נעלמים 4- פרק 152

Roei152

Well-known member
מנהל
(יוסי אחראי על פלמ"ח , אני על נעלמים )
מה יקרה לשירה ולחשמלאי שנחטפו?
האם תמר תתאושש מהפרידה בגלישה בחוף צ'ילי - החוף המסוכן של אליישר ויונתן
ומה עם ניסיונות החיזור של שאולי עם אל(ו)מה ?

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב אז מתח גובר ועולה ...
בפרק הזה במיוחד שולבו בדיחות מנעלבים שיחת הבנים , אמה מוכיחה את אלון .. זה קרע אותי ...
שוב שאולי והקטע שלו להגיד אותם משפטים.. בקיצוור אני לא יודע אם להיות נגד הרעיונות האלו של הכנסת סימנים של הדמויות ב יותר מודגש ..... זה מרגיש כמו נעלמים שירדה קצת ברצמה ..
כאילו יונתן רצה לכתוב סדרה על הרפתקאה קצבית בתל אביב , אבל לא רצה להתאמץ ולהמציא דמויות חדשות כמו שחר ואורן שצפויים לעשות את זה במנקיז , כאילו לא להשתמש בסדרה קייימת , כדי לבנות עליה "סדרה חדשה"

YossihNew

Well-known member
לאן נעלמו אירועי הפרק הקודם?! אולי את זה יחקרו לי... כל הסדרות לאחרונה כבר לא...

וכאן המשטרה עובדת! שואלת שאלות! חוקרת! הזוי!

אתה בטוח שאתה חושב? לא משנה. זה הנעל של הבוגד מהאצ"ל! אה, ה... זה לא טוב לי.

גם אתם. זה לא טוב לי. זה לא הגיוני שאתם קיימים בכל כך הרבה צורות. שייק תמר פרי הדר! רגע, אבל שייקים זה אמה, לא?

אבל מה עם הצמיד? זה לא טוב לי כל זה. רגע, למי יש את המחשב? מי מסכנת מי? מדברים על נועם?

מהממת. אנחנו? מי זה אנחנו? אתה והסמים? כמו תמיד, לילה כמו לילה. מאפים זה יותר חשוב מהחיים. אלון! אתה במאנץ'?

תראה, שאולי, בנות... שקט, שאולי! אתם רואים, אמרתי לכם שזה לא טוב לי. אני לא מאשים את שאולי בהתאהבות שלו באל(ו)מה. זה ברור. היא חכמה ומשכילה ויפה. הפסקה אלא אם תגיד את השם של דניאלה בחתונה. למה אמה לא סיפרה להם עד עכשיו? באשמורת, אגב, זה נקרא סתם עוד יום. מישהו נזרק. מה שמוזר שבתל אביב הם לא באים. אה, זה בגלל כל הסיבות השונות שם. עידו עוקץ אותה מאוד. אלון, אין לך טאקט כמו תמיד. עידו קם והולך. או שהוא היה עושה את זה, אבל הוא לא יכול כי...

מושב וקיבוץ. חמודות. ודומות בשיער. לי טוב בגללכן. נועם דמות מגניבה. לדריה סתם בא להיכנס למשאיות. זה ספורט באשמורת. זה לא חוקי. אמרה דריה מאשמורת, עיר בלי חוק.

מה זה, הקומה האחרונה? לא, פרות ברפת זה אל(ו)מה. כן, כל הזמן בחדשות. הן כל הזמן שם. מה באמת קרה איתך, איתן? ומה אתה מסתיר? סינדרל. כן.

תראה, שאולי, אני לא יודע למה, אבל אל(ו)מה תמיד נתקעת עם חברים לא הכי מגניבים. וזה מוזר כי היא מהממת. עם מי? עם הבוגד? אתה לא יכול לשנוא אותה. אי אפשר לשנוא אותה. היא מהממת. היא מבני האדם הכי מהממים בעולם הזה. היא מלאך.

ואם כבר בני אדם מהממים באופן מיוחד... תמר, אני מציע שלא.

איזה מסכן עידו. ואנשים באמת מתנהגים ככה בתל אביב. עידו מסכן, רק מתעללים בו בזמן האחרון. אבל מי זה? או שהוא סתם מי שייתן לעידו את הרצון להקים מחדש את...

