נעלבתי.........

צופיה**

New member
נעלבתי.........

אין לי למי לספר.... אז אני רוצה לספר לכן בנות: הייתי בשבת אצל חמותי וגיליתי משהו לא יפה.... כאשר סיפרנו לה על ההריון ביקשנו שלא תספר לאף אחד עד שאנו נחליט לספר לילדים שלה ( אחים של בעלי ) . וכשבאנו השבת..... גיליתי שהיא סיפרה לכולם !!!!!! גם לבנים וגם לגיסות , לשכנים ולמי לא????? יש לציין שאנחנו רואים את האחים פעם ב...... כך שהם לא ראו בטן או משהו חריג.... אבל זה רק הקטע הראשון. o.k - היא כבר סיפרה ( והתכוונו לספר להם השבת.....) אבל אף אחד מהם לא אמר לנו מזל-טוב, כמה מעליב.... לא האחים , לא האחיות וגם לא הגיסות. מאוד נעלבתי כי כאשר אחיות שלי ידעו שאני בהריון הם הראו המון שמחה והתלהבות אבל מהצד של בעלי ...כלום!!!! הם יותר מתלהבים מהעוגות שאני מכינה ומביאה, ומההריון?????? שום דבר.אפילו לא אמרו מזל-טוב. טוב , הייתי חייבת לספר למישהו , אני מקווה שלא מפריע לכן. יום טוב ושבוע טוב לכולנו.

shoshi1

New member
לא לקחת אישית

זה שחמותך סיפרה - באמת מרגיז! אבל היא בטח נורא התרגשה בשבילך עד שהייתה חייבת לספר. לא שאני מצדיקה אותה אבל לפחות תדעי שהיא כל כך שמחה בשבילך שלא יכלה לשמור את זה לעצמה. לגבי הגיסים- לא הבנתי אם זה היה לפני שגילית להם בעצמך או לא. יכול להיות שאת ידעת שהם יודעים מחמותך אבל הם לא רצו להראות לך שהם יודעים. אם אני טועה אז הם סתם טיפוסים אפטיים וזה באמת לא יפה אבל מי שם עליהם?

צופיה**

New member
היי שושי

בקשר לגיסים - כאשר הם הגיעו לא ציפיתי שיאמרו משהו כי ידעתי שהם לא יודעים כלום עדיין..... אבל לאחר כ- שעתיים באה אלי גיסתי ואמרה לי :" איזה שבוע את?" ואז הבנתי ממנה שחמותי סיפרה לכולם - כולל שכנות ( זו אחת הגיסות שבקשר טוב עם חמותי). ואז כולם עברו לידנו וכל אחד אמר :" כן גם אני יודע שאת בהריון" - אז אם כבר אמרו משפט כזה , לא יכלו לומר גם מזל-טוב קטן?????

אורית27

New member
צופיה

האמת שבאמת זה מעליב. אבל לכי תדעי אולי הם עוד בשלב שהם דיי מופתעים והמזל טוב עוד לא יצא להם מהפה אבל בהחלט יבוא בהמשך.. וגם אם לא אני יודעשת שקשה אבל תנסי פחות לשים לב ותמשיכי את להיות מאושרת בליבך(אחרי הכל תינוק זה המון אושר). מה בעלך חושב על זה?

צופיה**

New member
היי אורית

אני בתוכי מאושרת. בדרך כלל הם לא מזיזים לי אבל הפעם הרגשתי מן כאב כזה.... ובקשר לבעלי....הוא לא היה באותו הזמן רק אח"כ הוא הגיע והבין שכולם יודעים ואני אמרתי בקול ( שאמא שלו תשמע ) " אמא שלך סיפרה כבר לכולם.....". ומה הוא יכול להגיד????? הוא רגיל אליהם - אפילו ביום ההולדת שלו רק אחים שלי התקשרו לומר לו מזל-טוב ומהאחים שלו - אף לא אחד!!!! הוא רגיל לזה אבל אני ממש לא. אבל כניראה שככה הם ואצטרך להתרגל.

קבלי חיבוק ממני../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

לא כולם מרגישים בנוח עם חשיפת רגשות או סתם מנטליות דבילית. בכל אופן בשביל זה אנחנו פה. איתך לאורך כל הדרך

צופיה תשמעי סיפור

כשאני הייתי בהריון לפני 5 (
)שנים, לא רציתי שידעו. סיפרתי לאמא שלי, שלא פצתה את פיה, לאחותי ולבת דודה. בת דודתי סיפרה רק לאמא שלה שסיפרה רק לאחותה שסיפרה רק לבת שלה וכו´ וכו´ ואני כמובן מאוד כעסתי. עד היום אני לא מדברת איתה כלל ועדיין כל כך כועסת כל פעם שאני רואה אותה בשמחות משפחתיות. אני עד כדי כך כועסת שאני חייבת אפילו להעליב אותה בפרהסיה בכל פעם שאני רואה אותה! אולי זה בגלל שהפלתי אחרי 4 חודשים ועד היום אני מצטערת על כך. אני לא חושבת שצריך להיות כל כך קיצוניים אבל כבר אמרתי בעבר, אני , זה לא דוגמא לכלום! תכעסי אם את רוצה, ותגידי לה שאת כועסת אם את רוצה, אבל אני לא תהיה זאת שתגיד לך אל תקחי ללב, למרות שכך צריך לעשות. טל

צופיה**

New member
קודם כל אני מצטערת לשמוע ו....

