נעלי כדורסל

חזיר בר

New member
נעלי כדורסל

הידעתם שבנוער של הפועל שפיים יש 11 שחקנים שנועלים לרגליהם נייק מתוך 12 שחקנים? הידעתם שבבוגרים של הפועל שפיים כל שחקני הקבוצה נועלים נייק לרגליהם? הידעתם שהמצב הוא כזה כמעט בכל הקבוצות בכל הגילאים? ואני בא,ושואל את עצמי,ווט דה פאק. אחרי שביצעתי את הפעולה הזאת,אני בא לחברי לקבוצה (אני השחקן עם הריבוק,אגב) ושואל אותם,מדוע ולמה נועלים אתם ריבוק,מה עם ריגשי אינדוודואליות,מה עם הליכה כנגד הזרם? והם אומרים לי בלי יוצא מן הכלל,שאין מה לעשות,נייק זה הכי טוב וחייבים ללכת עם זה. בוא לא נתווכח עם העניין שאיך בדיוק יודעים אם נעל אחת היא כל כך יותר טובה מאחרת,אבל שזה יהיה כזה קונזוס אדיר? משהו פה נורא תמוה. האם נייק הם יותר מסתם חברה מצליחה לנעלים? כך או כך,אני מציע לכם להתנגד למה שהם לא יהיו ולא לקנות נייק. קנו ריבוק,קנו אדידס,קנו ניו-באלנס,לאמיצים ממכם אני אפילו מציע לקנות פומה (בכל זאת הנעל הרשמית של נבחרת ישראל בכדורגל),אבל בשום פנים ואופן לא את הפס המפחיד בזה שמשדר "אנחנו בשליטה." יותר מדי בשליטה אם תשאלו אותי

Chot

New member
ריבוק שולטים

לפני אדידס כי עכשיו זה הסמל של כל הרטרו המעצבן הזה. בכל מקרה, זה באמת עניין קצת תמוה, הרי שכל זוג נייקי עולה בסביבות 300-400 שקלים חדשים בארץ, כשההפרש בין המחירים בארץ לבין אלו שבחולצארץ הוא לא כזה משמעותי. איך לאנשים בשפיים יש כסף לקנות נייקי, זה מה שאני לא מבינה. זה הכי קונספירציה. כל הקיבוצניקים האלה לוקחים את הכספי בר מצוות שהילדים מקבלים ואוספים אותם לאט לאט? אגב, הידעתם שנייקי בערבית=מזדיינת? (משו כזה בסגנון)

Chot

New member
וואי אני כותבת מלא היום

יחסית אליי בכל מקרה, לגבי השאלה של דקל, (או שקדיה, מה?), אזהו, זה בידיוק מה שיש בג´וזי והפוסישטס- שכל מיני קולות קטינם אומרים לילדים במוזיקה שלהם "ללככווו לקנות פומה, כתום זה הצבע הכי טוב ביקום, לכו לקנות מקדונלדס, לכו לקנות גיטרה לבנה", זה מייג´ר קונספירציה! (וגם השלטון מעורב בה!)

חזיר בר

New member
אם זה מעניין אותך

שפיים נחשב לקיבוץ מאוד מבוסס מבחינה כלכלית. אבל ההודעה הזאת נכתבה בעיקר כדי לציין ששוב שכחת לכתוב ה´ במשהו. זה אולי טרחנות,אבל זה מתחיל להיות מסע צלב קטן ונחמד כנגד הקיצור חסר התכלית הזה.

ומהו המשקה הנמכר ביותר?

האם המשקה שנמכר בפחיות אדומות הוא הטעים ביותר? האם הערוץ היחיד שמשדר פרסומות בארץ, והוא הנצפה ביותר, הוא אכן הטוב ביותר? כשאתה רוכש נייק אתה לא רוכש נעל ספורט, אתה רוכש מותג. המותג הזה מבטא הצהרה חברתית תרבותית, שמיטב המוחות בתחום מניפולצית ההמונים (ידוע יותר בשם פרסום), עמלו קשות והשקיעו מיליוני דולרים כדי ליצור את הזהות בינו לבין האמירה שבו. גם ההתעקשות של חזיר הבר לנעול ריבוק היא סוג של אמירה.

leeloo

New member
eat me! eat me! eat me!

מאיפה זה מוכר לי? אה כן! מ"גברים בשחור"... eat me you big bug.... ohh sorry, was this your unty?

2 Koma

New member
משהו חדש ומסעיר:

איך חברות "תופסות" קהל? היום כבר לא מספיק להגיד הנעל הזאת טובה, והנעל הזאת נוחה והיא תמנע ממך איזו יציאת דיסקית בגב. היום אתה צריך לחדור למוח של האנשים עם משהו הרבה יותר עמוק. נייק? מסמלת קלאסה, יוקרה, ספורטיביות. כל מי שלובש נועל, מסניף יו קול אייט נייק עתיד להיות מייקל ג´ורדון, מוחמד עלי, חיים רביבו, מה, הוא עוד מעט יצמיח כנפיים כמו אחד ששותה ראד בול ועילה לראות את אליהו הנביא בשמיים. אנשים קונים את הזבל הזה בלי שהם אפילו יודעים, הוא משפיע להם על הפיוזים שאחראים לשלשל שטרות בקניון, בעיר, בכל מקום שמוכרים נייק. יש לי נייק אני גבר, קולע כל סל בול, מכניס כל גול בדיוק, השרירים שלי עומדים להתפוצץ בכל רגע בי כארפול... וזאת הסיבה לדעתי ששיש דיבוק עם נייק, ליוויס, קולה, ואט עבר,מאחורי המוצר אין את הדברים האמיתים שצריכים להיות,היעילות שלו, היתרון שלו על מוצרים אחרים כמוצר בפני עצמו, אלא הרעיטון שעומד מאחוריו ההרגשה של מה שהוא מסמל. כפי שידוע היום אנשים הם אהבלים אמיתים והם יקנו כל דבר שיגרום להם להרגיש טוב או ללכת עם העדר, במקום לקבוע פגישה לפסיכולוג ולשפוך את התסביכים האמיתים שלהם.

חזיר בר

New member
וזה לא מרגיז אותך?

זה לא מרגיז אותך שאנשים,לכאורה רציונלים,יוכלו אפילו להשתתף בדיון הזה, להגיד שנייק הם אמנים בתחום תקשורת ההמונים,אבל כשיגיעו לרגע המבחן בחנות הנעלים:"אני רוצה זוג מהנייק האלה שם למעלה". יש לך מושג לכמה קיטונות לעג זכיתי בזכות הריבוק שלי? "מי משחק כדורסל עם ריבוק? רק נייק" והכי הפחיד אותי,שהפסיכים האלה עושים דברים חדשים. חבר שלי קנה נעל בתוך נעל תוצרת נייק,ואני חושב לעצמי, מה עם הפשטות,הנוחות,אפילו היופי זה עניין שצריך להיות מסובך היום,לא מספיק נעל שחורה בצורה הנכונה,חייבים להיות עליה פסים מקושקשים ב-40 מעלות אלכסון,כי אחרת,אחרת זאת נעל מכוערת. אז אותי זה מעצבן, ומישהו צריך לעשות משהו בקשר לזה,די לדיקטטורת הנעלים הזאת.

Chot

New member
ברור ברור

וזה גם מזיק לתוצרת הפנימית. אני אומרת שמהיום כולם ישחק כדורסל עם נעלי נמרוד!

Chot

New member
במת?

(עוד קיצור לא הכרחי כדי לעשות דווקא לחזיררר)

למעלה