נעים בסקס

מעבר לזה שאיבדת עכשיו בערך 90% מהקוראים

אני לא חושבת שזו אנלוגיה טובה במיוחד, כי האוכלוסיה הפלסטינית לא מעוניינת בנוכחות של צה"ל בכלל, ונשים ברובן כן מעוניינות ביחסים זוגיים ו/או מיניים עם גברים, דווקא משום שהם גברים. מדובר ביחסים שיכולים להיות טובים, ודווקא זה מקשה על התמודדות עם סיטואציות שבהן היחסים אינם טובים.

מנומשת30

New member
לא טענתי שיש כאן התאמה מוחלטת

נתתי דוגמה לאופן שבו עובדות מתקיימות בכל מיני הקשרים, אפילו לפני שהן עוברות פוליטיזציה.

מה שהתכוונתי לומר

זה שבהקשר של התמודדות עם פגיעות מצד הכיבוש, מתקיימת הדחקה והשתקה בצד הישראלי, אבל לא בצד הפלסטיני. לא ידוע לי על פלסטיני/ת שהתלוננו בפני אחיהם ואחיותיהן על חוויה קשה שחוו תחת הכיבוש וזכו בתגובה לנימוקים כמו:

- אוי, נו, את בטח מגזימה.
- אני לא מאמינה על החייל הזה, הוא נראה ממש בסדר. בטח גירית אותו לתקוף אותך, יא קיצונית מתאבדת.
- נו, מה את מצפה כשאת מסתובבת כל כך קרוב למחסום? ועוד נתת לו לראות את תעודת הזהות שלך... באמת, כאילו שמישהו יאמין לסיפור שלך.
- בסדר, שמענו, אפשר לחשוב מה קרה. תפסיקי להתבכיין ותתמודדי.
- הישראלים חושבים עם הנשק, ואנחנו הפלסטינים חושבים עם הרגש. המטרה של הישראלים היא למצוא כמה שיותר משת"פים. המטרה שלנו הפלסטינים היא למצוא מפעיל שיהיה עדין מספיק ושיהיה סיכוי שיתן לנו הקצבה חודשית גבוהה מספיק.
- מה, את הולכת להתלונן על הסיפור עם החייל ההוא? שלא תעזי! את עושה בושות למשפחה!!

לכבוד הוא לי

avi1283

New member
עדיין לא הבנתי

אם אתה נגד לדבר על התופעה כי בעייתי להכליל,
או שאתה חושב שהתופעה לא קיימת.

אני לא הייתי בעד עמוד שמדבר על תופעת חוסר הבנת הנקרא אצל בלונדינים, כי זה לא תואם את המציאות.
אבל אם למשל לא היו מכניסים בלונדינים לשיעורי הבנת הנקרא וכן היתה בעיה כזאת, אז הייתי בעד לדבר עליה.

טום גיא

New member
מה קיים ומה בעייתי

קיים: יש בחורות שנפגעו מינית (ואפילו ממשיכות להיפגע) מגברים.
לא קיים: גברים כאוכלוסיה פוגעים מינית בנשים.

אני בעד: שיוקיעו את התופעה של פגיעה מינית (ואת התוקפים בפרט).
אני נגד: שיוקיעו גברים (וגברים שאינם פוגעים מינית בפרט).

אני לא מכחיש שהנשים שמתארות את הסיפורים הנ"ל אכן נפגעו מגברים (בין אם מתוך כוונה או בגלל חוסר הבנה). אני כן מגנה את השימוש שעושות עורכות הדף בסיפורים האלה בשביל ללבות שנאה לגברים ככלל.

מבין?

avi1283

New member
לא לגמרי

הבנתי שאתה מכיר שיש נשים שנפגעו מינית מגברים ושהסיפורים אמיתיים, השאלה היא האם אתה חושב שיש הבדל בין גברים לנשים בעניין הזה.
לא יודע מה זה אומר גברים כאוכ' שפוגעים בנשים,
אבל האם גברים יותר פוגעים בנשים מינית מאשר ההפך באופן משמעותי, האם גברים פחות מתחשבים בסקס מנשים וכו',
ההנחה שלי שכן, ואם כך כדי לפתור (או להקטין) את הבעיה אי אפשר רק לדבר על תקיפות מיניות באופן כללי, אלא להתייחס לכך שיש הבדל, וצריך לראות מאיפה הוא נובע.