איזה יופי. אני לא חושב שהוא שם לב בכלל. איזה חמודות הן. אני חושב שיש לי זוג אהוב חדש. רגע! זה במקום אלון ותמר?! כמו שקיבלתי לילה מגנא בתמורה ללילוק?! אתה! שוב פעם! איפה הצמיד?!

זה נראה כמו יומני החופש הגדול. והוא יודע. תמר מכינה שייק תמר? איזה מעצבן אלון.

למה הסיסמאות המרוססות ברחבי העיר? אבל יובל היא בן אדם מהמם. לולי... היא צילמה. את צלמת? זה מעניין. היא קצת מפחידה. לולי. מניסיון. אני לא מבין, את מחליפה את דניאלה? זה לא טוב. אני לא אוהב שאנשים אוהבים את אותו הסרט כי זה סתם קיטשי. זה ריק, שאולי. אל תהיה אשמורתי כזה.

ממתי אלון... למה הוא... לא משנה. היי, רפאל! זה לא רפאל. לא משנה.

חחחחחחחחחח פיצוציה! מצחיק אתה. לא בדיוק. אלון! אתה לא זוכר את מה שעשית עם אחותה התאומה של נועם?! אתה לא זוכר מה יצא מזה?! תתבייש לך! סידרתי מלכה אחת, אל תהיה גרידי!

אלוהים א... ככה מבריחים אותו? אוקיי.

אמה קצת פחות אהובה עליי העונה. ואיתן די דביל. לא, זה איתן, לא חטפו אותה.​

שיר m

Well-known member
אז מה אלומה עושה? למה הם רוצים את המחשב שלה?

לא כ"כ אוהבת את הכיוון של העונה
ממתי דריה גנבת? ברצינות? זה ממש מוזר
גם אלון, הוא ממש שונה באופי
רק אמה נשארה אמה
ושאולי החמוד מסתבך עם הבחורה הלא נכונה... (למרות שהם זוג חמוד)

YossihNew

Well-known member
אה-הא! גם את קוראת לה אלומה!

דריה גנבת כשצריך לגנוב למטרה טובה.

שיר m

Well-known member
היא ממש אלומה כרגע

מה מטרה טובה, ממתקים? ולמה את לוקחת את זה הביתה? לכי עכשיו תחלקי, לא חסר אנשים ברחוב

YossihNew

Well-known member
שיר, אנחנו לא עוד פעם ניכנס לצדק של המגנא!

וגם רובין הוד גנב כספים וגם המשפחה של בני נשדדה בידי עשירים! ודריה מוכנה לעבור על החוק למען הצדק! החוק הוא לא הצדק תמיד!

ורועי, אני מזכיר לך שאביגיל היא המתנדבת, לא המגנא.

שיר m

Well-known member
ברור אני לא מדברת על החוק בכלליות
אני מדברת על המעשה הספציפי הזה, שהוא מטומטם בעיני

YossihNew

Well-known member
המגנא לא מטומטמת ואת יודעת את זה!

ואני מניח שזה לא רק חטיפים, זה היה מוצרים של אסם בכללי (אז גם אבקות מרק וכו').

YossihNew

Well-known member
תזכרי! מגנא נשארת מגנא!

"מלכה תורנית שלי" עלק.

Roei152

Well-known member
מנהל
דריה ונועם מה פתאום חטיפים? תגנבי שימורים , פסטות , משהו שאנשים יוכלו לאכול כדי לשבוע ....
זה מה שמעבירים ? תזונה לא נבונה ..
ברצינות - הן עשו לי חשק להתנדב בעמותה כמו לתת שאורזת מזון לנזקקים....

Roei152

Well-known member
מנהל
כן , היא ממש אלומה , אולי לא צריך את הסוגריים

Johyboy26

Member
אוקיי ברור שמשנועם ודריה עשו היה מבחן בשביל דריה מהקבוצה הקבצן היה מנהיג הקבוצה זיהיתי את השחקן ואת הקול שלו שהיה במסיכה

YossihNew

Well-known member
גיל פרנק, הלא הוא אבא של דן מפלמ"ח ובנו מהבאר (אבל על אמת).

שחקן נהדר שהפרצוף שלו והקול שלו תמיד מעבירים איש רע.

למעלה