נעים מאוד:)

Sunnylee

New member
נעים מאוד:)

אז שלום לכולן , אני חדשה דנדשה פה. בת 30 מאזור השפלה. אנחנו מנסים 3 חודשים. אני יודעת שזה לא הרבה אבל יש לי בעיות עם המחזור. או שמגיע בול אחרי 28 יום או שאני מקבלת פעם בחודשיים... כמו החודש לדוגמא, שלא קיבלתי, בתור התחלה נורא התרגשתי וחשבתי אולי זה זה. אפילו דחיתי את עניין הבדיקה בבית כי אולי ואולי... אפילו הרגשתי כל מיני סימפטומים כמו בחילות וכאב גב תחתון.... בקיצור, יצא שלילי

בכל אופן הרופא שלי שלח אותי לבדיקות... הפרוגסרון יצא 8.92 הבנתי שזה אומר שאני בין ביוץ לקבלת הוסת.... אבל אין וסת! איך זה יכול להיות?
עד היום לא יצא לי איפלו פעם אחת קו חזק במקלוני הביוץ הביתיים....

למישהי יש מושג מה זה אומר? אני לא יודעת עד כמה אני סומכת על הגניקולוג שלי (למרות שהייתי אצלו רק פעמיים)

שבוע טוב ומלא בבשורות טובות לכולן

stimp228

New member
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה....

יש כמה אופציות... הפרוגסטרון די נמוך בשביל לסמן הריון אז או שאת באמת ממש לקראת וסת... או שאת ממש אחרי הביוץ (הפרוגסטרון עולה אחרי הביוץ). יש עוד בדיקות שהוא נתן לך? רק על סמך פרוגסטרון קשה להגיד באיזה שלב של המחזור את נמצאת....
בנוגע למקלות ביוץ, האם בדקת ביוץ גם בימים האחרונים? כי אם היה לך ביוץ מאוחר והפסקת לבדוק נניח לפני שבוע אז יש סיכוי שפשוט לא בדקת בזמן (אם את ממש טחרי ביוץ).
גם קחי בחשבון שלא כל מקלות הביוץ מתאימות למישהי, יש כאלה שמזהות נהדר ויש כאלה שלא יזהו לך כי אולי הן לא רגישות מספיק.
מחזיקה אצבעות לחודש מנצח.

Sunnylee

New member
אוף...

תודה על תגובתך! הוא נתן לי גם טסטוסטרון, אנדוסטרון... העניין שלפי ספירה הייתי צריכה לקבל לפני שבוע וחצי. אבל אין זכר למחזור. או לסימפטומים (חוץ מחצ'קונים) בנוגע למקלות בדקתי לפני 3 ימים אבל הקו היה ממש חלש והבנתי שבמקלות הביוץ זה לא אומר שיש ביוץ.
בקיצור..... בקצב הזה אצטרך לבדוק כל יום יומיים ביוץ?
מה עם לקיים יחסי מין יום כן יום לא? קראתי על זה בכמה מקומות.. זה הגיוני?? מישהי עשתה את זה וזה עבד? :/

Kasey

New member
יום כן יום לא עובד להרבה נשים

אם זה מכסה כמובן את הימים המתאימים. אם את לקראת ביוץ בהחלט אפשר להתחיל.

lililiel

New member
יום כן יום לא אמור להספיק !

אני נקלטתי ככה בהריון הקודם. להזכירך יש גם נשים שנכנסות בטעות מפעם אחת לא מוגנת אהמ אהמ הלוואי עלינו ... =) אז גם יום כן יום לא אמור לעשות את העבודה
אני ד"א החלטתי ללכת החודש דווקא על יום כן יום לא למרות שבעלי רוצה כל יום . כי אולי יש בזה אפילו משהו טוב יותר מכל יום ! (בגלל איכות הזרע) ואם הצלחתי ככה פעם אחת אולי אצליח ככה שוב (אמןןןן) , אדווח לך בעוד חודשיים מה היו התוצאות של זה הפעם... אם תרצי לדעת חחח

Sunnylee

New member
בטח!

אשמח לדעת אם זה עובד... מה דבטוח בעלי ישמח על הרעיון. במיוחד כי חודש קודם המילואים הפריעו לנו בתוכניות:) בנתיים אני ממשיכה לנסות עם בדיקת מקלות הביוץ...

בהצלחה!

נושקית3

New member
מאיזה יום מתחילים יום כן יום לא

אם ביוץ שלי אמור להיות ב 2/9? אני כמובן אבדוק עם מקלוני ביוץ קניתי ערכת ביוץ של לייף בסופר פארם. מחזור התחיל ב 19/8 והיום יום אחרון. אז מתי לבדוק עם המקלוני ביוץ? מתי להתחיל לקמפר? תודה

MAC999

New member
עם שני הילדים עשינו יום כן יום לא וזה הצליח.

הפעם אני חושבת לכיוון של כמעט כל יום, נראה איך יתקדם.זה מרגיש כבר מאולץ ולא כיפי.....;(אנחנו באותו תאריך, כמו שכתבת לי :), אז בהמלצת גיסתי אני מאמינה שנתחיל לקמפר היום, ואז יום לא ואז 4 ימים של כן:))),ומשם נמשיך כן,לא...... נראה לי.נקווה שהתוכנית הזו תצליח.

Sunnylee

New member
נשמע

לא כיף כל כך. אני מתחילה את היום כן או לא בימים אלו ממש :) ונשמע קצת מבאס... כמה חודשים אפשר לנסות ככה? :/

Kasey

New member
לא צריך לעשות את זה כל החודש

רק בימים הרלוונטיים.
וכמי שקמפרה בימי עייפות קשה, מחלות וצוואר רחם חבול מצילום, אני יכולה לומר שזה לא כיף, אבל עכשיו סגרתי שבעה חודשים כאלה... עם תוספת זרע במבחנה הפעם והרבה מחטים... הלוואי ושבע זה אכן מספר המזל שלי

Kasey

New member
זה תלוי באורך המחזורים שלך

מה האורך שלהם בד״כ?

lililiel

New member
לדעתי

תתחילי יום כן יום לא בערך 4-5 ימים לפני הביוץ, מה שבטוח...
ברגע שהמקלוני ביוץ חיוביים לתת חיזוקים ולא לפספס (כלומר, לא לפעור פער של מעל יום ללא קמפור)

למעלה