ואני גם בעד שלא יוקיעו גברים באופן כללי, אלא רק את ההתנהגות הבעייתית.

טום גיא

New member
אני אסביר לך את ההבדל, באמצעות משל (נוסף)

אני מתאר לעצמי שאחוז הטרוריסטים המתאבדים בקרב בני הדת המוסלמית הוא גבוה יותר מאשר בקרב בני דתות אחרות.
ובכל זאת, מדובר בכמות שלא מייצגת את המוסלמים ככלל, אלא רק חלק קטן מתוכם. חלק שמאוד בולט לעין.

דף אינטרנט שיקרא לעצמו "מוסלמים במקומות ציבוריים" וכל מה שיהיה כתוב בו זה תיאורים של פיגועי התאבדות ברחבי העולם, עם הערות גנאי לאיסלאם, יהיה דף הסתה כנגד מוסלמים. לא דף שמוקיע את הטרור. זאת מכיוון שמרבית המוסלמים אינם טרוריסטים. מרבית המוסלמים חפים מפשע וסובלים מאוד מהיחס שהם מקבלים במקומות שונים בגלל שמתייחסים אליהם מראש כאל טרוריסטים.

rex7

New member
בדיוק

אם בדוגמה זאת היו מקימים במקום, דף שנקרא "טרוריסטים מוסלמים ומקומות ציבורים " שבא לדבר על טרוריסטים מוסלמים, זה היה דבר אחר לחלוטין. אבל אם מקימים דף "מוסלמים במקומות ציבוריים", במטרה מוצהרת לדבר על מוסלמים, עם התייחסות אליהם כטרוריסטים זה משהו אחר, יש בכך הצהרה מסויימת, יש הבדל.

avi1283

New member
לגמרי

מישהי כתבה שהרבה מהמקרים בגברים בסקס היו בקלות יכולים להיות סצנות מסרטים בקטע קומי/מגניב, כי זה יהיה מהצד של הגברים המגניבים לעומת נשים שיוצגו כסתומות שמגיע להן יחס כזה.
וכאן זה נותן קול לנשים שמדברות על סקס מהצד שלהן.

אגיד שוב-

רוב מה שמתואר ב"גברים בסקס" זה אונס וכפייה - לא סקס.
פמיניזם מהסוג הכי מכוער שיש.

מנומשת30

New member
חשבתי על זה

כל החברות שאי פעם היו לי מאז מלאו לי חמש-עשרה הוטרדו מינית יותר מפעם אחת. שתיים מתוכן עברו אונס קבוצתי. אחת נאנסה על בסיס קבוע בידי אביה. שתיים נאנסו (סתם. נאנסו. שומדבר מרגש). מי שלא זכתה להיאנס (בצורה רגילה או יותר מעניינת) דיווחה לפחות על חוויה אחת, אם לא מספר חוויות חוזרות של סקס גרוע, מהסוג שתועד ב"גברים בסקס".

אז יתכן שמאז מלאו לי חמש-עשרה אני זוכה להכיר רק נשים שאיכשהו מוצאות את עצמן נאנסות, מוטרדות ובאופן כללי זוכות להכיר את אותו אחוז קטן מהגברים שהם חלאות. יתכן שבצירוף מקרים נדיר ולא סביר, קרה המקרה ודווקא הנשים שאותן הזדמן לי להכיר בצורה מספיק אינטימית על מנת שנחשוף זו בפני זו את ההיסטוריה המינית והרומנטית שלנו, נשים שהיו והנן מכל הגילאים, מכל המגזרים ומכל השכבות הסוציו-אקונומיות, נמשכו ל- ופגשו דווקא את אותו חתך אוכלוסייה גברי נדיר ולא משקף בכלל שלא מכבד נשים ואת הגוף הנשי, וחושב שזכותו לרמוס ולהשפיל נשים מחוץ ובעיקר בתוך יחסי המין איתן.