אולי ורק אולי לאחר מה שכתבת פה יבינו אותי הבנות שרשמתי שלא כדאי לספר רק לאחר שרואים שהכל בסרד. כלומר רק לאחר הבדיקות הראשוניות. ולא לרוץ ולספר ישר כשיוצא חיובי בבדיקה ביתית..... היו שלא הבינו את כוונתי כשרשמתי שאני לא מספרת עד שיהיו לי תוצאות בדיקות ראשונות - אפילו לא למשפחה. ותמיד אמליץ כך!!!!

האמת היא שאני לא חושבת כמוך

בפעם הראשונה שהייתי בהריון חשבתי כך. אבל בהריון השני שאחריו נולד שחר, סיפרתי לכל העולם בעצמי דקה אחרי הבדיקה בקופת חולים. לא יכולתי להתאפק, שלש שנים חיכיתי ליום המיוחל הזה וכשהוא הגיע רציתי לצעוק בקולי קולות שכולם ידעו שהוא הגיע. טל

ברוריהה

New member
מתי לספר ....

אני סיפרתי מיד ... עם קבלת התוצאה החיובית רצתי לטלפון והתקשרתי לאמא. אז עו הייתי בצרפת, ואמא שלי בארץ. זה היה רגע מאד מרגש. ישבנו שתינו משני צידי הים התיכון ורעדנו ביחד מהתרגשות. ביום שבו גיליתי קבעתי עם החברות הכי טובות שלי לעשות מסיבת רווקות לאחת מהן. 3 מתוך ה-4 בהריון (אני כבר ידעתי שאני השלישית). הראשונה ביניהן הגיעה אלי הביתה כשעה אחרי הבדיקה ועוד לפני שנכנסה הביתה קפצתי עליה בקריאות "אני בהריון ! אני בהריון !" המסכנה כמעט התעלפה מוב התרגשות (והיא אז היתה בחודש שלישי). אני אקצר פה ... בכללי, סיפרתי לכו-לם ! שבועיים אחרי, אולטרא סאונד ראשון, והרופא מודיע לי שצריך לעשות הפלה, ההריון לא מתפתח. הרגשתי שעולמי חרב עלי. ואז התחילו החכמים והידעונים להגיד "את רואה, לא היית צריכה לספר כל כך מהר". וחשבתי על זה המון, והגעתי למסקנה המוזרה, שאם קרה לי מה שאז נראה לי הרע מכל, אני כן רוצה שידעו. שיעודדו אותי, שיהיו לצידי, שיבינו למה אני במצב רוח רע. ושלא ישאלו שאלות מיותרות. סוף טוב הכל טוב. הרופא סתם מיהר לחרוץ את דינה של ביתי והרבה עידוד מצד טכנאית אולטרא סאונד מקסימה הביאו לכך שהיום אני כבר בשבוע 24 ועוד ידי נטויה ... (ונמאס לי !) וכל הסיפור הארוך, כדי להגיד שהכל נורא אישי, אני מאד זקוקה לעידוד ותמיכה והבנה כשקורה לי משהו רע. ומאד אוהבת ששמחים בשמחתי. ולכן חשוב היה לי שידעו לטוב ולרע. יש כאלה שהן בדיוק ההפך. כל אחת מאיתנו מכירה את עצמה, וצריכה לעשות את השיקולים שלה. למי לספר ? מתי ? מה ? אין תשובה אחת ויחידה לשאלה הזו ...

etilly

New member
אני כל כך מבינה אותך...

כמוך, גם אנחנו באנו מלאי התלהבות לספר להורים... ביום שישי אחד, החלטנו לספר בצהריים למשפחה שלו, ובערב למשפחה שלי. התגובות היו ממש רחוקות ממה שציפינו, (וממש לא בא לי עכשיו לפרט, אבל לא היה נעים...השקט הזה הרג אותי! אבל במקרה שלנו לא היינו נשואים, אז זה הדליק קצת את הפיוזים אצל כולם) כשראיתי שזאת התגובה שקיבלנו מהאנשים שהם הכי חשובים וקרובים לליבנו, כן החלטתי לספר לכ-ו-ל-ם!! חברים, אנשים בעבודה, למחלק דואר, לקופאית במכולת... הם הכי הכי שמחו ונתנו לי את התחושה הנהדרת שאני עושה את הדבר הכי מדהים בחיים!

tonti

New member
צופיונת!

