, מבזבזים עליהם הרבה יותר מידי כסף בשביל צבא שישמור על התנחלות שם. מבזבזים עליהם חיים של אנשים שמתים בשבילם, ואת החיים שלהם כשהם מתים כל שני וחמישי. הורסים שטחים, מטעים ושדות מסביב כדי להקים מחסומים, מפילים בתים של אוכלוסיה לא יהודית מסביב כדי לבנות מחסומים(אבל זה בטח לא יעניין אותכם, רק יהודים קיימים). בקיצור, מי פה האגואיסט? אם היה לי טריפ מטורף של "ליהד" את א"י לדוגמא, לפחות הייתי עובר לגור בנגב, או בגליל, אבל לאלץ תמדינה שלך לבזבז כל כך הרבה כי מתחשק לך לגור איפה שרשום בתנ"ך, זה גובל באגואיסטיות מסוימת. למכור תמנחלים לעבדות.

tamarhp

New member
המתנחלים

שומרים עלינו. ברגע שיפנו אותם - אשקלון, אשדוד ושדרות יהיו היעדים הבאים. ואתה יודע את מי צריך לפנות? אותך.

איך הם שומרים עלי?

הייתי רוצה לדעת? שהם מאלצים אותנו לשלוח ילדים למחסומים באמצע עזה ולמות שם? החשיבה שלך היא היא שכולם נגדנו, אם נרפא לרגע מלכבוש ולהרוג, אז ינסו להרוג ולכבוש אותנו, כאן אתה וכולכם טועים. אתה רואה את זה כישראלים נגד ערבים, החשיבה שלך היא איך המדינה שלך קורעת להם תצורה. אני רואה את זה כאנשים שרוצים שלום מפה ומשם, נגד אנשים שרוצים מלחמה מפה ומשם (אתם מפה וארגוני הטרור משם) - ולצערי כרגע אלה שרוצים מלחמה ושרוצים רק את טובת מדינתם שולטים בממשלה פה, ואלה שרוצים מלחמה שם, ואת טובת עמם בלבד שם שולטים ברחובות שם בעזרת ארגוני טרור. וכל שיש יותר פיגועים - יותר קל לאנשים פה להסיט עוד אנשים לשנאה שלהם. וכשיש יותר חיסולים - יותר קל לטרור הפלסטיני להסיט יותר אנשים מההמון לשנאה שלהם.

tamarhp

New member
ככה:

הם מגנים בכך שכשהם יושבים במקום שלהם - יותר קשה לערבים לפגוע במרכז הארץ. אם ניתן להם את המקומות האלו - הערבים יתיישבו שם ויהיו קרובים יותר למרכז, והיעדים הבאים יהיו אשדוד, אשקלון ושדרות. "החשיבה שלך היא היא שכולם נגדנו, אם נרפא לרגע מלכבוש ולהרוג, אז ינסו להרוג ולכבוש אותנו, כאן אתה וכולכם טועים." 1. אין לי שום חשיבה כזו. 2. אנחנו לא כובשים. 3. "הבא להרגך השכם להרגו" 4. אני בת. "תה רואה את זה כישראלים נגד ערבים, החשיבה שלך היא איך המדינה שלך קורעת להם תצורה." אל תדבר שטויות לפני שאתה בודק. זו לא החשיבה שלנו ואל תכניס לנו מילים לפה.

gurfi

New member
עזבי אותו... חבל לך על הזמן....

יש אנשים שאין סיכוי לדבר הגיונית איתם... (קחי כדוגמה את אורי אבנרי)

למעלה