כמובן, תמיד קיימת האפשרות שמא אני פשוט מחפשת את חברתן של נשים שנפגעו מינית. אם לא כן, כיצד אלבה את הקונספירציה הפמיניסטית שבה אני שותפה, להפללת כל הגברים באלימות נגד נשים.

מה הקשר?

גם אני הוטרדתי. לא הותקפתי, אבל קיבלתי הצעה מגונה אחת (תמורת מקום עבודה
), לקוח שהעיר הערה גסה על מה שאוכל לעשות לו עם הידיים שלי, ועוד לפחות מקרה אחד או שניים כאלה.
אז הנה - גם אני נתקלתי בלפחות 4 חלאות באופן אישי.

אבל מתוך כל הגברים שהכרתי בחיי (לאו דווקא לקשר) - 4 זה רחוק מלהיות הרוב.
ומתוך הפרטנרים המעטים שהיו לי לפעולות מיניות - איך זה שאף אחד לא התנהג כמו שמתואר שם? אם הרוב ככה - לא ייתכן שסטטיסטית היה לי מזל כזה!
רוב הגברים אנסים בפוטנציה - גישה מאוד עצובה להסתובב ולחיות איתה.

המשך למשפט האחרון:

רוב הגברים אנסים בפוטנציה - גישה מאוד עצובה להסתובב ולחיות איתה.
אבל אולי ככה זה כשפוחדים מסקס וחושבים שזה משהו מבחיל ואילוץ נוראי שהאבולוציה הנחיתה עלינו

airtruck

New member
מה הקשר התגובה הזאתי חניתה

באמת שזאת תגובה לא ראויה
אם פוחדים מסקס עקב אונס או פחד שיאנסו זה לגיטימי אם הן מכירות מקרים כאלו.
אבל מה הקשר התגובה של משהו מבחיל ואבולוציוני... מהיכן זה הגיע התגובה המרגיזה הזאתי ?

זה מגיע מהכרות עם דעות ותגובות

של אנשים במרחב הוירטואלי כולו.
ברור שמישהי שחושבת שסקס זה דבר מבחיל, זול ולא נעים - תשנא גברים ותחשוש מהם על עצם זה שהם רוצים את זה בכלל. כל מילה שהם יגידו תרתיע אותה ורק תחזק את התחושות שלה.
אבל ברגע שאת אשה מינית וזה בוער גם בעצמותייך - פתאום זה נראה לך רצון טבעי שלא הופך את מי שרוצה בזה לחלאה.
במקרה כזה - אם מישהו יציע לה הצעה מינית שהיא לא מעוניינת בה - היא פשוט תסרב ולא תעשה מזה עניין גדול. זה לגיטימי להציע! הדבר היחיד שלא לגיטימי זה לכפות.
לגבי מה שכתבת - אם מישהי פוחדת מסקס בגלל שהיא עברה הטרדה/תקיפה מינית - היא צריכה עזרה וטיפול, ולא לטמון את הראש בחול ולחשוב שהכל בסדר אצלה, ושכל המין הגברי מסוכן ודוחה.
זה בסדר גמור להיות א-מינית. מי כמוני תומכת במיניות אחרת ושונה?
מה שלא בסדר זה לחשוב שגבר הוא חלאה רק כי הוא אוהב סקס ואפילו הציע לך, בעוונותיו.

לצורך ההמחשה - תחשוב ברצינות ובכנות מה היו חושבות חלק מהכותבות כאן על מי שהציע לי להגיע אליו לסופ"ש של סקס בדירת סטודיו מאובזרת? ככה, ישר ולעניין, בלי להעמיד פנים שיש לו כוונה לעזור או כוונה רצינית אחרת. אני פשוט חשבתי שלא מתאים לי כזה דבר, וסירבתי. יש כאלה שהיו חושבות: איך הוא מעז, וכמה הוא סוטה וחלאה שרק מטריד בחורות ברשת בהצעות מגונות... אוי אוי אוי. ממש אנס ופושע.

למעלה