נעלמת שוב...

skayela

New member
נעלמת שוב...

חברי פורום יקרים רק היום חזרתי אבל כבר מהיום הזה הבנתי שאני ממש לא רצויה עד כדי התעלמות... זה בסדר אני יודעת שככה זה איתי אנשים שונאים אותי עד כדי כך שהם כבר מעדיפים להתעלם... לא הייתי כאן הרבה זמן אבל בכל זאת היו פעמים שכמה מכם ממש עזרו אני רוצה להגיד לכם תודה רבה על-כך... אני עצמי החלטתי לא להיכנס יותר כי אני רואה שאני לא רצויה וזה מעציב אותי שנוסף לי עוד מקום שבו מתעלמים ממני... תודה לכם על הכל וטל את רואה שצדקתי אחרי הכל... אוהבת שלום קטיה.

*קיידר*

New member
קטיה!

אם מתעלמים זה לא אומר שלא אוהבים. קצת קשה כאן לאנשים,בבקה אל תקחי את זה אישי. אוהבת אותך
אני

רוני_(-:

New member
קטיה!

דבר ראשון, אני רוצה שתשארי (אם זה חשוב לך בכלל...). לפעמים אני קוראת הודעות שלך, או בכלל של אנשים, ואני פשוט לא מצליחה לענות. אין לי מילים. עד כמה שאני רוצה להגיב, לכתוב את מה שאני חושבת ומרגישה, אין לי את המילים או את הכוחות. אני יודעת שאני לא היחידה במצב הזה. יש כאן המון אנשים שקוראים, אך לא מוצאים את המילים או את הכוח להגיב. אז נכון, זה נורא פוגע שהודעה שכתבת מעומק ליבך, שדווקא אז חיפשת מישהו שיגיד את המילה הנכונה, מישהו שיעודד, דווקא אז כולם השתתקו. אבל תנסי להבין את מה שכתבתי. אני מכירה את ההרגשה שלך. שאת לא רצוייה- אך זה לא נכון. אני אחזור על עצמי, אני רוצה שתשארי! גם אם אני לא ממש מגיבה, אני קוראת. אני כאן בשתיקה. מקווה שתשארי, שלך, אני

ב ל

New member
ואני עדיין צודקת../images/Emo70.gif

תחזרי לכאן מיד!!!!!!!!!!!1

behappy

New member
לטל וקטיה וכולם.........../images/Emo32.gif

טוב........אני חדשה,ולא יודעת ממש מה הולך ואם הולך שאני לא רואה אבל אני חושבת,שלכל אחד יש מקום פה וכמו בכל חברה אחרת-יש אנשים שאיתם נסתדר יותר ויש כאלה שנסתדר איתם פחות. אבל זה לא אומר שצריך להעלם, גם אם לא כולם מתיחסים.....לפעמים אי אפשר לבטא זה חשוב גם שכתבתם ו"הוצאתם" והתפרקתם,לא פחות מהתגובות..... ובכל מקרה,זה מקום שמיועד לכולם ולא הבחנתי עוד בגירוש... סליחה שסתם נדחפתי......אבל הייתי חייבת לכתוב את זה..... שיר

למעלה