באמת בעסה הסיפור שלך. אבל עזבי, לא שווה ת´עצבים. יש להם ילדים משלהם או שזה נכד ראשון? אולי זה קשור איכשהו??

צופיה**

New member
תודה לכן על העידוד

ובאמת האנשים שהם לא בני משפחה התלהבו יותר מאשר משפחת בעלי. אז אני רצה לספר לעוד כמה................ tonti - זה לא יהיה נכד ראשון אבל לדעתי זה לא קשור - זה ראשון שלי !!!!! וזה מה שחשוב עבורי.

ענתש

New member
מזל טוב ממני + חיבוק ../images/Emo24.gif

אין לי מה להגיד חוץ מזה שאני מצטערת בשבילם שהם כאלו מגעילים. אל תתייחסי - תשקעי באושר הפרטי שלך ותתרכזי בזה. וחוצמזה - ים של מזל טוב וחיוכים ממני...

נשמי

New member
צופי אל תקחי ל- ../images/Emo23.gif

גם חמתי סיפרה לגיסים והגיסות שלי ואני ממש התיבשתי כי יצא מזה קטע לא נעים כי אני ובעלי רצינו לספר להם בעצמינו והם עקצו אותנו "מה אנחנו צריכים לשמוע את זה מאמא... קצת מיבש אבל יש לנו על כל כך הרבה לשרוף אנרגיות שזה לא באמת שווה את זה... אנחנו אוהבות אותך ושמחות בשבילך..... נשמי

ברוריהה

New member
צופיה

אין מה להיעלב. אני חושבת שהתגובה שלה היא יותר תגובה של התלהבות ורצון לשתף את כל העולם ... התגובות הן אף פעם לא זהוץ ולא כולם יודעים איך לקבל את זה. במקרה שלי, אני בדרך להיות אם חד הורית, מה שעורר המון תגובות שונות החל מקריאות שמחה ואושר חיבוקים וכו´ וכלה ב- "מה יהיה ?" "איך תסתדרי ? " היו אפילו שהרחיקו לכת ושאלו "את עוד יכולה לעשות הפלה בשלב הזה ?" אבל לא אכפת היה לי, כי הייתי כל כך מאושרת, וזה מה שרציתי. ומי שבאמת מכיר אותי ואוהב אותי יודע שזה מה שרציתי ויודע לשמוח בשמחתי ולעודד אותי. אז הכי חשוב, תהיי את מאושרת ! ותשמחי עם מי שיודע לשמוח בשמחתך, אלה האנשים הכי חשובים.

ashlaya

New member
צופיה../images/Emo24.gif

בטח עם כל התגובות אין לך כוח לנוספות ובכל זאת.... רציתי לנחם ולשתף אותך גם בסיפורי... תראי אצלנו = משפחת בעלי נסתה במשך שנה+ שלמה לשכנע אותנו להביא ילד... אמא שלו רצתה כבר להיות סבתא ובכלל נכד ראשון...... אני יכולה לספר לך ביום שזה קרה וזה לקח יותר משנה כי אנחנו עוד הרגשנו ילדים וזה לא היה בראש שלנו... ואז...פיתאום קיבלנו מן מזל טוב קר ומוזר..והיו גם שלא היתחסו בשום מילה או תגובה.... אבל עם החיים לומדים שיש אנשים קרים באופיים שאין מה לעשות כי הם לא יודעים מה זה חום ואהבה וסה"כ זה הפסד יותר שלהם לגבי ה"לספר" לדעתי את צריכה להגיד לה בדיוק מה את חושבת על זה שהיא אמרה ושיותר לא תשתפי אותה בכלום ככה היתה גם חמתי לגבי דברים אחרים...ואחרי "חינוך" היא השתנתה.. ועוד עיצה /דיעה שלי... לא שווה להתווכח עם הבעל בגלל המשפחה שלו יש לך אותו וטוב לך איתו סה"כ בחרת להתחתן איתו ולא עם המשפחה שלו זאת לא אשמתו שהם ככה..ואי אפשר לחנך אנשים מבוגרים בטח לא להיות בעלי רגש... וחוצמזה אנחנו תמיד כאן לשמוח איתך

צופיה**

New member
היי אשליונת..............

תודה על תשובתך - ויש לי כח קריאה לכל תשובה שאני מקבלת, גם אם יהיו מליון......... בקשר לחמותי, זו פעם ראשונה שאני משתפת אותה במשהו אישי ( לא היתה לי בריה.....) אולי בגלל זה היא התלהבה לספר......... טוב, אני אעזוב אותם בצד לפי הצעותיכם ואשמח עם מי ששמח איתי ובראש ובראשונה זה אתם שידעתם לפני ככככככככככווווווווווווולללללללללללםםםםםםםם. ובסוד - אפילו לפני בעלי אבל אל תגלו לו....

למעלה